Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

serverlar cöktü

ladonnatr

Öne çıkan mesajlar

2 ihtimal vaaarrr. Ya tamir bakım onarım. Yada bir kaç kendini bilmez geri zekalının server hack çalışmaları......[signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
LvL - 40+(Kullanım dışı cımdızlak duruyo)
KASIMPATI_MANYAGI - El Morad - Rogue
LvL - 46(arka arkaya 14crossbow patlatan tek insanmıyım?)
HaSeNeK - El Morad - Magician
LvL - 30+(bekle beni estlant geliom)
Sosyal ağlarda paylaş

Siteye gidipde bi okusanız niye göçmüş diye forum açmazsınız[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

otomatik update ediyo o. Sen merak etme. Sadece launcher'ı çalıştır. Bekle...[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

ya evet baya absurt yazıolar notice leri.bende linki actım acıklama okuyayım diye meger orda da aynı sekilde yarım bırakmısh.aslında ingilizce olayı diilde artık dallamalarıklarına veriyorum o durumu.ozentisiz adamlar.gerci beta server yani daha ne beklersinki[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...