Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi parçam eksik

trapt

Öne çıkan mesajlar

hani olur ya biyere gittiğinizde etkisinde çok kalırsınız
o yer olmak istediğiniz yerdir...kaldığınız yer dünyanın en güzel yeri olsada mutlu değilseniz,başka birşey düşlüyorsanız orası dünyanın en güzelyeri değildir...bi parçanız orda kalmıştır..
tam anlamı bu değil ama elimden geldiğince anlatmaya çalıştım
Nürnberg den geldiğim den beri içimde kötü bir his var geceleri uyuyamıyorum,rahat edemiorum,gülemiyorum...bir parçam orda kaldı bu sadece sevdiğim insandan dolayı değil sanki gece olunca ordaki arkadaşlarımla tekrar buluşucam gibi hissediyorum...sanki yine yurttaki minderlerde kızl-erkek sohbet edicem sabahları orda uyanıcakmışım gibi hissediyorum..garip bir his belki hiç yaşamamışsınızdır...burdaki en yakın arkadaşlarım,okulum...hepsinden bir anda soğudum..birşey yapmak istemiyorum...ordaki herşey beni çağırıyor sanki,rahat edemiyorum,gece içtiğimiz rakının tadı,ona son sarılmam,yurda son vedam,ordaki türklerin hoşçakal gözyaşları hepsi aklımda..unutmadım...neden yazdım bilmiyorum ama şu anda içimi döktüğüm için çok rahatım...böyle bi duyguyu kim yaşadı bilmiorum ama buna isim koyamadım...sanırım geri dönücem[signature][hline]I thought it would be nice to lie down and close my eyes
It never occurred to me that I am already asleep
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...