Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve orclar yine kazandı (diez)

DReaM_BoY

Öne çıkan mesajlar

bir iki arkadaş vardı formlarda humanların kazandığı savaş sonrası bu bir ilkin başlangıcı bundan sonra hep kazancaklar diye :-P
aradım ama o konuyu bulamadım ben bi konu açtım.o arkadaşlar inşallah yazarlar cevap :-)
sözüm başka serverlerdi humanlara değil.bana yazan arkadaşlara :)
eee ben onlara demiştim bu kazandığınız savaş tarihteki yerini diezde humanların kazandığı tek savaş diye alacağını :D[signature][hline]Name:DreaM_BoY_
Server:Diez
Race:Karus
Job:Paper Mage
Level:5x
Np:100 onuda para ile aldım
Clan::hrr: CHAMPIONS :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

ares'teki humanlara dil uzatılmasın bu başlıkta.çekerim arenaya şerefsizim :-p[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.
Level 40-44 arası olanlar level 45 olmadan, moradon'da ilah, piana/breth'te kral, eslant'ta ezik, cz'de ölüdür..

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

olsun ben yinede söylim dedim :D :lol:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.
Level 40-44 arası olanlar level 45 olmadan, moradon'da ilah, piana/breth'te kral, eslant'ta ezik, cz'de ölüdür..

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Diez deki Human lara ne olmuş.....Hiç mi savaş kazanmadın diezde de bu kadar takıyorsun kafana.....

Çok sevindiysen o ayrı....Kutlamak lazım benim savaştan haberim bile yoktu....[signature][hline]Nick:aziiizzz
Clan:BLooD SKuLLs
Mission:Asistan
Carakter:Warrior , 5x , Provoker
Server: Diez.....
Sosyal ağlarda paylaş

ulem bi swift istioz yoq bi defans istioz yoq insanlar hiç yardimci olmuyo kendi clanimizla dalioz 3-4 dakkada bir dc sonra insanlar kaybedio nasil kazanalim ki birbirine yardim eden mi var taskerle kapisiom adam tak tp yapiolar adamlari öldürtmüyolar zaten lag bi dünya (sinirim bozuldu son yarim saattir swift istiyorum rogue lardan bi tanesi vermedi ve kaçtilar)[signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

ahuhuhu daha bir kez Lunar gate savaşına katıldım ondada paso lagsan DC oldum bir kişiye bile vurmak nasip olmadı......

Kısacası SAVAŞ daha yeni başlıyor nıhahhahahah...........[signature][hline]Nick:aziiizzz
Clan:BLooD SKuLLs
Mission:Asistan
Carakter:Warrior , 5x , Provoker
Server: Diez.....
Sosyal ağlarda paylaş

Fatih Areste Beni Arena ya Cek Dogruyum seni lvl 55 Asssian Spike Rulez.[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

Diez de bide Areste Beleş
Xig de Kendim :D[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 07 Şubat 2005 22:32 tarihinde demiş ki:
Fatih Areste Beni Arena ya Cek Dogruyum seni lvl 55 Asssian Spike Rulez.

Gücün ona mı yetiyo?:) Gel gel ben de kesicek rogue ariyodum tam :D Assassin çoğaltıyoz biz. ;)

valla dün level 56 assassin le kapışıp durdum arena da. Stealth den sonraki ilk vurusunda beni yamultu yamulttu, yamultamadı koydum mu leg cutting'i kukryleri artık evinde dekoratif eşya olarak kullanır :D

(Çok öttük, rezil olmayalım soora :D)[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

pianada direwolf party yapıyorlardı aralarına bir daldım
hepsi yerde :)
yani her ne olursa olsun güzel bir savaştı.
en az dc olduğum savaştı.
arkadaşlar diez in değerini bilin pek çok oyuncu geri dönüyor diez'e. eslantta adım atacak yer olmuyor yaw panayır gibi :P
Sosyal ağlarda paylaş

areste de en son orclar kazandı ama insanları tebrik etmek istiyorum cunku istilaya geldigimizde cok guel bir savunma yaptılar.sıkıldım sonra cıktım istiladan zaten :D[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

o novacı sen miydin allahım bakıyom millete toplanmışlar bir alanda bir taraftan flame öte taraftan cold kesiliolar hepsi bende ilk kez savaş gördüğüm için izliom heyecanla :) bi ara piana hepten sarılmıştı ama dalmadınız neden içeride kestiler kapının orda bir kaç kişiyi görünmezlerde sanırım düşüyolar öle tık tık die
bir kaç eleman gaza getirio milleti çıkın savunun die millette çıkıp nova yiyor[signature][hline]HisarOyun.Com&FrpNet.Net
CeyhunAlyeşil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...