Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destek verin beyler!

Lord_Unholy

Öne çıkan mesajlar

Ha avrupalı elit(!) insanların da yaptıkları pek örnek davranışlar değil. Steam 'de Day Of Defeat Tournament oynayanlar bilirler. Alman ve ingilizler genellikle kendi ülkelerini sıralamada yükseltmek için 2 yada 3. sıradaki ülkelerden olan TAKIM ARKADAŞLARINI dahi vuruyorlar. Her başlangıçta takım arkadaşlarına küreklerle saldıran bu herifler AVRUPALI.

Aslına bakarsanız. Elit insanlarımızı karşılaştırınca aklı başında bir Türk hakkatten de dünyaya bedel.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 06 Şubat 2005 18:10 tarihinde demiş ki:
Birde şunu istemeden eklemek istiyorum.
Senin koyduğun screen shotlardaki lafların kat kat fazlasını 2 gün önce harpy partisinde yaşadık. Adam Allah, kitap küfretti. "Fuking Allah" gibi bi kaç laf etti. Türklere hayatımda kimseden duymadığım küfürler etti. Murtaza ile birlikte çektik arenaya ilgilendik gerçi elemanlarla. Bu yaşadığım ve senin yaşadığın olaylar abartı kabul ediyorum.

Ama serverdaki yabancı oyuncuların büyük bir kısmının Türk'ler hakkında düşünceleri ne yazıkki doğru.
Piana'da n00blara clan olarak level kastırırken aoe yaptık. Murtaza ne var ne yoksa herşeyi çekiyor bizde blizz-inferno ile indiriyorduk. Bi kaç tur sonra murtaza eli boş gelmeye başladı. "Ne oldu?" dedik, "abi ilerde bi .....un herifi var, benim çektiklerime inferno atıyo" dedi. Bi baktık eleman Türk.
"Kardeş yapma bak biz burda level kastırıyoruz millete, şunlardan alacağın 50 exp. mi adam etcek seni" dedik, bize küfürle karşılık verdi.

Bunun gibi daha nice olaylar yaşanıyor.
Benim fikrim, üzülerek söylüyorumki Türk'ler oyunun sokak serserileri. Keşke bunu düşünmüyor olsaydım ama objektif olarak bakınca görünen köy klavuz istemiyor.
Türk oyunculardan nefret etmekte haklılar. Bizim bu yazılanlara karşılık vermek değil, bu tür pislik yurdum insanını oyundan temizlemeye çalışmamız lazım...

Bence böyle. Herkesin düşüncesine saygılıyım. Kendi düşüncemede saygı isterim. Yoksa arenaya çekerim. :-)

Arkadaşlar ben size bundan epey önce hatırlarsanız " Ares te clan açıyorum ilgilenler " diye bir başlıkta yazmıştım . Her defasında da yazdım . Oyunu cafe sahipleri abuk subuk herkese oynatmaya başladılar , iti kopuğu burda .Daha önce söyledim önceleri Koreliler şimdi sıra bizde dikkatli olun seviyeli oynayın diye .Yardım ediyorsun adama küfür ediyor , yapma abicim attığın büyü bana geliyor dungeonda diyorsun , adam inadına üzerine basıyor büyüyü .Sen onu kesincede lvl 60 assasian veya warrior ile gelip senin başına musallat oluyor . Ana avrat küfürleri de cabası. Bu düzeysizlerin çoğu orc ama insan olanlarda da hatırı sayılır şekilde çoklar .
Sosyal ağlarda paylaş

o it kopuk serserinin de o kadar fazla oldugunu dusunmuyorum.Onu yapamn insan herkese yapıyor ve bir kactane olması yeterli isminin cıkması icin.hele birde nickinde tr varsa o zaman tam oluyor.Ayrıca litvanyadan slovakyadan ve fransadan internet cafelerden bu oyunu oynayan arkadaslarım var.hani avrupada oynanmıyor cafelerden kısmına da pek sıcak bakmıyorum.Hatta cafeler arasında avrupada duzenlenen turnuvalar eventler dahi oluyor.Olay cafelerde oynanıp oynanmaması degilde kendini bilmez insanların o cafelere gidip oyunu oynamasından kaynaklanıyor.Adam geliyor ks yapıyor lafını soyluyor sacma sapan kufurler ediyor.Bundan sonra ismi cıkıyor bu turk diye.Ks uzerine bazı topicler acılmıstı bu forumda.Her ne soylenirse soylensin ks dogrudur ya da yanlıstır ne kabul gorurse gorsun sonucta bir gercek var ks yapan adam sevilmez.Bunu harpy de encok yapan da turkler.Xp ashkıyla her user oraya gidiyor illaki.Sonuc olarak da bunu goruyor ve bizm de adımız cıkıyor.Ha birtek boyle mi cıkıyor hayır daha var bircok neden. UnHolly KO nun forumuna baktım verdigin linkte asırı derece sinir oldugum yazılar var o yuzden oraya yazmadım hc birsey cunku kavga cıkabilir konu kilitlenebilirdi.adamların soylediklerine sinir oldum yeni yeni geciyor.Game policy e baktım verdigin screenshot lardaki elemanın banlanması lazım.Bununla ilgili maddeleri tam belirterek yazmak lazım.Hafta ici bu islere pek vaktim olmuyor ama bunun uzerinde durabilirsek ya o adam banlanır ya da KO nun yazdıgı game policy e onem vermedigi hakkında topicler acılarak olay uzerine diretilebilir. Jessica ile sohbetim PM lerden ama o topic e yazdıgından sonra asla.Bu kadar aptal olabilir mi br insan ya.Neyse fazla yazdım bitsin burda yazım. Bitti.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

ha xantia bu arada yzını yeni gordum :) sen oyuna fazla kaptırmıssın kendini surdaki konuda sanırm orc insan ayrımının bir fayda saglayamayacagı apacık ortada :)[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

KO da actıgın topic bayagı okunmus.Ben de yazayım dedim birseyler.Cok baaran ve cok ii tepkiler veren olcak buyuk ihtimal.Cok sakat bir topic o ya ismi bi kere cok cekior insanı.Kilitlenmesi soz konusu olablir.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar ingilizcesi olan herkesi unholly nin KO da actıgı foruma insan gibi birseyler yazmaya davet ediyorum.En kotu yazmasanız dahi insanlar bizim hakkımızda neler dusunuyor bir goz atın.Bayagı insan okumus.Bizim hakkımızda yazılan birsey o yuzden siz de okumadan gecmeyin diyorum.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 08 Şubat 2005 09:56 tarihinde demiş ki:
ha xantia bu arada yzını yeni gordum :) sen oyuna fazla kaptırmıssın kendini surdaki konuda sanırm orc insan ayrımının bir fayda saglayamayacagı apacık ortada :)

Kaptırmış mıyım ? Neyi ? Ben 3 haftadan beri oyunu oynamıyorum nesini kaptıracağım kardeşim anlayamadım !! Ben orc derken şunu kastettim .Açıklamak farz oldu . Oyunailk başladığımda hiç bir şeyden haberim yoktu .Tesadüf eseri oyunu bulup indirip girdim . Hatta forumlarında bile hata vardı açılmıyordu .Aylardan eylül dü(zırt pırt çöktüğünden ). oyunda ares 2 de kasıyordum . Etrafta türkler var ama %90 ı orc . gittim bir kaçının yanında dedim ki " Neden orc oldun ?" güçlüler ve hep yeniyorlar ondan . bir diğeri " bizim cafenin tamamı orc " bunu gibi lafları duyunca " Rakipleri küçümsemeyelim sağlam oyuncular var demek " dedim .Ama daha sonra öyle abuk şeyler yaşadım ki hele dungeonda inanılmaz şeyler .Adam cafeden ya yapmış bir lvl 60 assasian önüne geleni kesiyor , mage ler öyle . Baktım kim bunlar diye çoğu Türk veya Polonyalı .Hele duvar arkasına geçmeler artık gınaa geldi . Hangi türk e sorsan hack var (çoğunda ). Bir kere bile kurmadım kurmamda . Orc mage ler altlarında patenle dolaşıyorlar maşallah dungeonda ona " yapma abicim bize geliyor" diyosun pat yanında bir iki assasian beliriyor kesiliyosun . Şimdi bunun tam terside var . Hasbelkader insan olanlar arasında da bu oyunu bu şekilde oynayanların sayısında gün ve gün artış var. Bu arkadaşlar seviyesizliği getirir. Ben ultimadan bu yüzden kaçtım 3 yıl oynadım ve yeter yaa dedim " gelen bab para 1k versene , abi atı versene , bab ya sen zenginsin bana +9 katana versene" . Bunlar yoktu bu oyunda . Ya şimdi ne oldu ne zaman rogue chitin 5+8dex pads i satışa koysam bab bana bunu versene diyenler çıktı . Gelde kızma veya çıldırma . Bu esnada dediğin doğru . Yani cafeden evden oynanması değil oynayanın kalitesi önemli . Fakat evden oynayanın zaten kalitesinde bir sınır oluyor fakat cafe malesef . Bunu okuyanlardan eğer cafe sahipleri varsa lütfen olur olmadık tipleri bu oyuna koymayın . Ve kendini bilmez cafe sahipleri ve oyuncular hani şu seni dıngeonda (dancın da ) sabaha kadar keserim A**** K*******UN çocuğu diye bağıran tipler, lütfen bir psikologa gidin ,ihtiyacınız var .
Sosyal ağlarda paylaş

xantia acıklman super oldu :) ben de orc oldum da guc olayının esit okldugunu bilerek basladım.Hatta abi bu ne :oyun, siz hangi ırksınız : orc, biz ne olalım: orc, niye: klan kurarız, iyi peki
xantia kaptırmıssın derken latife vari bir yazıydı kızmadın umarım unlemlerini gorunce kızdıgın yargısına kapıldım. Bu arada KO daki foruma goz atın diyorum tekrar[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

:) Yok be güzelim neden kızayım keşke chat oratamında konuşsak daha güzel olurdu .
Hayır "kaptırma" kelimesi bende gıcık yaratıyor da . Yaş 33-34 hala oyun oynuyorum .Milet bana sen kendini çok kaptırıyorsun diyor da kıl oluyorum . Ne yani bir oyun oynarken dk mı vercem ders mi bu :).
Sosyal ağlarda paylaş

haha anlasıldı :) ya oyle deme bizm klan da coluklu cocuklu esli dostlu gelio oyuna millet.Yash olarak bizm klanda da war 30 larında insan cok.sabah oglu gelir aksam kendisi mesela.Bir kac kisinin dedesini kandırmaya calısıoz gelrlerse super olcak :D.
Oklahoma dan oynayan bi teyzeyle tanıshmıshtım inanmadım msn de cam actı sonra sustum bi daha sesimi cıkarmadım.Oyun heryasa gidiyor. Kaptırma olayı da ewet sewilmeyen bir soz ise inadına kullanmam ben de ole insanları sinir edesim pek yoktur bazı durumlar haric. Bu arada tekrar tekrarlıyayım :) KO forumuna goz atın we yazabiliyorsanız birseyler ekleyin mutlaka
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sizi bilmiyorum ama, bundan sonra pl olanlara daha bi dikkat keseceğim. En ufak bir hatasında affetmeyeceğim.... Adamlar dün gece piana'nın ortasına harunga getirdi ya 5 tane..... olacak işmi kardeşim bu... yazılan her şey güzel olmasına güzel de, bunun bir tedbirini bir önlemini almak lazım bir şekilde, farzı misal KO nun forumlarında bir ban listesi var. Neden bizde de türk karakterlerden böyle pislik yapanlara karşı bir ban listesi yok? Böyle bir ban listemiz olur. Ondan sonra admine gideriz. Al abicim biz Türküz, bunlarda bizim aramızda pislik çıkaran şerefsizler, bundan sonra biz bu şekilde takip edip böyle liste vericez deriz. Adamda ne gerekiyosa yapar. Yalnışmı düşünüyorum abicim? Mantıklı değilmi?[signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
LvL - 40+(Kullanım dışı cımdızlak duruyo)
KASIMPATI_MANYAGI - El Morad - Rogue
LvL - 46(arka arkaya 14crossbow patlatan tek insanmıyım?)
HaSeNeK - El Morad - Magician
LvL - 30+(bekle beni estlant geliom)
Sosyal ağlarda paylaş

hazırlayalm burda bi sticky topic ve oraya ss leri koyalm.adamlar ss kullanıo genelde ya da video stream varsa.daha cok videostram kanıt olarak kullanılıo.Ama bugun de KO forumarlında gordum bu koye yaratık cekme ya da kisi uzerine salma olayı(lure olarak bilinio) yasak durumlar degil ban nedeni gerektirmiyor.Sadece bunları orada forumlara koyarak kimin ne mal oldugunu insanlara gosterirsin.Adamın biri soyle bir acıklama yapmısh:kes kes canm sıkılıo arada farklı seyler arıorm ben de lure yapıom demish mesela.Cins insan cok.Yine ve yine tekrarlıorm arkadashlar bu topic in basında verilen linke goz atın.ingilizceniz varsa mutlaka biseyler ekleyn.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

benim ingilizcem kafi gelmiyo sana pm den mseja yazim sen bana çevir de bende yazayım.... :)[signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada abicim sticky olması da güzel ayrıca orda sadece ss lerle birlikte ban listesi sunulmalı ve geyik muhabbeti de olmamalı. Hem bunu yaptığımız zaman Adminleri de arkamıza almış olmazmıyız? Orda forumlarda Türklere karşı bit ithamda bulunan olduğu zaman aralarından biri yada bir kaçı çıkıpta "Türkler aralarında birlik oluşturdular ve bu tür suçları işleyenleri kendileri bir ban listesi yapıp bize sunuyorlar" gibi bir destek verdiğini de düşünelim lütfen....[signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

tabi solediklerin mantıklı da adminlerle konusup boyle bir olusum yapmak cok zor.ben bi ayda ancak KOLadmin woot ve jessica ile (FM GM ler) ancak PMlesme olayına baslayabildim.Boyle bir durumu kabul ettirip oraya sticky yaptırmak su an icin cok zor gozukuo.Ama biz bu site icinde yapıp sticky haline getirip sonrasında onlarla dialoga gecersek belkim bir sekilde oraya da koydurtabiliriz.Hani burada yaptıgımızda da turkce anlatım olacagından KO tarafını dusundugunde o kısmı da sorunlu geliyor.Ancak olabilecek sey sudur.Bir topic acılır duzgun yazılarla hep sticky mish gibi yukarıda tutulur.bu dedigim sey bir ay boyunca durmalı.Kurallara uygun gidilip kilitletilmez ve sonunda sticky olur o tarafta.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Biz orda bir forum açıp "Turkish Ban List" gibilerinden, onun altına sadece ss lerle ban listelerini koyabiliriz. Böyle bi şeyde olabilir yani, sticky yapmak ta adminlere kalır. Yada ne bilim "Turkish Bad Player List" falan gibi de olabilir[signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

Topic kilitlenmiş :([signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

jkes07 die eleman cok kotu laf koymus.Olay ulus kavgası donuo gibi olnca kapadı sanırm.woot acıklama yapmıs ama sacma geldi.Oyunla alakalı degil bu tartısma dior.Neyse en azından insanlar orayı okusunlar da ona gore davranmayı ogrensinler.O kadar buyuk kitleli bir oyun icinde bazılarının yaptıkları dengesizlikler yuzunden herkesi bole sucluyorlar.Karsıdakiler de dengesiz ama camur atıldıgı zaman izi kalıyor.En azından oyun icinde duzgun davranarak asıl cogunluun nasıl insanlar oldugunu gostermek gerekir.Oyun da olsa bu sonucta yurt dısından insanlar ya da tam anlamıyla dunya ile diger bir karsılasma seklimiz.Orda oynayanların hepsi ufak cocuk degil cogu calısan ya da ogrenci.Oyunda yapılan hareketler emin olun oradaki insanlar icin bu sadece bir oyun diye kalmıyor.Ha aranızda ya salla banane diyenlr olur.Onlara hic bir soz soylemiyorum.Soyleyecek birsey oldugunu da inanmıyorum ondan soylemiyorum[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Walla bilmiyorum abi, bundan sonra Pl uzantılılar benden çok çekicekler. Güzel bi düşman kazandı garibanları bile....[signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

areste PL ya da TR uzantılı cz de falan hc gormedm.O tarz klanların da cok basarılı olacagını sanmıyorum.bizm klan milliyetcilik amaclı degil sadece burada oynayan turktur ahanda die gozuksun istemishtik oyle kurduk.Sonrasında yabancı bir cok arkadash girdi halimizden gayet memnunuz.Karsındaki insan olsun bu kadarı yeterli[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

We watered this flag with our Blood...

ben bu bayragı görmüşüm bu lafıda duymuşum artık sırtım yere gelmez. cidden gurur duydum şu olaydan laf süper bir laf ve gerçek oldugunu bilmek insana inanılmaz bir gurur veriyor.

forumda istedigimi elde ettigimi düşünüyorum ister locklasınlar ister banlasınlar sorun degil. sonuç olarak bazılarının hala ırkçı ve ayrımcı düşünceleri oldugunu ögrendik ayrıca bu görüşlerini bagladıkları nedenleri belirtmişler. iyikide belirtmişler çünkü saydıkları o kadar saçma nedenlerki kendi kendilerini bitirdiler. o foruma yazan ve destek veren herkese teşekkürler.[signature][hline]-used to know as hasanmezarci-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...