Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destek verin beyler!

Lord_Unholy

Öne çıkan mesajlar

Turklere karşı bir sürü kötü söz söylenmeye başlandı , Turk oldugumuz için bir sürü suç yüklendi. Bu tabii ki bazı türk sıfatıyla oynayan 2-3 densiz yüzünden oluyor bir kısmıda insanların reel yaşamlarında düşüncelerini oyuna yansıtmalarından kaynaklanıyor. Dün birkaç hakaret yedikten sonra ss aldım ve forumlara koydum kimisi hak veriyor kimiside önemsemeden geçiyor. Lütfen sizlerde destek verin çünkü bu kişiler ne kadar çabuk engellenirse insanların görüşleride o kadar çabuk degişir. Ne kadar çok kişi Turkler şöyledir böyledir derse bir okadar kişide bu sözcükleri duyacagı için akıllarında Turkler hakkındaki bu sözler kalacaktır.

Not: Lütfen yazıcagınız yazıları tekrar tekrar kontrol edip yazın. Nefret edenlere , dalga geçmek isteyenlere malzeme vermemeliyiz.

http://forum.knightonlineworld.com/viewtopic.php?t=20585&postdays=0&postorder=asc&start=0[signature][hline]-used to know as hasanmezarci-
Sosyal ağlarda paylaş

Hata yapmışsın hacı...
Bir kaç gün sonra neden böyle söylediğimi anlarsın...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.
Level 40-44 arası olanlar level 45 olmadan, moradon'da ilah, piana/breth'te kral, eslant'ta ezik, cz'de ölüdür..

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten haklı olarak sinirlerin bozuk, o forumdakiler daha çok sinirlerini ve sinirlerimizi bozacak.
O forumdaki kişilerin hatrı sayılır bir kısmını yasa dışı terör örgütü sempatizanları oluşturuyor.
Zaten özellilkle polonyalıların forumlarda Türk'ler hakkında yazdıkları ortada. Senin açtığın başlığın altına daha fazlasını yazacaklar.
Olay farklı yönlere uzayacak. Bir kere daha olmuştu böyle bir olay orda.
Umarım haksız çıkarım ve bu söylediğimden dolayı utanırım...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.
Level 40-44 arası olanlar level 45 olmadan, moradon'da ilah, piana/breth'te kral, eslant'ta ezik, cz'de ölüdür..

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Birde şunu istemeden eklemek istiyorum.
Senin koyduğun screen shotlardaki lafların kat kat fazlasını 2 gün önce harpy partisinde yaşadık. Adam Allah, kitap küfretti. "Fuking Allah" gibi bi kaç laf etti. Türklere hayatımda kimseden duymadığım küfürler etti. Murtaza ile birlikte çektik arenaya ilgilendik gerçi elemanlarla. Bu yaşadığım ve senin yaşadığın olaylar abartı kabul ediyorum.

Ama serverdaki yabancı oyuncuların büyük bir kısmının Türk'ler hakkında düşünceleri ne yazıkki doğru.
Piana'da n00blara clan olarak level kastırırken aoe yaptık. Murtaza ne var ne yoksa herşeyi çekiyor bizde blizz-inferno ile indiriyorduk. Bi kaç tur sonra murtaza eli boş gelmeye başladı. "Ne oldu?" dedik, "abi ilerde bi .....un herifi var, benim çektiklerime inferno atıyo" dedi. Bi baktık eleman Türk.
"Kardeş yapma bak biz burda level kastırıyoruz millete, şunlardan alacağın 50 exp. mi adam etcek seni" dedik, bize küfürle karşılık verdi.

Bunun gibi daha nice olaylar yaşanıyor.
Benim fikrim, üzülerek söylüyorumki Türk'ler oyunun sokak serserileri. Keşke bunu düşünmüyor olsaydım ama objektif olarak bakınca görünen köy klavuz istemiyor.
Türk oyunculardan nefret etmekte haklılar. Bizim bu yazılanlara karşılık vermek değil, bu tür pislik yurdum insanını oyundan temizlemeye çalışmamız lazım...

Bence böyle. Herkesin düşüncesine saygılıyım. Kendi düşüncemede saygı isterim. Yoksa arenaya çekerim. :-)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

bu genel bir konu sonuçta ben ırkçılık olarak açtım turklere yapılan hakaretler olarak açmadım. farklı ülkelerden birçok kişi destek verir gibi geliyor. bizim Turklerden bazıları belki sokak serserisi ama onların 10 katını yapan yabancılarda var sadece bizim millet degil her topluluktan 2-3 tane it kopuk çıkar zaten. asıl olay bizim hedef olarak gösterilmemizi engellemek.[signature][hline]-used to know as hasanmezarci-
Sosyal ağlarda paylaş

O konuda haklısın. O konuda herkes zaten sonuna kadar destek verir.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

Umarım msj yerine gider dicem Ama bir de şu yön var. Bu konu ya daha çok düşman tooplicak yada daha çok dost... Bunuda zman göstericek... Bide sadece bir konuya insannarın görüşlerinin değişmesini beklememeliyiz...[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzk, 06 Şubat 2005 18:15 tarihinde demiş ki:
Bencede fazla kasma kendini,Bu vakitten sonra artık kendimizi cici gösteremeyiz onlara:) Adamlar yüzyıllardır sevmiyor bizi.Propoganda olmasın ama Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur abi.Boşuna söylememişler yani:) Bizi tanıyan tanıyo boşver.

tabi sevmezler yıllarca hepsini astık kestik geberttik süründürdük biz tarih dersinde bilmemnereyi işgal ettik diye okurken onlar türkler bacılarımızı düdüklüyordu diye okudular
e olacağı bu[signature][hline]Binlerce patiden biri

Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 06 Şubat 2005 18:20 tarihinde demiş ki:
tabi sevmezler yıllarca hepsini astık kestik geberttik süründürdük biz tarih dersinde bilmemnereyi işgal ettik diye okurken onlar türkler bacılarımızı düdüklüyordu diye okudular
e olacağı bu

+99999999999................9999
:tup::tup::tup::tup::tup::tup::tup::tup::tup::tup::tup::tup::tup::tup:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

x_x baydım heryerde bunları görmekten ama elimizden birşey gelmez bence en iyisi ya hiç konuşmamak ya da sürekli konuşup hiç altta kalmamak, ağzınız iyi laf ediyorsa ikinci yolu deneyebilirsiniz, şahsen ben ikinci yolu tercih ediyorum[signature][hline][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Resimlerim || [i] Birşey yazın yahu :(
Sosyal ağlarda paylaş

Artık böyle şeyler görmekten bıktım. İğreniyorum bu insanlardan. Şu an içimde yaşadığım çaresizliği mutlaka anlayanınız vardır. Ama elimizden bişey yapmak gelmez.
Ha şöyle bişe var.

girersin oyununa olursun master 64-65 level, önüne gelenin azina s.çarsın.

Senin g.tünün dibinden ayrılmazlar o zaman... Aynı abuk subuk mesajları sana yazarlar. Sen de foruma koyarsın
.[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

ya her yerde var böyle ezikler açıkçası ben hiç bu tarz şeylere maruz kalmadım salaklarlada uğraşmıyorum türklerdede var yabancılardada var bu tür insanlar
sorun onarın bilgisizliğinden kaynaklanıyor bilgilendirmek lazım benim yabancı arkadaşlarım var bir sürü hepsi bilgili adamlar bir abd liye bizim hakkımızda ne biliyorsun dediğimde ab ye girecekmişsiniz onu duydum en son diyor ama bir polonyalıya sorduğumda slk salak cevaplar veriyor
benim nasıl yunanlı isveçli abd li hatta israilden oyuncu tanıdıklarım varsa onlarında bu tür açık davranışlarda bulunmasını bekliyorum göremezsemde onlara sadece
Lamer derim üzülmeyin onlar için
Sosyal ağlarda paylaş

belki bir sonuca ulaşamicam ama bu forumda Turkleri öven çok güzel yazılarda var , bu yazıların yabancılar tarafından yazılması daha ii bir izlenim bırakır gibi geliyor bana. Hep kötüleri duymaktansa iyilerle kötüleri nötrleme şansı dogdu.[signature][hline]-used to know as hasanmezarci-
Sosyal ağlarda paylaş

Avrupa'da insanlar online oyunları internet cafelerden oynamıyorlar. Avrupa'da Internet cafe'lerde counterstrike, starcraft vs oynanır. Cafe'ler Bu tarz oyunlar için her türlü alt yapı hizmetini verir.

Fakat MMORPG'lere gelince, FREE2PLAY bile olsa bu tür oyunların internet cafe'lerde oynatılması kesinlikle yasaktır. Zaten çoğu MMORPG'in kullanıcı sözleşmesinde bu durum belirtilmiştir. FREE2PLAY oyunlarda bile download ettiğiniz client'ın TEK KULLANICI sorumluluğunda olduğu kullanıcı sözleşmesinde belirtilmiştir.

Şimdi bunları göz önünde bulundurarak oyunda Türk'lerin neden bu kadar kötülendiğini biraz daha anlayacaksınız.

Ultima Online ülkemizde oynanan ilk MMORPG oyunlardan biri. Hatırlayacaksınız ki ilk zamanlarında bu oyunu oynayan kitle daha elit insanlardan oluşuyordu. Daha sonra oyun'un internet cafe'lere yayılmasıyla birlikte bu durum gittikçe bozuldu. Şimdi Türkiye'nin, belki de dünyanın en kalabalık serverlarında, it, kopuk, çapulcudan geçilmiyor.

Evinden online oyun oynayan pek kimsenin "vay beni kestin ha? Söle ulan adresini şimdi geliyorum oraya." tarzında bir diyaloğa gireceğini sanmam. Ancak bu cafe ortamlarında yaşanan bir olay.

Fakat bu rezillik ne internet cafe'lerin ne de orada oynayan insnaların suçu. Bir kısmı ailenin verdiği terbiye, ilgi ve alakadan bir kısmı ise popüler kültürün yarattığı yozlaşmadan kaynaklanıyor.

Sonuç olarak bence bu konuda yapabileceğimiz tek şey bu it kopukların en fazla ülkemizde olduğunu kabullenip, hepimizin böyle olmadığını anlatmaya çalışmak.
Sosyal ağlarda paylaş

unholy eline sağlık sen elinden geleni yapmışsın.
fakat şunuda kabul edelim arkadaşlar, ecnebi .ike. turkler diye bir clan var ya.
yani tamam adamlar zaten ne yazdığını (büyük ihtimalle) anlamayacaklardır fakat zihniyet bu ya.
yani bizim clanda benim türk olduğumu biliyorlar ve hiçbirde kötü laf etmiyorlar.
hatta lagda olduğumu söylememe rağmen geçen hafta pek çok xp party ye aldılar,sadece oturdum.
burada görev birazda bize düşüyor.bizler hakkında kötü düşünceler uyandıran;bu tip davranışlarda bulunan arkadaşları uyaralım.
bırakın kötü davranışlarda bulunan arkadaşları,bizler kendimizi düzgün bir şekilde ifade edebiliyorsak zaten bir süre sonra bu tip yargılarda ortadan kalkacaktır.
diezden örnek vereyim; human veya orc
new_order lifestoned blood templars kısacası iyi clanlarda bayağı iyi türk oyuncular var.
onlar bir problem yaşamıyorsa eğer, demekki bazı arkadaşlarıda bizlerin uyarması gerekiyor.
saygılar sevgiler..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RedemptioN, 07 Şubat 2005 10:13 tarihinde demiş ki:
Avrupa'da insanlar online oyunları internet cafelerden oynamıyorlar. Avrupa'.................................

Güzel söylemişsin. Ama bişeyi tam olarak anlamadın. Nasıl Türklerin içinde böyle insanlar varsa Avrupalıların içinde de var.

Adam Allah'a küfrediyo diyorum sana!!!! ilk gördüm, acaba ben mi yanlış okudum dedim??? Yoo düpedüz küfrediyodu ya.

Avrupa'lıyı çok mu elit sanıyosunuz??? Öyle bişe yok.
Adamlar Türkleri hala "Fes"li zannediyor.

Bu konu uzadıkça uzar. KO forumunu aşar gider...

Yalnız ben şunu öğrendim. Bu ***"Avrupalı"*** diye geçinen ciğeri beş para etmez adamların ilk başta kendilerine saygıları yok ki insanlığa saygıları olsun!!!!!!!!!

Bu elbet bir gün değişecek!!!!!![signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]

[Bu mesaj Murtaza tarafından 07 Şubat 2005 10:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hangman, 07 Şubat 2005 12:57 tarihinde demiş ki:
en barbar insan kendini uygar sanıpta diğer insanlarla dalga geçendir
C.Alyeşil :D
ezik adamlarla uğraşmayın

:tup:[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

Avrupalı elit insan demiyorum. Avrupa'da online oyun oynayanlar elit insanlar. Şöyle düşünün...

İnternet cafe'ler bu tarz oyunları oynatmıyor. Oynatan olsa dahi 18 yaşın altı internet cafelere giremiyor.

Avrupa'da İT,KOPUK,SERSERİ online oyun oynamıyor.

Fark bu işte.. Bizde ise tam tersi... en çok oynayanlar serseriler. İşi gücü olmayan boş insanlar çoğu. Birçoğu TV 'de izledikleri DİZİlerden etkilenmiş. Popüler kültürün yarattığı pislikler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...