Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web Design

Faust_

Öne çıkan mesajlar

said:
Azmodai, 06 Şubat 2005 03:48 tarihinde demiş ki:
ben cok pis site yaparim. erirsiniz surda.

bunu sevdim fıstık yesili olanı varsa alıcam :-P[signature][hline]I took their smiles and I made them mine I sold my soul just to hide the light and now I see what I realy am a their a whore and a liar
BonePART, 03 Şubat 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
ORTADA ACMAMA ISTEGI BENCE NORMAL BENDE MASA ALTINDA CIKARIRIM
The_, 06 Şubat 2005 03:45 tarihinde demiş ki:
Offf baya uzun bu ya..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Berk, 06 Şubat 2005 01:35 tarihinde demiş ki:
madem öyle yaptığın projeleri dök ortaya da görelim nasıl oluyormuş WYSIWYG ile yapılan optimized web site,

haha gel bab bi çayımızı iç,
oturalım sana sergilerimi göstereyim...
peh..
cevap yazdığıma şükret,
Bunu bulamayanda var...[signature][hline]Hatalıysam Lütfen Uyarın!! 0535 854 24 69
http://forum.paticik.com/view.php?id=105586[/b]
DoGMeaT, 05 Şubat 2005 14:01 tarihinde GARBAGE 'da demiş ki:
bende post kasmak için bu topiğe takılan sizlerden biriym
oooh gelsin madalyalar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hatalıysam Lütfen Uyarın!! 0535 854 24 69

abi uyaricam ama burdan cok yaziyo simdi cep telefonu.

Soyledigin dogru bi noktaya kadar. Yani Berk hakkini yemissin, gayet duzgun cevap vermis, Istanbul'dan Rize'ye arabayla gitmek tabii ki yurumekten daha iyidir. Ha sorun surda, araba seni rizeye amerika uzerinden goturuyosa bunda bi problem vardir...

FakeAccount, notepad deseler hadi dersin araba falan. Ama gorsel kismini icinde barindiran ve butonlarla calisan guzel bi program ben henuz gormedim. En guzeli sen kod yazdikca kod listesini (parametre vs.) cikaran programlar. en azindan yanlis yazinca bi seyi uyariyolar ve istediginde kodu arayip bulabiliyosun. DW guzel, cok guzel, ama kullanicinin istedigi gibi bi siteyi yapmak ne yazik ki zor. O programlar, programi kodlayan kisinin istedigi tasarimlari yapmaya yariyor sadece, +si ve -siyle. bazi limitleri asmana izin vermiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...