Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yardımcı olurmusunuz lutfen

RakipUsta

Öne çıkan mesajlar

beyler bende bu oyuna baslıyorumda uo yu bıraktım :) . neyse benim soracagım sey su ucretli ve ucretsiz server topicinde oyunu indirmek icin linkler var.ben ucretsizdeki siteden indirince cok yavasiniyor,ucretlideki sitesinden indirince normal hızında oluyor.acaba ucretli bolumundeki linkden oyunu indirip ucretsiz serverlara baglanabilirmiyim?[signature][hline]nightmareibo, 04 Şubat 2005 23:54 tarihinde demiş ki:
Grizleri nerden bulabilirzzzz ??
Sosyal ağlarda paylaş

buradan da anlayacağın gibi ücretsiz serverlar yani amerikan serverları laglarıyla meşhur. tabi bunda bizim yaşadığımız dış hat sorunu da öenmli paya sahip. fakat ücretsiz serverda oynamak istersen noah systems yani amerikan KO indirmen gerekiyor.. Biraz geç kalmış olabilirsin oyuna başlamak için. bence bi süre oyunu öğrenmek için her türden char açıp hangisiyle oynamak istediğini seç daha sonra hazır bi char al lvl 60 üzeri :) nereden bulacam lvl 60+ char diye soracak olursan elimde 5 adet satılık lvl60+ char var :)[signature][hline]Lanfear
lvl6x priest / ares server
clan: annihilation ==> pressOK
Sosyal ağlarda paylaş

lag olayında sanırım bizim baglantımızın bir sorun teskil etmesi soz konusu degil su aralar.Tamamen serverla ilgili.Hafta sonu arkadas bilgisayarını getirdi ve baglandık bizim evden.Olaya bakınki arkadas bir dakika lagda kalırken neredeyse ben catır catır kesme bicme yapıodum.ilginc geldi bana sonra ardından KO serverlarına kufur ettim
Ama nazar degmesin bu aralar gayet ii gidior.Daha da ii leshmesi dileiyle..[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...