Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boston Public - Yorumlar

Volfied

Öne çıkan mesajlar

spoiler

said:
Eraq, 21 Temmuz 2004 03:25 tarihinde demiş ki:
NE?!?
Bafilemesi mi?
Arcane dalga geçiyorsun değil mi? Birinci sezon bazı bölümleri izlemedim ama ilk çıktığında kaçırmıyordum, olamaz öyle bir şey.
Şaka yapıyorsun, inanmıyorum sana, pis, kötü insan!
Oha, hayatta inanmam, gözümle görsem de inanmam, yuh yani bu kadar sallanır.

abi sen izlemedin mi son bölümü? lauren dedi ya en sonda scott a "harry nin durumu iiye döndü ama gene de beraber yatabiliriz" diye. ben nie sordum önceki msjımda sorduğum o iki soruyu? çünkü elin yaşlı başlı adamı gitti güzelim sarışın öğretmeni bafiledi!!!

spoiler bitti[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy

[Bu mesaj -MrBomb- tarafından 21 Temmuz 2004 04:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sanirim boston public de sezonlar birbirleriyle feci bitisik
cunku sezon sonu olamicak kadar acik kapi birakan bi bolumdu ve hissettirmedi :)

scott guber yaslib asli diyosunz, adam senin benim gibi orta yas krizinde bi tip iste, (SENIN BENIM GIBI! :P)

Ronnie nin hastasiyiz, Harry Senate in daha hastasiydik, Ronnie yi kapti feci hastasi olduk, ayrilicak ama diziden Harry bi ara

Lauren cidden bir amaci varmiscasina yavsiyo Scott a, bakislar, ovmeler, sormalar, kadina bisi olmus izlyemedigim bolumlerde[signature][hline]In Moon I trust
For Moon I live
To Moon I pray
The Moon I love...
Sosyal ağlarda paylaş

hala inanamıyorum ya loser scotta nie wersin ki lauren? o kdr süre scottla beraberdi bi anda nası bozuştular yau çok kötü bi neden olması lazım ki lauren son bölümün sonuna doğru harry i ziyaret edince sadece soğuk bi meraba demekle yetindi[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

Haa, siz onu diyorsunuz. Ben de ilk sezonda oldu sandım.
Ee, Lauren "Scott iyiymiş, ben artık korkmuyorum bu akşam gelmene gerek kalmadı" demişti.

Aa, "Yarın gel" gibi bir şey de demişti değil mi? Mahkemeye falan dalmışım ben unutmuştum onu.

[Bu mesaj Eraq tarafından 22 Temmuz 2004 00:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

"bu akşam gelmene gerek kalmadı" diyip tam çıkarken arkasını döndü "ama gene de bi gün(ya da yarın mı demişti) birlikte yatabiliriz"

e ben de hööööööööööh dedim 50sine merdiwen dayamış adam 20 küsurluk sarışın bombayla dup dup dup dup. oldu mu bu ya ilahi adalet izin wermez. o izin werse ben wermem lan[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
3. sezon varmış? 6 eylül pazartesiden itibaren başlıyormuş.
CNBC-E geçen 2. sezon finalinde "Winslow Lisesi, ekrana veda ediyor!" dememiş miydi?
Aa, hatta 4. sezon bilem varmış.
Ben de dizi 2. sezondan sonra bitiyor sanmıştım. CNBC-E yayınlamamaya karar verip vazgeçmiş demek.

Bir daha CNBC-E'ye inanmamaya karar verdim. 1 gece içinde 2 kez keklendiğimi hissettim. Bana yapılır mıydı bu! :-P

Bakın zaten ilk sayfada demişim, bu sadece sezon finali de olabilirmiş diye. :)
Up.[signature][hline]Life has a funny way of sneaking up on you
When you think everything's okay and everything's going right

[Bu mesaj Eraq tarafından 02 Eylül 2004 01:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben de cnbce de reklamlarda görünce çok şaşırmıştım hani bitmişti demiştim
yannız reklamda çok hareketli gerzek bi müzik wardı dizi konsept olarak tamamen deişti mi ya?

lauren gebersin ya rezil kadın. yukardaki msjlarımda yeterince nefret kusmuşum zaten o konuyla ilgi[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

pek güzzel bi dizi ama seyretmemek lazım soru çözmek lazım.. abi karıştırmayın aklımızı böyle şeylerle... :)
cnbc-e yaktın beniiiiiiiiiiiiii[signature][hline]a.k.a. Duxus
---------
Koşuuun, uçurum var; koşun laaan uçurumaaa...
---------
Seni yeteri kadar hatırlayamadık, ama unutmayacağız ruhun şâd olsun, Huysuz İhtiyar..
Sosyal ağlarda paylaş

yeni sezon SÜPER bi bölümle açıldı!!!
tahmin edilmedik olaylar sürprizler oldu we işler içinden çıkılmaz bi hal aldı
bölümü yemek yerken izledim de bazı saniyelik bölümleri kaçırdım o yüzden bikaç şey sorucam
[spo1=sorular]1-harry nin 2. sezon finalinden wurulmasıyla ilgili herhangi bişe sölendi mi bölüm başında?
2-harry ronnie ye cok sert mi vurdu? o sırada tam kafam yemekteydi bakamadım da ses çok feciydi bütün gücüyle vurdu mu şerefsiz? onlar hala beraberler ama dimi?
3-lauren artık yok dizide dimi?[/spo][signature][hline]a.k.a "bay bomba"

[Bu mesaj -MrBomb- tarafından 06 Eylül 2004 22:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=sorularin cevaplari]1-harry nin 2. sezon finalinden wurulmasıyla ilgili herhangi bişe sölendi mi bölüm başında?
evet bir ogrencisiyle arkadasi girdikleri bir dukkanin sahibini oldurup kacmislar. ogrencisi olan cocuk ates eden degil aslinda. harry bunlari polise teslim etmek istiyor, diger cocukta bunu yapamazsin diyip sinifinda harry yi 3 kere bicakliyor.
2-harry ronnie ye cok sert mi vurdu? o sırada tam kafam yemekteydi bakamadım da ses çok feciydi bütün gücüyle vurdu mu şerefsiz? onlar hala beraberler ama dimi?
ittirdi sadece, ronnie arkadaki siraya carpti.
3-lauren artık yok dizide dimi?
yok dizide. Louisa ve Meredith de yok.[/spo][signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...