Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

magic workstation

verte

Öne çıkan mesajlar

bence direk tap gelmesi kötü
turnuvalarda adam oyuna direk tap getirmezse vs olmazsa direk warning cezası vaer ve bunlar adama oyun ble kaybettiriyor

apprentice bence daha iyidir her şey manüel[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Merveee, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

Sen programa baktinmi . Neden Tap giremiyormus ? Salt Marsh gibi card in ustunde oyna tap girecek diyorsa cardlar tap girer oyna. Ayrica herşey bundada Manual yani hakkını kendin dusuruyosun Gene tap untap kendin yapabiliyosun , hakkını kendin dusurup yukseltiyosun. Oyun oynana yer ayni bir masa gibi. App. gibi beyez bir sayfada oynamiyosun
ve ayrica Magic online daki gibi Card in ustune geldiginde card i gosteriyor ve özelliklerini orjinal görüntüde bir tek resimleri yok
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 30 Ağustos 2004 01:56 tarihinde demiş ki:
Yok yani ben decklere koymuyorum app de falan moxda o yuzden soyledim cok abarti oluyor.
Black lotus varmi bari?

Ne demek istiyosun anlamiyorum? . Mox Diamond
Stronghold ve Extended Card olmakta. Benim Deck imde Extended. BlackLotus benzetmesini nerden cikardin simdi . Değeri bakimindan diyorsan Morphling , Serra Avatar gibi cardlar Mox tan daha degerli cardlar. Abartilicak biseyi yok
Deck im extended sa iyi Card koymakta ne var ki ?[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Wicked Nefhir Darv'el
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
şu programin app. ten cok daha guzel ve istedigin zaman magic online daki gibi oyuncu bulabileceginizi , deck hazirlamanin ve test etmenin daha rahat oldugunu foruma yeni gelen arkadaşlar icin bir kez daha hatirlatmak istedim bi denesinler programi :)[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Wicked Nefhir Darv'el
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
said:
nuki, 30 Ocak 2005 20:02 tarihinde demiş ki:
hala magic workstation da oynayan pati varsa haber versin maç yapalım

ben varim janim da. Ya arkadaşlar serverdan bir fransız la maç yaparken dediki bana sahte resimler yerine ayni ebatta istedigin resim konabiliyomus Orjinal Jpg resimlerini koyabilirsin dedi. bi turlu beceremedim.[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Wicked Nefhir Darv'el

[Bu mesaj Masticore tarafından 05 Şubat 2005 09:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

farklı plugin lerini ekleyince ortaya çıkıyor o zaman kart resimleri de oluyor... aynı şekilde multiplayer oyuncu bulma destegi ve reg ini kurcalamyı bilirseniz cyberpunk ve legends of the fie ringds de oynayabilirsiniz.[signature][hline]Savaşmadan önce ölmeyi bilmek,
ölmeden önce cesur olmak gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...