Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yamaç Paraşütü

MartinLGore

Öne çıkan mesajlar

Biraz tuzlu ve yine bol adrenalinli bir spor türüdür..
Gerekli malzemeler, uçuş yerleri ile ilgili
http://www.yamacparasutu.net
den bilgi alabilirsiniz..

İlk uçuşunuz olucaksa ders almanızda yarar var zaten tek başınıza uçurmazlar..
Muhteşem zevkli bir spordur.. Uçmanın o muhteşem tadını alıyorsunuz. Neden avrupada yaşamıyor boyle spor yaparak geçimimi sağlamıyorum diye yakınıyorsunuz.. Elimde olsa hayat boyu yamaç paraşütü yaparım.. Mükkemmel bir spordur..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

biri yamaç paraşütü mü dedi
yetiştim hemen

ölüdeniz de bu yaz cekilmiş fotoğraflardır, özgürlük, uçma hissi vs. anlatılır gibi deil yapılmadan ölünmemesi gereken seylerden biri olarak kabul ediorum bunu
ilk fırsat bulduğumda da tekrar yapıcam

resimler(üstlerindeki yazılar saçöma oldu, koyarken karıştırdım da biraz)
bir sürü fotoğraf var, hepsini koymadım albümöden bakabilirsiniz sonra

(album:3761)
yaklasık 3500 metre tırmanıyorduk galiba yukarıya, dağın ismini de söyled,ler ama unuttum

havalanırken aslında pek zor bir şey yok, uygun rüzgar geldiği anda senkronize bir şekilde koşmanız gerekiyor arkanızdaki rehber ile, o kısmı hallettikten sonra geriye hiç bir şey kalmıyor zaten, süzülüorsunuz havada

(album:3763)
havalandıktan sonra belli bir süre hiç bir şey yapmamanız gerekiyor, açık alana çıktıktan sonra serbestçe fotoğraf çekebiliorsunuz

(album:3766)

(album:3767)
havalandıktan sonra 25 ila 45-50 dakika sürebilior havada kalma süreniz, rehber ile ne kadar kafa olduğunuza ve havaya baglı taib her sey:)

(album:3769)
belli bir mesafe gittikten sonra slalom a başlıyor rehber, belki de en güzel duygu orada hissettiğiniz ama saglam bir bünyeniz yoksa plajdakilee çok güzel bir kusmuk yagmuru armagan edebilirsiniz(igrencim)

(album:3772)
slalomdan sonra oldukça yakınlaşıyorsunuz artık karaya, belli bir yerden sonra fotoğraf çekmenize de izin vermiyor zaten rehber)

(album:3771)

(album:3781)

bu da ben, başlarda gayet neşeli, mutlu ve enerjik olan ben
sonlara yaklaştığımızda kokain çekmiş gibi bakmaya başladım, hani kokain çeksem bu kadar olmazdı belki de

(album:3773)

bu da indikten sonra, nasıl ayakta durduğumu bile hatırlamıyorum o anda, ciddi ciddi titremekteydim

böyle, yamaç paraşütü dediniz açtınız ağzımı, buyrun bakalım[signature][hline]Notwist fi tarihinde demis ki:
Trouble that we've come to know will stay with us

bad religion xxx tarihinde demis ki:
A smile on the lips and a hole in the head

edit: oldu mu bakiim

[Bu mesaj Zaugna_Khaldun tarafından 07 Şubat 2005 15:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...