Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW NightElf leri bir araya

Volfied

Öne çıkan mesajlar

ne yardımı almışız ya,
siz beceremediniz bizi uykumuzdan uyandırdınız biz de geldik hallettik şipşak..
tarihimizle ilgili anlatıcak şeyler niye az, çünkü biz uykudayız. ancak legion falan gelicek dünyayı tehdit edicek de işte pisliği temizlemek dünyayı kurtarmak için uyanırız işimizi yapar sonra takrar uykuya dalarız.
sizin ilkel savaşlarınızla falan ilgilenmeyiz yani, siz takılın ;)[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

legion dibinize , kalimdora gelene kadar uyudunuz
bi tane adam gibi light elf vardır bu dünyada o da illidan dır.[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

orcları son orc warlock'u olan gul'dan getiriyor azerotha. bu da aeowyn'in oğlu olan elf büyücü (kötü) medivh'in yardımları ile oluyor. kalimdor'un batmış kısmında olan bir mezarlığı (çoook güçlü bir daemon'un mezarlığı) lootlamak istiyor gul'dan. böylece daha güçlü olacak. medivh de bütün dünyayı ele geçirmek istiyor. takas yani; medivh orcların ilk diyarından azeroth'a bir portal açacak, orclar bütün dünyayı alacak, sonra medivh bu mezarın yerini gul'dan a verecek,medivh' de dünyayı alacak.

orgim doomhammerin gul'dan ı alışı da komik. medivh birkaç knight tarafından öldürülüyor; gul'dan "bu ölmeden mezarlığın yerini öğreneyim" diyip beynine giriyor büyü ile, ama bu sırada medivh ölüyor;gul'dan da şok geçiriyor, bayılıyor (bikaç hafta). bu sırada horde'nin bir generali olan orgim, başı boş bulunca herkesi kesmeye başlıyor, başa geçiyor. gul'dan ın bütün warlock arkadaşlarını da öldürüyor. gul'dan tek warlock kalıyor; orgim'e de zorunlu olarak yardımda bulunuyor. hatta gul'dan ın orgime sunduğu ilk hediye wc2 deki death knightlar. (ölü paladinler).

orclar ilk iki oyunda hep kötüydü. şamanik kültür filan yoktu; tarihlerinde de yoktu. bu yeni şamanik kültür geyiği nereden çıktı anlamadım; baya araştırmama rağmen.
nese :)[hline]Griffins rock!
Wyvern suck!
Donkeys **ck!
nihehe
Sosyal ağlarda paylaş

ama Draenordan çıkmadan önce, medivh ile hiç alakaları yokken draenordaki bütün orc olmayanları kesiyorlar. ayrıca şamanik kültürde warlock yok, halbuki gul'dan, yani orcları azerotha sokan adam, bir warlock. zaten gul'dan ın orcları başka dünyaya götürmesinin bir başka sebebi orcların kesicek ırk bulamayınca birbirlerini öldürmeye başlamaları. gul'dan bunu istemiyor çünkü o düzende gul'dan shadow council yoluyla bütün orcları kontrol ediyor ve kaos çıkmasını istemiyor.

gul'dan ı bir dreadlord güçlü yapıyor; ama gul'dan dan önce de orclar "corrupted"[hline]Griffins rock!
Wyvern suck!
Donkeys **ck!
nihehe
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada ben de NE olacağım; ve benim NE'm ırkçı bir ipna olacak. dwarfları sevecek, ama orcların hala corrupted olduğuna inandığından, taurenleri de tanımamasından dolayı onlardan nefret edecek. humanlardan zaten nefret edecek. playerların ve questlerin gidişatına göre ırklara verdiği değeri değiştirebilirim. yani bir şekilde bir orc hayatımı kurtarırsa ya da onun gibi bişi olursa değiştirebilirim. ama initial olarak dwarflar dışında herkese reactionum negatif.[hline]Griffins rock!
Wyvern suck!
Donkeys **ck!
nihehe
Sosyal ağlarda paylaş

Orgrim e ogrim diyerek ve kırk yıllık human Medivh i elf yaparak katletmişsiniz ortalığı :D[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

bahsettiğin dreadlord tichondrius

şu son 2 gündür warcraft ve mortal kombat okuyorum ehe baya bişe öğrendim.

Gul'dan warlock olarak ta shaman olarak ta geçiyor
warlock kısmı büyük ihtimalle legion ile ilişkisi sayesinde aldığı güçten kaynaklanıyordur

medivh şunu yaptı bunu yaptı demek nerdeyse wc3 e kadar yanlıştır bence
çünkü medivh i sargeras ın ruhu kontrol etmekteydi[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 07 June 2003 02:28 tarihinde demiş ki:
Orgrim e ogrim diyerek ve kırk yıllık human Medivh i elf yaparak katletmişsiniz ortalığı :D[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.

kaynakçamı söyleyeyimmi :)
ıı şey..
warcraft 2 manualı :) medivh elf :)
ogrim meselesi doğrudur. bir tosbağadan ancak bu kadar napıyım.
*kabuğuna çekilir*[hline]Griffins rock!
Wyvern suck!
Donkeys **ck!
nihehe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 07 June 2003 02:32 tarihinde bilin bakalım ne demiş. bilemezsiniz tabii. siz kimsiniz lan arcanenin ne dediğini bileceksiniz. adamın 10000 mesajı var. hangi biri nereden bileceksiniz.... bilemezsiniz tabii. he adam olun. :p:
bahsettiğin dreadlord tichondrius

şu son 2 gündür warcraft ve mortal kombat okuyorum ehe baya bişe öğrendim.

Gul'dan warlock olarak ta shaman olarak ta geçiyor
warlock kısmı büyük ihtimalle legion ile ilişkisi sayesinde aldığı güçten kaynaklanıyordur

medivh şunu yaptı bunu yaptı demek nerdeyse wc3 e kadar yanlıştır bence
çünkü medivh i sargeras ın ruhu kontrol etmekteydi[hline]

tichondrius değil. başka bişi. ama o değil.
dediğim gibi, gul'dan ın kötü kalpli biri olduğuyla ilgili 6 sayfalık yazı var warcraft 2 manualında. isteyen olursa çevireyim siteye koyalım.

bence blizzard biraz batırmış history konusunda ama nese :P
çünkü wc2 yi bitirdim bi daha ama iyice kafam karıştı. dark portal 'ı olan var mı? yani wc2:dp :)[hline]Griffins rock!
Wyvern suck!
Donkeys **ck!
nihehe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dojorel, 06 June 2003 21:21 tarihinde demiş ki:
said:
Volfied, 02 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
PS: Lutfen RP char i olacaksaniz karakterinizin ismini bir Night Elf ismi yapin, ne biliyim bi hayvan ismi oluyo icinde genelde, dogasal bisii oluyo.

Tiger Woods koymaya karar verdim :o[hline]blinded by fear of life

bende nikimi "very strong druid" yapıcam
:p[hline]Griffins rock!
Wyvern suck!
Donkeys **ck!
nihehe
Sosyal ağlarda paylaş

tichondrius olmayabilir bende insanım sonuçta..10 k mesaj atınca aşmıosun.. :)[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 07 June 2003 20:30 tarihinde demiş ki:
tichondrius olmayabilir bende insanım sonuçta..10 k mesaj atınca aşmıosun.. :)[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.

:)
volfiedden biliyorum. adamın 1000 mesajı var ama hala ufak. :P[hline]Griffins rock!
Wyvern suck!
Donkeys **ck!
nihehe
Sosyal ağlarda paylaş

Bir daha okudum bazı şeyleri:

Tichondrius demem yanlış, ancak Jadelith dreadlord demiş, Tichondrius dışında Orclara etki eden bir dreadlord yok.

Gul'dan ı eğiten kişi bir demon, adı Kil'jaeden.

Gul'dan ise Shaman değil Warlock (Jadelith'in dediği gibi)
Shaman olan ve Kil'jaeden ile anlaşmış olan kişi Ner'zhul...

Orclar Draenor'da yaşarken Legion tarafından Shamanist inançlarından saptırılıyorlar.

Orcların Legion'ın kölesi olmasını kendine yediremeyen Ner'zhul Kil'jaeden ile yaptığı anlaşmayı bozuyor ve Kil'jaeden Ner'zhul un görevini Gul'dan a devrediyor.[hline]arcane, 07 June 2003 02:32 tarihinde bilin bakalım ne demiş. bilemezsiniz tabii. siz kimsiniz lan arcanenin ne dediğini bileceksiniz. adamın 10000 mesajı var. hangi biri nereden bileceksiniz.... bilemezsiniz tabii. he adam olun. :p:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jadelith, 06 June 2003 11:36 tarihinde demiş ki:
kalimdor'un batmış kısmında olan bir mezarlığı (çoook güçlü bir daemon'un mezarlığı) lootlamak istiyor gul'dan. böylece

orgim doomhammerin gul'dan ı alışı da komik. medivh birkaç knight tarafından öldürülüyor;
. gul'dan tek warlock kalıyor; orgim'e de zorunlu olarak yardımda bulunuyor.

Gul'dan mezarı lootlamak için değil Legion'ın efendisi Sargeras'ı canlandırmak için Sargeras'ın mezarını arıyor.
Orgrim Gul'dan ı almıyor, Blackhand'i alıyor.Gul'dan ın Orgrim e yardım etmesinin sebebi ise tek warlock kalması değil, Orgrim'in warchief of the horde olması.[hline]arcane, 07 June 2003 02:32 tarihinde bilin bakalım ne demiş. bilemezsiniz tabii. siz kimsiniz lan arcanenin ne dediğini bileceksiniz. adamın 10000 mesajı var. hangi biri nereden bileceksiniz.... bilemezsiniz tabii. he adam olun. :p:
Sosyal ağlarda paylaş

Bekleyin az kaldı bütün history i türkçe karakter olmadan türkçe okuyacaksınız lol :)

valla 2 tane olayın doğrusunu yazayım dedim history nin te birini çevirdim iyi mi eheh..[hline]arcane, 07 June 2003 02:32 tarihinde bilin bakalım ne demiş. bilemezsiniz tabii. siz kimsiniz lan arcanenin ne dediğini bileceksiniz. adamın 10000 mesajı var. hangi biri nereden bileceksiniz.... bilemezsiniz tabii. he adam olun. :p:
Sosyal ağlarda paylaş

yep dreadlord dememin sebebi üşengeçlik :) ismini unutmuştum evde de değilim başka yerden bağlanıyorum o yüzden manual evde kaldı ama dediklerin doğru. nerzhul mudur nebahat midir nedir o tipin oyunla ne alakası olduğunu bilmiyodum öğrendiğim iyi oldu sağol.

o mezarlığı aradığını biliyodum sadece sebep olarak da lootlamayı salladım :P

guldan - orgim konusunda haklısın, zaten ben de öle biliyodum. yanlış anlaşılma olmuş :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok horde a troll konursa gücün kötü tarafınada bir ırk eklemeleri gerekir. aslında hoş olur ama gereksiz yere insanların kafası karışır. kalsın bence troll olmadanda gayet iyi.[hline]What if the prophecy is true
What if tomorrow the war could be over?
Isn't that worth fighting for?
Isn't that worth dying for?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...