Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

256k Adsl/Osi/Hangi Shard/15 Günlük Free Cd-key mujk

fingirdek

Öne çıkan mesajlar

europa.owo.com
atlantic.owo.com

bu ikisi en düşük pingi veren shard

eu normalde 70-100 arası veriyor ama bu son baglantı sorunundan sonra 160 oldu bende
atlanticte genelde 170-190 arası[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fingirdek, 06 Şubat 2005 16:32 tarihinde demiş ki:
şöleki ;
* 256k adsl kullanıyorum, bu baglantı osi icin yeterlimidir, sürünüceksem hiç girmiyim

*hangi shard ı onerirsiniz, 256k icin,

*bide sanırım 15 gunluk free cdkey ler vardı, Ultima Online: Samurai Empire download ediyorum, ona gore varmıdır acaba?
biraz daha bilgi plssss:(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fingirdek, 06 Şubat 2005 16:32 tarihinde demiş ki:
şöleki ;
* 256k adsl kullanıyorum, bu baglantı osi icin yeterlimidir, sürünüceksem hiç girmiyim

*hangi shard ı onerirsiniz, 256k icin,

said:
Popeye, 06 Şubat 2005 19:47 tarihinde demiş ki:
europa.owo.com
atlantic.owo.com

bu ikisi en düşük pingi veren shard

eu normalde 70-100 arası veriyor ama bu son baglantı sorunundan sonra 160 oldu bende
atlanticte genelde 170-190 arası

said:
fingirdek, 06 Şubat 2005 16:32 tarihinde demiş ki:*bide sanırım 15 gunluk free cdkey ler vardı, Ultima Online: Samurai Empire download ediyorum, ona gore varmıdır acaba?

uo:se yeni ciktigi icin bedave key veren bi yer olcagini sanmiyorum, aos icin veriyorlardi aos keylerini bir suru insan aldi veren veya satan olur elbet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...