Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Cen mi? Erdem mi?" [Cuma-Kanal D]

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

Zevklerimizi, beğenilerimizi tartışırken daha sakin olsak, ortamı germesek. Sonuçta ger insanın kendi beğenileri vardır ve bunu yargılamak sadece o insana düşer.

Daha sakin daha huzurlu Pati günleri diliyorum.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

Eğlenceli bir şeye benziyo izleyemedim hafdaya izlerim artık.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_-Sturm-_, 06 Şubat 2005 01:15 tarihinde demiş ki:
Her Cuma, Show TV de, saat kaçta peki yakalayamadım da bu hafta?

23.45'de aslında ama bu hafta 00.15'de falan anca başladı..[signature][hline]Never come near me again..
Do you really think I need you..
John_Petrucci, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan

[Bu mesaj Spidee tarafından 06 Şubat 2005 03:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence bu kadar seyircisi olsa devamlı kanal değistirmek zorunda kalmazlardı tamam belki jackass olmasa da(ki zaten turkiye de cesaret edilemez orf adet rutuk vs.) onun formatında daha cılgın bir seyler yapabilirler ayrıca bence komik değildi bu bolum geyik yaptıklarında da gulmezdim ama bir insan ne kadar sacmalayabilir diye izlerdim/dinlerdim.yani merakımdan takılırdım cenk&erdem'e cok az gulmusluğum olmustur eski programlarında[signature][hline]cok yakısıklı biriyim!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ne alakası var ya . beenilio ki hala izlenio. yani o insanlar yüzsüz mü bi yerden kovulup başka bi yerde iş mi buluolar ..böle bişi olamaz .başka nedenleri vardır mutlaka..
ben şahsen adamlar geyik yaparken ne sölediklerini diil adamlardaki o ince espri yeteneğini seviorum ..
bi en gerekli derken engerek kısmını baskın sölemelerini sewiorum ..
jackass takileri çapulcu olarak görüorum, iş bulamayan kedi bi tarafını yalarmış hesabı , kendilerince eeleniolar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...