Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Cen mi? Erdem mi?" [Cuma-Kanal D]

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

aynen katılıorum kesin resimler kazancak palyanço süfer ama :D
yannıza cenk çok ii plan kurdu ama bence de evet erdemin sanatsal yönü ortaya çıkçak ne demişler sanatsız bir hayat ayak parmağı kesilmiş erdeme benzer... :D[signature][hline]There the road begins where another one will end
Here the four winds know who will break and who will bend
All to be the master of the wind
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbişey olmaz onlara :) adamların senelerdir yedikleri içtikleri bir gidiyor. Bu tür şeylerle eğleniyor adamlar.[signature][hline]If you want to travel around the world and be invited to speak at a lot
of different places, just write a Unix operating system.
-- Linus Torvalds

Yeniden : http://www.ethernass.com ( .org, .net )
Sosyal ağlarda paylaş

program cok iyiiydi walla .. sağ beklerken soldan vurdular yani ben şahsen _ulan cenk harbi zeki adammış,vurdu parayı_ demiştim,, ama nooldu erdem kazandı ..
beni şaşırttılar walla helal olsun..
her hafta olması bence iyi olmaz şöle 2 3 haftada olsun yine böle şaşırtıcı bişiler olsun ..
ayrıca yakalayan var mıdır bilmem
erdem otobüs şöförü selpak ne kadar diince 500 lira dio adam istemem o zaman dio . orası bi afallattı bi güldürdü beni..
Sosyal ağlarda paylaş

ben gulmedim ama programı beyendim bole program jackass e doğru kaysa guzel olabilir hatta cok daha guzel olabilir cunku eski geyik muhabbet ortamı baymıstı aslında geyikten baydığım icin okulda artık normal hayatımda da geyik istemiyorum ama bu programın omru uzun olmayacak cunku adamlar uzun soluklu program yapamıyolar once best tv sora ,atv(elifnağmede),elmatv(digiturk),level ve en son showtv umarım kalıcı olurlar[signature][hline]cok yakısıklı biriyim!!!!

[Bu mesaj freedomcomeback tarafından 05 Şubat 2005 14:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
voic3, 05 Şubat 2005 16:30 tarihinde demiş ki:
jackass gibi gereksiz ve saçma bir formata dönerlerse ne izleyici kalır ne cenk&erdem kalır.
yaptıkları sey cok mu mantıklı cenk& ve erdemin bu 1 jackass neden sacma olsun ki bu 2 cenk & erdemin zaten cok seyircisi yok bu da 3[signature][hline]cok yakısıklı biriyim!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
freedomcomeback, 05 Şubat 2005 19:12 tarihinde demiş ki:
yaptıkları sey cok mu mantıklı cenk& ve erdemin bu 1 jackass neden sacma olsun ki bu 2 cenk & erdemin zaten cok seyircisi yok bu da 3

çok mantıklı olmayabilir ama cenk erdem bundan ibaret deil bunu bil ve bence jackass komik bile deil ki c&e ondan kat kat daha komik ve c&e nin geçmişi best tv den çok öncelere dayanıyo bunu bil 1 jackass bence saçma komedi bile deil ben bunnar gerizekalı die bakıorum ben şahsen 2 c&e nin tahmin ettiğinden çok daha fazla seyircisi ve seveni de wardır bu da 3.......[signature][hline]There the road begins where another one will end
Here the four winds know who will break and who will bend
All to be the master of the wind
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...