Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diez yine güm!!!!

aziiizzz

Öne çıkan mesajlar

said:
grelynx, 06 Şubat 2005 12:14 tarihinde demiş ki:
sana bi yardim yapayim herkez yapmaz bak :)
www.kickban.us/ss.ttml
burdan gorebilirsin serverin acik olup olmadigini

o site bence çok saçma o sıtede Diez gümm diyodu ben eslantta ağaç altında mangall yellliyodum ben peQ ınanmıoyom o sıteye[signature][hline]Only God Can Judge Me !!!
Sosyal ağlarda paylaş

ahuhuhuh ölede bide işin kötüsü karakter asılı kaldı Diez açılsada karakter nette kalırsa bekle dur işin yoksa....

Tamda lvl arifesi olacak iş mi bu.....[signature][hline]Nick:aziiizzz
Clan:BLooD SKuLLs
Mission:Asistan
Carakter:Warrior , 5x , Provoker
Server: Diez.....
Sosyal ağlarda paylaş

slmmmm aazızızımmm nasılsınnn yaa bu yuzden lvl kasamıyomm

caanım cok sıkılıyorrr 2 haftada 50 oldum ıkı aydada 3 lvl atladımmm adaletmııı oyuna gırılmıyo kı dogru duzgunnn kendıne ıyı davran arkadasss:)))))[signature][hline]Np:800 Manner:376 Staff:Lupus Lvl:5x icemage
3 kekuri ring bulmustur bi kere hacklenmiştir.
Abyss dungeon alt katlarda 897621 kerede ölmüştür...
Sosyal ağlarda paylaş

bende 1 aya yakındır lvl atlayamamanın verdiği bir bunalımla boğuşuyom bugün atlıcaktım GÜMMMM!!!! diye bir ses olan gene bize oldu .....

1-2 sate düzelir düzelirse msg çekinnnn kardeşler....[signature][hline]Nick:aziiizzz
Sosyal ağlarda paylaş

ewet her türlü katliam mevcut....

insan char ın varsa orc, orc char ın varsa insan kesebilirsin....LVL in yükseldiğinde 30 civarı COLONY zone kapısı aktif olacak orda orc yada insan kesebilirsin veya belli zamanlarda SAVAŞ yapılıyo o zaman lvl önemli değil karşı ırktan kimi görürsen kes tabiii MORADAN hariç her yerde.....[signature][hline]Nick:aziiizzz
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu oyun bu firma ne ezik bir şeydir anlamadımki nedir ya bu ! bir işi yapamayacaksan hiç yapma kardeşim yarım yamalak iş yaparsan böyle 2. sınıf bir firma olarak kalırsın(3 dedenebilir) oyunu oynayamayacaksak ne halt yemeye oyun yapıyorsun ki bana ücretsiz fln derler sorsam ama üyelik yükseltenlerden aldıkları paraları ücretli serverdan aldıkları paraları söylemezler bizi de burada sinirlendirip ücretliye geçirmeye çalışırlar işte bunların ticaret anlayışı bu!
-kardeş bübyük mü küçük mü?
-küçük abi
-küçük yapılamıo .ıç öle gel
-tamam abi....
deli oldum yani tatilde biraz oynayalım diyoruz ondna bu salak oyunlara katlanıyoruz gidecem alacam wow da haftada 1 gün oynamak için değmez o paraya ...
Deli mode on[signature][hline]HisarOyun.Com&FrpNet.Net
CeyhunAlyeşil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...