Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crusuder Hakkında Yardımcı olurmusunuz?

Meric

Öne çıkan mesajlar

Benım lvl 54/40 bi cahrım var ben bunu cru statslarına göre ayarlamaya calıstım ama aklım cok karıstı :( Su anda str 20, agi 20, dex 16, vit 65, int 13, luck 1.Benim vit 99 olması gerekiyo sanırım ama ben Gc de yapmak istiyorum bu yüzden int de kasmam gerekiyo herhalde bu sekilde olan karakter sizce nasıl olur?Doğru yoldamıyım bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Gc cru olabilirsin ama normal sekilde lvl kasman biraz zor olur, gc cru icin su an biraz az intin var ama benim tavsiyem tam bi gc cru yapma cunku tahminimce yeni basladin oyuna o yuzden esyalarini toplamasi ve oynamasi biraz zordur, daha lvl 50sin bence yeni bi karakter ac su an gozunde buyur belki ama bi sure sonra seni oyundan sogutabilir hatali karakterler. benimki bir tavsiye uymak sana kalmis..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
bak abi charı sılme asla sılme cunku yenı char acarsan (slotun warsa) bu charla ona ıtem para gıbı yardım yaparsın mesela orc dungeon da card bul yenı char ile sat veya tanklık yap parasını obur chardan al ( cok guzel oluyor :) vs vs bence silme bende battle smith (doru yazdım galiba simit kelimesıni ) var yani olacak ona eskı charla cok yardım yaptım[signature][hline]ya göründüğun gibi ol ya da olduğun gibi görün
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...