Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo II Battle.net Hakkında Yardım

DiadanLocke

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar, aradım bir sürü topic buldum ama anlamadığım şeyler var cevabını bulamadığım acaba yardımcı olur musunuz?

1.Ben D&R da gördüm D2+lod alıcam bunu içinde cdkeyde var tabi dimi yani battlenetten oynayabilirim.

2.Battlenette realmde oynamak istiyorum ama oyun açma fln diolar anlamadım.Mu online gibi mi oluyor? yani ben girdiğimde etrafta millet dolaşıyor mu? yoksa bi oyun kuruyorum mesela ben ona mı giriolar?[signature][hline]So many times its hopeless dark and gray
And other times its hope that saves the day!!!

- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:
(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)

[Bu mesaj canbir tarafından 04 Şubat 2005 22:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1-evet cd key cikiyor icinden lod ve diablo 2 icin ayri ayri tabi ikisi bir aradaysa
2-sen oyun aciyorsun insanlar giriyor icine ne kadar kalabalik olursa o kadar daha guclu oluyor yaratiklar ve experience yukseliyor tabi lootda yukseliyor. oyun listesi va acmak yerine katilabilirsinde

[Bu mesaj Anason tarafından 04 Şubat 2005 23:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

saol cevaplar için.
peki ozaman insanlar benim oyunuma giriyorsa bu LAN oyunu gibi olmuyor mu? ben her zaman açık bi server var ve insanlar oraya giriyor sanıyodum.[signature][hline]So many times its hopeless dark and gray

Sosyal ağlarda paylaş

ben şöyle anladım mesela age of oynarken multiplayer internetten zone dan oda seçiyoduk girip oyun başlatılıodu onun gibi mi? ben closed yapmak istiyorum zaten bunlar europe asia onlar closed sanırım?[signature][hline]So many times its hopeless dark and gray

Sosyal ağlarda paylaş

ya orjinal cd ye neden para veriyosunki...sen bana ver msn i ben sana bedava giriş dosyalarını yolliyim...(orjinal cd gerekmez...)[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada battle.net binlerce acci banlamış galiba bedava girenleri.orjinal almak en iyisi.ben mu online gibi sanıyodum ama öyle değilmiş sanırım.önemli olan keyif almak zaten çok pahalıya satılmıyor 30ytl çok uygun diğer oyunlarla karşılaştırınca[signature][hline]So many times its hopeless dark and gray

Sosyal ağlarda paylaş

benim vericeğim programla diablo 2 l.o.d v1.10 a girebilirsin yalnız...yeni versiyon gelirse onuda bulurum icabında :D[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...