Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bunu İstemiştin...

pink_panther

Öne çıkan mesajlar

Artık unutmak istiyorum. Unutmak! Ama onu unutamıyorum. O hep gözümün önünde. Onu her görüşümdede içimden bişeyler kopuyor sanki. Ama unutmak kolay olsaydı bu dünyadaki herkez herşeyi çok çabuk unuturdu.
Artık yapıcam merak etme. Artık senin için ne hissedersem hissediğim. Senin yüzüne dönüp bakmmıycam istemiyorum. Kolay değil. Ama ne kadar zor olursa d_ay bunun altından kalkar.
İnsanlar unutmak istemedikleri için unutmazlar ama her zaman unutmak isterler.Her şey insanın elindedir.Yapmak istemediği hiç bir şeyi yapmak zorunda da değildir
Bende istemediğim şeyleri yapmıycam ama seni unutmak istiyorum ve de unutucam. Her ne kadar zor olsada UNUTUCAM...
Şimdi ve de bundan sonra mutlu olursun oki

:([signature][hline]yalnız kız
Sosyal ağlarda paylaş

Vay vay felsefci yine içini çok güzel bir şekilde dökmüşsün.
Ama bence bu yazdığın söylemek istediğinin umrunda ile değildir.
Sen durumunu çok iyi anlayabiiyorum.
Onu çok zor unutursun belkide hiç unutamassın.
Özellikle aynı ortamda bulunduğun sürece hiç unutamassın.
Ne diyim Allah yardımcın olsun.......[signature][hline]Angry Desert
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pink_panther, 01 Şubat 2005 02:11 tarihinde demiş ki:
Artık unutmak istiyorum. Unutmak! Ama onu unutamıyorum. O hep gözümün önünde. Onu her görüşümdede içimden bişeyler kopuyor sanki. Ama unutmak kolay olsaydı bu dünyadaki herkez herşeyi çok çabuk unuturdu.
Artık yapıcam merak etme. Artık senin için ne hissedersem hissediğim. Senin yüzüne dönüp bakmmıycam istemiyorum. Kolay değil. Ama ne kadar zor olursa d_ay bunun altından kalkar.
İnsanlar unutmak istemedikleri için unutmazlar ama her zaman unutmak isterler.Her şey insanın elindedir.Yapmak istemediği hiç bir şeyi yapmak zorunda da değildir
Bende istemediğim şeyleri yapmıycam ama seni unutmak istiyorum ve de unutucam. Her ne kadar zor olsada UNUTUCAM...
Şimdi ve de bundan sonra mutlu olursun oki

:(

Unutucagım derken bıle onu anıyorsun nasıl mı bır dusun bence ıkıncı olarak sana onerım ışı zamana bırak kabul yara ıyıleştırmez ama kabuklaştırmayı cok ıyı yapar ondan sonra bır guzel ızolasyonla kurarsın ortamı ne ıcerı bırsey gırer nede ıcerıden bırsey cıkar basıt bır hatıra olur cıkar..
Dene bunu...[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...