Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticiksel Futbol Maci v3

micha

Öne çıkan mesajlar

Evet kadrolari olusturup yeniden bir mac yapalim.Fakat moda olmasin derim.Full atak oynayip kontra atak yiyip 5 fark yedik gecen mac.Tabi bizim takim biraz kazmaydi o ayri =)
Gelebilecekler ben ben yazsin =)
Saha onerisi olanlarda soylesin arkadaslar.Moda olmasin bence[signature][hline]fizban, 02 Kasım 2004 20:31 tarihinde demiş ki:
fenerde eksik nobre var, ama fenerde umut yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bende gelirim :) ama moda iyiydi ya...ne güzel alışmıştım...hade eski kadroları toplıyak :D[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

cuma günü dershanede öğlenciyim sanırım ama yinede çıkarım...moda olsun ya herkese uyuyo sonuçta..[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

iyide abicim siz full kadro forvettesiniz...bakın bize ben çakılı defans ;) ama son maçta babacum faktörü vardı çaktırma :D modada yapalım derim ben...yinede diğerlerinin fikrini alalım...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

moda,cuma(perşembe finaller bitiyor) 5-6 olsun bence,bir de biz 2 kişi eksik oynayalım bahane kalmasın da yok büyü yok top çarptırıp griz in önüne atma,hehe ulen kaleye geçtim daha ne istiyonuz 10 kişi forvet oynıyacağınıza biraz da defansta adam bıraın,aralıksız 10-15 tane crim in ayağına kaleden pas attım o da saolsun attı bir kac tane :)[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

micha pes diyorum yani bir saat tutan sen mi vardın yani,hayır bir şeyi de kabullen yani eşittik abi,şartlar eşitti,olmadı yenemediniz ama kabullen artık hayır bunu futbol forumlarında da yapıyorsun zaten oralara da uğramıyorum artık ama için rahat olacaksa biz son 15 dakika eksik oynayalım :) ciddiyim..vallahi billahi,yeter ki bahane kalmasın,anlaştık mı?[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

çarşamba uymazmı millete? benim bi o gün dershanem yok ama cuma dersenizde erken çıkar gelirim...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ya micha sen paticik dışı arkadaş getiriyosun ya...onların yerine yeni paticikten elemanlar alsak kadroya uymazmı sizede?[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

maci cumartesi moda da yapalim diyoruz saat yine 5-6 olur .tabi bos bulabilirmiyiz.kar soguda var gerci ama tek tutan manyaklar biz oluruz herhalde =)[signature][hline]fizban, 02 Kasım 2004 20:31 tarihinde demiş ki:
fenerde eksik nobre var, ama fenerde umut yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...