Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ANELKA müslüman'mış

DeathSword

Öne çıkan mesajlar

yeniyim yeni konu yazmak haddime değil ama Anelka müslüman'mış vede müslüman adı Bilal'miş düşünsenize gol atınca GOLU ATAN İSİM 39 NUMARA NİCOLAS BİLAAL ANELKA BİLAAAL ANELKA BİLAAL ANELKA oleey :)[signature][hline]Sanırım içmek ertesi sabah
tekrar hayata dönülebilen ve
her gün tekrarlanabilen bir intihar biçimidir

eyw hemen gidiroum almaya gerçekten de dedikleri kadar cana yakınsınız sizi çok sevdim yakınlığınız için sağolun burada çooooook mutluyum :P[signature][hline]Sanırım içmek ertesi sabah

Başkandan prim olarak sözleşmesine koydurmuş gol başı seccade,tespih ve fes aldıracakmış :D gol sevincide ahmed hassan gibi secdeye kadıköyde s.a diye karşılarız maçın ortasında da dauma süüle der allah bilir abdestim kaçtı ben 2 dakka sakat numarsaı ile abdest alsam olurmu birde farzı kılayım felan der :)[signature][hline]Sanırım içmek ertesi sabah

euheueh bende kanaldan öğrenmiştim müslüman olduğunu hatta bu kadar sıklıkta hiç bunaldığınız oldumu sorusuna hayır müslüman olduktan sonra rahatladım dedi.Aman hooijdonk,yattara,nouma gibi barlardan toplamayılm da o bize yeter : )[signature][hline]Sanırım içmek ertesi sabah

zaten o baydır bılınen bısıdı ıslamda huzuru buldum sakınlestm eskı hırcınlıgım yok fln demıs.Bıde bu anelka kaç yasnda?[signature][hline]tavuklar çiçek açmış poğaça nerede madem yuzme bılmıyodun niye çıktın ağaca?
23/7/2004 13:49 GMT +2 de şero demişki
İki kedi tanırım birisi Türk Şerafettin biriside Gavur Garfield.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shagrath, 02 Şubat 2005 12:17 tarihinde demiş ki:
zaten o baydır bılınen bısıdı ıslamda huzuru buldum sakınlestm eskı hırcınlıgım yok fln demıs.Bıde bu anelka kaç yasnda?

25[signature][hline]Lucas | Indinolla

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...