Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Capture the Flag isterük

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

bi de soldat sayfası için kimler online vs. gibi bir stat sayfası isteriz =)

olursa bi de zeytin yağlı dolma :-)[signature][hline]-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Bu mesaj 30 Şubat 2005 tarihinde değiştirilmeye çalışılmış ama mesaj kendini savunmasını bilmiştir...
Galeri
Sosyal ağlarda paylaş

Naptın ya ctf olayına uymaz, ama nette m79 serverları, bıçak serverları var yani sadece bu silahları kullanabiliyorsunuz. Böyle bişey güzel olur ama mod dm olmalı.[signature][hline]Computer science is no more about computers than astronomy is about telescopes. - Edsger W. Dijkstra
Sosyal ağlarda paylaş

bu bayrak sisteminde bayrağı alana 20 puan veriliyo ya bunu hiç sevmiyorum, herkes birden bayrağı almaya gidiyo kimse kendi bayrağını korumuyor. belki bu puan düşürülürse daha eğlenceli olur.[signature][hline] "Eğer kişi hem akıllı hem çalışkan ise takdir et, çalışkan fakat akıllı değil ise dikkat et, akıllı fakat tembel ise ikaz et, hem akılsız hem tembel ise imha et!.."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Krusty-, 03 Şubat 2005 06:51 tarihinde demiş ki:
bu bayrak sisteminde bayrağı alana 20 puan veriliyo ya bunu hiç sevmiyorum, herkes birden bayrağı almaya gidiyo kimse kendi bayrağını korumuyor. belki bu puan düşürülürse daha eğlenceli olur.

+1

Ve kesinlikle ctf acin. Team match e giren adam yok. Death matchte oluyo adam varsa eger ctf acilirsa bence daha cok giren olur...[signature][hline]İyilik et, iyilik bul.
Sosyal ağlarda paylaş

Krus öyle diyorsunda bayrağı koruyan insanlar genelde baret kullanırlar, server da barete karşı bu kadar ön yargı varken, o insanlar doğal olarak pusuda yapacaklar, serverda yemedikleri laf kalmaz. Ki benim gibi aksiyonsuz duramayan insanlarda imkansız base de beklemez. Bekleyenler yani sabit durmayı sevenlerde zaten baret alıp pusan insan grubu yani en çok tepki yiyen grup. Neyse bayrağı korumakta önemli sonuçta ama ben duramam durmayanada bişey diyemem.
Bayrak puanı ama gerçekten abartılı ki benim bildiğim 25 veriyor. 10 a düşürülmeli bir ayarı varsa yada 5, ama 25 gerçekten fazla.[signature][hline]Computer science is no more about computers than astronomy is about telescopes. - Edsger W. Dijkstra
Sosyal ağlarda paylaş

barretliler pusucak diye bir kural yok
bidefa barret ile pusanları çok rahat öldürüyorum
barret assaultlarına uyuzum ben!

ben keleş ile gayette güzel bayrak koruyorum:D

Ama bayrak taşıyanı öldürmek bayrağı baseye kazandırmanın yarısı kadar puan vermeli[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Karakedi bi ara demişki: sagda solda gateler acılıyor, içinden lol diyerek insanlar çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bidefa barret ile pusanları çok rahat öldürüyorum

olurda ctf açılırsa bu lafını unutma sakın :)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...