Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mert İçgören

Goering

Öne çıkan mesajlar

Mert İçgören adlı şahsiyetin "ortam çocuğu" adlı şarkısını dinlemiş olanlarınız vardır ?

bu adam ciddi di mi bu sözlerde, ilk dinlediğimde gülmekten olayın ciddiyetini idrak edemedim de...bir de şarkıyı nerden bulabilirim; şahsiyetin sitesi kapali (www.merticgoren.com)

[Bu mesaj Goering tarafından 06 Ocak 2005 19:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ciddi yargısına vardım çünkü bu şarkı nişantaşı, bağdat caddesinde, türkbükünde zart zurt gibi alakasız bir sürü mekanda çalınıyormuş...

hatta www.merticgoren.com sitesi bandwidth sınırını aştığı için kapanmış fln (aybaşında bandwidth aşmak da..)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

bir de bu arkadaş çok ilginçtir ki imzasını "...kerler" şeklinde atıyor:

[spo1=küfürlü =)][/spo][signature][hline]

[Bu mesaj Goering tarafından 06 Ocak 2005 20:59 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Goering tarafından 06 Ocak 2005 20:59 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Bu da benden, dergide görüp fotoğrafını çekmiştim telefonla =)
adamın cddi olması büyük ihtimal de çok kral bir şahsiyet kanımca[signature][hline]evryone expects u to perform but u cant. copy/paste but nothing happens. undo but cant undo. get text ha ha ha. Im a very busy person im srry youll have to wait until tomorrow or maybe the next day if u re lucky. if im lucky. if im lucky ill still be here. hello how are you is evrything

**no more dinosaurs@ montezaus
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
ortam çocuğu hadi bi nebze de (adama asalak diyip işin içinden çıkabiliyorsun), istanbul duy beni yi dinlerkene hissettiklerimi en son "funny games" i izlerkene hissettiydim onu da ne bok yemeye izlediğim konusunda hiç bir fikrim yok.

burdan tüm kapitalistlere, özellikle tüm pazarlama sektörü çalışanlarına yarattıkları kuku beyinli tüketim zombileri için teşekkürü borç biliriz. sağolun var olun!

aha bu da bonus
http://www.deviantart.com/view/9549358/ (gerçi imzamda var ama biraz daha büyük gözüksün bu sefer)
[signature][hline]h u m a n i t y - i s - t h e - o n l y - s u p e r p o w e r !

[Bu mesaj Rahan tarafından 04 Şubat 2005 08:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...