Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni ares uyesi

lady81

Öne çıkan mesajlar

merhaba arkadaslar.daha yeni basladım bu oyuna hatta basladım dedigim bir arkadasımı oynarken gordum ve bana bos olan bir accountunu verdi oyun hosuma gittiginden.Ares bir ya da iki de baslamamı soyledi onların klanları varmıs o serverda.Beni bulamazsan bu forumdan arkadaslarda ilk basladıgında ne yapman gerektigi hakkında yardımcı olabilirler dedi.Sen bizi bulursan level aldırırz sana sonra da ilerde alt klana alırız ve daha sonrasında da bizim klana gecersin dedi.Asıl klanlarının ismini sevemedim bir turlu gerci oylesine kurduk sadece turk oldugumuz belli olsun diye diyorlar ama istemiyorum iste.Belki alt klanlarında kalırım ya da herneyse.Bana level aldıracak birileri varmı? Daha level bir olarak baslayacagım.Aksam oyuna girecegim su an is yerimdeyim. Mesajlarınızı bu foruma bekliorum.Tesekkur ederim simdiden
Sosyal ağlarda paylaş

ben de bu ufak resmler ne diodm madalya takıolarmısh meger bole cok mesaj yazana . o da guzelmis.bu arada demn bi forum topic i acıldı kapandı biri ile ilgili eger onlar dogru ise uzuldum bayagı o arkadas kendini bilmekte ozelinegelsin ve bana doruya dogru konussun lutfen

[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u

[Bu mesaj mrproblem tarafından 01 Şubat 2005 15:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hasanmezarci, 01 Şubat 2005 17:22 tarihinde demiş ki:
olm iice uo ya çevirdiniz oyunu lvl kasalım skill kasalım para yardımı yapın vs.

azıcık oynayın ögrenin bari lvl 10 fln ol. hem bak kendin kasarsan crude saphire,opal,crystal - cus çıkma olasılıgı artıyor çünkü lvl ına uygun yaratıklar kestikçe. lvl düştügümü bilirim 1m ye tamamlamak için.

hasan burda bana mı bir şey demek istedin ?[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ben aresteyim ve orc da insanda bayagı cok war.diez kısmında daha az lag war gibi bir dusunceye sahibim.sanırm ares beni lag konusunda deli ettiginden.
bu arada lady81 hani gelcektin.isimi gucumu bıraktım sana level aldırcam die oyuna geldim.Bu saatte ne isin olablirki die sorduunu duyabilio gibiym.Fazla merak ii diildir :D[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakma serhan geldim ve karakter yarattım areste ve cıktım cok duramadım. Fazlasıyla lag vardı. Seni o cok onemli isinden gücünden etigim icin özür dilerim ayrıca.Ama soracagım merak ettim bir kere neydi o isin diye.
Arkadaslar bu areste her zaman bu kadar fazla mı oluyor geceleri lag yoksa bana mı boyle denk geldi?
Sosyal ağlarda paylaş

amanda aman kimleri goruyorm.ben de bekle bekle helak oldum.telefonun da kapalı ulasamıodm.Eger bole ekeceksen bidaha telefon la haber et.dun aksam brethte manner topladm madem yardım etcez dedk dklarda cocukları levellendirdm.Bu aksam da beklerm ama gec saatte sanırm saat onikiden sonra.Taksimde olmam lazm da 12 den onceki kısmında :D[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam gece gec gelirim o zaman :) Arkadaslar demisti burada , opal falan cıkıyormus ilk levellerde,levelimi 10-15 falan yapayım sonra yardıma gelirsin.Tabi aradaslar isteyen yardım edebilir :) Bu arada orc mage yarattım lady81 koydum ismini de.Simdi ogle tatilim bitmeden biraz birseyler atıstırayım. Gorsumek uzere
Sosyal ağlarda paylaş

tamam hanfendi gece gelcem o kafayla taksimden oyuna gircm.umarım ekmezsiniz beni yine.İkinci defa ekilmeyi kaldıramam sonra dısarıda gorusunce de istemeyecegin dawranıslar sergileyebilirim :D[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MadEaGlE, 01 Şubat 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
said:
Hasanmezarci, 01 Şubat 2005 17:22 tarihinde demiş ki:
olm iice uo ya çevirdiniz oyunu lvl kasalım skill kasalım para yardımı yapın vs.

azıcık oynayın ögrenin bari lvl 10 fln ol. hem bak kendin kasarsan crude saphire,opal,crystal - cus çıkma olasılıgı artıyor çünkü lvl ına uygun yaratıklar kestikçe. lvl düştügümü bilirim 1m ye tamamlamak için.

hasan burda bana mı bir şey demek istedin ?

dıbırdan mı anlıosun sen bazı şeyler? adama diyoruz daha yeni başlicak oyunu bilmiyo bişey bilmiyo daha dk 1 bismillah çekip golu atıyo . yardım edin yardım edin vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada telefon yine kapalı.taa sawadyden taximlerden cardinal melon icmeyi bırakıp sana level aldırcaz die geldn areslere grdik ama sen yoksun.Bak bu iki oldu cok fena zopalıcam seni.Gelcen sen reelde gorushmeye benle hafasonu zaten,en irisnden zopayı hakettin![signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Bakıyorum sawady'lere gidiyorsun bensiz,insan bi haber verir diyecegim ama dun aksam ben de haber veremedim uzgunum.Bu aksam hic bir sorun cıkmaması icin ugrasacagım ve gelecegim.Ayrıca boyle mesajları ozel mesaj olarak yaz bir dahaki sefere.Oyle sopa falan demissin ayıp oluyor yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...