Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mame Problem..

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

ben mameyi download ettim c'ye açtım rarını..sora street hoop buldum biyerden onu da mame içindeki roms'a street hoop klasörüne açtım..street hoop içinde 10 tane falan bin dosyası var buraya kadar tamam..ama mame içindeki exelere tıklayarak bişi beceremedim..windows xp kurulu sistemimi de söyleyeyim..ben bu oyunu nasıl oynucam şimdi anlamadım :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

ılk basta ındırdığın oyunun mame versıyonu olup olmasığından emın ol sonra oyun dosyasını acmadan zıplı halde roms klosorune at ardından mame de menude dırctorıes den rom klosorunu goster sonra audıt all games de f5 e bas oyun gozukecektır sana tavsıyem bır yerlerden mame v090 bulmandır ...en son surumlerden bırı ve kolay..
Sosyal ağlarda paylaş

valla v090 deilde 091 çıkmış onu aldım ama mamenin hiç bi exesi bişi çalıştırmıo ki..dos komut çıkıo gidio falan..xpden mi kaynaklanıo nedir bunlar böle nası açıcaamı anlasam programı zaten kullancam :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

bence mame32k yı tekrar indir. Sistemin dusukse mamenin de dusuk versiyonlarını bul derim pc ni pek yormazlar.
ikinci olarak rom dosyalarının zipini açmadanrom klasorune atıcaksın buna dikkat et.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...