Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-Files ---> Cnbc-e

Gallant

Öne çıkan mesajlar

iyide bu adamlar her bi$eye hurafe , yalan , sacma gibi seyler diyolar bu adamlar o kadar kapasitelimiki arastirip onu yapacaklar ya enteresan
edit = bu arada bu bolumun senaryosunda david'inde parmagi var onun acemligindendir belki =p[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....

[Bu mesaj Disappear tarafından 20 Eylül 2004 01:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hala 1. sezon ve 2. sezonun bolumlerını arıyorum. Onlar bana daha guzel geliyor nedense. O yüzden bu tür hikayeleri begeniyorum.

[spo1=Geminin batması]Orada iste bahsi gecen canawarı Radarda goruyolar, sora hızla onlara dogru yaklasıo ve tekneye vuruyo. Tekne deliniyo su almaya baslıyo onlarda bi kayaya cıkıyolar ordaki. [/spo][signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Oha manyak bolumdu ya superdi...
Abi budur iste ya sıkıcı bolumlerden sora asıl heyecan bu tur bolumlerde gosterıyo kendını..

Kurulacak colony ve uzaylılar hakkında ciddi seyler soylendı bu bolumde... Yİne mulderın kız kardesiyle ilgili bilgi ortada dolanıyo ama bı turlu soletemıyorlar ya. O uzaylı herif en son yine geldi... Bidahaki bölümü sabırsızlıkla beklıyorum super gidiyo[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

ari olayi filmde anlatiliyor fight the future
[spo=arilar]arilar ozel ekinlerden polenleri alip bir nevi virus tasiyici oluyorlar bu daha test asamasinda oldugu icin bu bolumlerde direk olduruyor ileriki bolumlerde insanlari bir sekilde uzaylilarin iclerine girip cogalmalarini sagliyor bu yeni yasam formu dedikleri yani insan ve uzayli karisimi ancak bir insanin icinde gerceklesebiliyor olay sole oluyor ari sokuyor / ozel yeralti merkezine goturuluyor kurban ki bu kuzey kutbunda / orada icine yeni yasam formunun yumurtasi koyuluyor / ve yaratik formu insanin icinde buyuyor arilar bunun icin[/spo]
[spo2=mulder vs csm]onun disinda CSM mulderi babasi buda dogrudur hatta bolum sonunda attigi yalan ile sadece oglunu ve annesini korumak istedi annesi olurse oglununda kendinin olmesinden korkmayacagindan korktu [/spo] jeremiah , mulderin koloniyi ogrenmesi , kiz kardesinin klonunu gormesi , insanlarin isaretlenmesini ogrenmesi scullynin ve arilar neredeyse butun x filesin ana konusunun baslangiciydi tamamiyle yapi ta$i denilebilecek bir bolumdu kaciranlar mutlaka tekrarini izlesin izledigim en guzel en super x files bolumuydu spoilerlara bakin derim ben coktandir biliyordum zerre kadar diziden zevk veya merak azligi yasamadim[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Archie_81, 17 Ekim 2004 21:19 tarihinde demiş ki:
beyler x-files bu akşam bi garip başladı arı soktu adamı sonra geçen bölümden kaldığı yerden devam falan etti.bi alak göremedim ben ama.

sen tam olarak izlemedin galiba diziyi ?
sonradan mulder ile mr.smith giderlerken ( 15 km nası yürüdülerse artık ) bu adamı görüyolar işte.

çocukların neden benzer olduğunu da anlayın işte ehe[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
7/24 melancholic
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...