Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-Files ---> Cnbc-e

Gallant

Öne çıkan mesajlar

said:
Disappear, 13 Haziran 2004 23:56 tarihinde demiş ki:
sonucta $erif ben hallederim dedi adamlarini daldirtti onlar dalgic degildir mulder dikkat ettiysen ben prof. getiriyim istersen dedi oda yok ben hallederim dedi yani hergun 1 adam yeseler farkedilmemesi imkansiz olurki adamlar 20 senedir en az suduruyolar bu i$i

Öle bişey hatırlamıyom ben sadece Sheriff dediki bu pis bir is dedi. Mulde'da bak istersen kendi adamları cagırıp yaptırabılırım sen yapmıyacaksan dedi.

Ayrıca evt GeeM'inde dedigi gibi her gun bi adam yemıyolar. Bi kaç ain yapmaları yetiyor yılda.

Hatta Scully'ının buldugu bı istatistik vardı bu bilinmeyen olumler hakkında su ana kadar 56 kısı kaybolmustu.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

AABIII

SÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPERSÜPER[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk
[Dreamsmiths] - CA

Death is beauty, when wrapped in power..
Sosyal ağlarda paylaş

abi o ölü uzaylı neydi öyle LOL

yannız varya acayip merak ediyorum file'ları.. Bu arada abi anlamadığım bi olay var NİYE O "teknolojik ezikliğin simgesi diskete benziyen kasetlerden" bir sürü kopya yapmıyorlar..

Adamın babası başından beri işin içindeymiş.. oha yani Eminim kız kardeşini de o kaçırtmıştır.. Merchandise in exchange for the girl..

Scully Mulder'ı vurdu.. Abi yuh :-)

Scully'ye her saniye daha da bağlanıyorum.. Aşık falan oluyorum galiba :D O gözlere.. o masum yüz ifadesi beni çok etkiliyo..

Krycek kaştı namussuz o.ospu

Bu kesin 2 bölümlük episode yarın akşama kadar yine muazzam bir bekleyişimiz olcak :D

CSM Mulder'ın babasıyla başından beri buluşuyomuş var mı.. CSM göya Mulder'ı koruyomuş bence koruyodu da adam artık son damlaya geldi assasination attempt oldu.

Mulder Cama NİYE AMA NİYE O TEYPİ KOYUP IŞIĞI DIŞARI YANSITIYO?!?!?[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk
[Dreamsmiths] - CA

Death is beauty, when wrapped in power..
Sosyal ağlarda paylaş

scully rule gene kurtardı mulderi.
mulder hasta ediyo adamı bazen hiç düşünmeden aptal aptal hareket ediyo ama ince iş bu işler ;)
Babasına da uyuz oldum, denyo iki saat bi bok anlatamadı ekran başında delirdim ehe
Ben diyorum ki goods=aliens heralde
neyse reklam bitti ben izlemeye gidiorum

Sove mesajını editlesene abi forumu bozmuşsun.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...