Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-Files ---> Cnbc-e

Gallant

Öne çıkan mesajlar

oha ühhühüae saat 1 gibi aklımda kalmıstı[signature][hline]|apache the taksimetre|
have no fear,vlad is here! -vlad
adama küfür ediyorum 'ohhh ohhhğssss' dio.-blackchaos[/i]
allah allah deyip geçer genç osman..

[Bu mesaj Apache tarafından 05 Haziran 2004 00:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben haya kırıklığına uğradım açıkçası, philedelphia olayıyla başlayınca daha heyecanlı bir bölüm beklemiştim. Bu arada gemideki balina avcısı niye yaşlanmıyor bide ne oluyor ona anlayabilen var mı ben kaçırdım oraları.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Kendime lanet ediyorum dün geceki yani cuma geceki bölümü aşırı yorgun oldugumdan dolayı uyumusum ve kacırmısım.

Ama persembe gece ki bölum ıcın yorum yapayım bıraz.

Evet bılınmeyen tarafından gorunmez hale getırıp kacırılan hamıle bırakılıp bebeklerı alınan hayvanlar vardı. Benım cook fazla hosuma gıtmesede yıne işin içine bilinmeyen zuzaylı falan gırdıgınden yada mulderın fantezilerinden dolayı guzel bı bolumdu vasatın ustu yanı.

Bu arada dün geceki bu philedelphia olayıyla ilgili bölümün Tam özetini yazacak baba yiğit varmı?[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

USS Ardent gemisi Norveç açıklarındayken kaybolur. Gemiden yaklaşık 20 kişi ayrılmak ister. Kaptan gemide kalır. Bunlar sandala binip giderler. Sonra bir balıkçı gemisi bunları bulur ve "oha olurlar". Kaçan 20 kişi de 100 yaşını geçmiş gibi görünüyorlardır.

Mulder ve Scully bu olayı öğrenirler ve olay yerine gitmeye karar verirler. Uzun uğraşlar sonucunda onları oraya götürecek Amerikalı bir kaptan bulurlar ve giderler. Radarın doğru dürüst çalışmaması sonucu terkedilmiş USS Ardent'a yavaşça çarparlar. Gemiye çıkarlar ve etrafı araştırırlar. Gemide kimse yoktur. Gemi sanki 20-30 yıldır orda duruyormuş gibi paslanmış ve eskimiştir. Levhada 1991 yılında yapılmıştır yazar. Falan filan derken birden bizimkilerin geldiği gemi ipleri koparıp uzaklaşır. Sonra bizimkiler aşağı inip araştırmalarına devam ederler. Geminin mürettebatının çoğu yataklarında tuzlanmış "stuffed dummy"lere dönmüşlerdir. Cesetlere dokunsan parçalanır. Sonradan teori bombardımanı gelir Mulder'dan. Mulder der şimdi Philedelphia projesi radara görünmeyen uçak yapmaktı. Başarısızlıkla sonuçlanınca o projede çalışan bütün bilim adamları Roswell, New Mexico'ya gönderildi. Orda düşen UFO üzerinde araştırma yapıldı ve sonunda bırakın radarı, gemiyi tamamen görünmez yapmayı başardılar. Gemi kaybolup dakikalar sonra dünyanın öbür tarafında ortaya çıktı falan. Mulder diyor bu bölgede garip bir zaman uzay kavramı bozukluğu var. Sanki zaman hızlandırılmış gibi diyor. Falan filan derken sonunda geminin kaptanını buluyorlar. Ve adam 15dk sonra ecelden gidiyor. Sonra bunları öldürmeye çalışan başka bir tip buluyorlar. Bu adam balina kaçakçısı çıkıyor. Adam yaşlanmıyo diğerleri gibi. Sonradan ortaya çıktığına göre bu yaşlanmanın sebebi geminin contaminated olan suyu. Geminin durmadan temizlenen tek bir su kaynağı var o da tuvalet suyu. Adamlar bunu içerekten yaşlanmamışlar. Sonra bizimkiler de deniyorlar bunu ama nafile. ARtık çok geç Mulder ve Scully artık bir babaanne ve bir dede olmuşlar. Sonra yardım gelene kadar Scully böyle günlük tutuyor bütün teorilerini bulduklarını yazıyor bir defter bunlar da orda oturuyorlar falam. Sonunda ölüm döşeğindelerken US navy gelip bunları buluyor ve kurtarıyor. Bu başta bunları getiren gemi, Zeal, i balina kaçakçıları kaçırmış. Liderlerinin niye gemide kaldığından habersizim. Zeal'in asıl kaptanı yani Mulderla Scully'yi USS Ardent'a getiren adam ise bizim ajanlara ihanet edip bütün suyu kendine saklamak istiyor. Malesef geminin dış omurgası çürümekten ve paslanmaktan dayanamaz hale gelince büzülüyor ve gemi su almaya başlıyor ve gemi su alırken bu mal herifin kendini kitlediği odaya da su dolmaya başlıyor. Adam kapıyı açamadığı için orda boğulup gidyor.

budur..[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk
[Dreamsmiths]
Curse Alliance
Sosyal ağlarda paylaş

Sove sagolasında orada bittimi yani?
Aklımda kalan sorular var; sımdı Neden yaslanıyormus o gemıde olanlar onu anlamadım yanı neden zaman hızla akıyormus? Birde En sonda Mulder veya Scully FBI'a vermek ıcın yazdıkları raporu okumadılarmı?[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

ya bu geminin suyuna bi madde falan karışmış böyle bütün gemiyi etkileyen garip bir madde tam olarak ben de anlamadım o madde etkiliyo herşeyi. Zamanla falan alakası yok yani.

Hastanede uyanmaları ve Scully'nin doktordan bir kaç cevap almasıyla bitiyor.

bunlar daha FBI'ya rapor yazmadan yani.[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk
[Dreamsmiths]
Curse Alliance
Sosyal ağlarda paylaş

dün gece (günlerden ctesi oldugunu unutup) tv karsisinda zaplarken x-filesi görüp ahanda (saat1) iyi iyi kacirmadik derkene birden scullynin türkce konusmasi ile irkilip o ana kadar dikkat etmedigim tv logosuna bakinca ulan tgrtyi ne zaman actim ben olmamla sonuclanan bi sürecten sonaa :) yapacak daha iyi bi işim (uyku?)yada izlencek daha iyi bişi olmadigindan(ahh ahh playboy tv yokki :P) türkçe konusmalarina uyum saglamaya calisip (nerde lan alt yazilar!!) amann keske uyusaydim dememe neden olan pek öle hosh olmayan bi bölümü izleyip yatamaa doru yollan dim:)[signature][hline]
Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Creel, 06 Haziran 2004 12:00 tarihinde demiş ki:
dün gece (günlerden ctesi oldugunu unutup) tv karsisinda zaplarken x-filesi görüp ahanda (saat1) iyi iyi kacirmadik derkene birden scullynin türkce konusmasi ile irkilip o ana kadar dikkat etmedigim tv logosuna bakinca ulan tgrtyi ne zaman actim ben olmamla sonuclanan bi sürecten sonaa :) yapacak daha iyi bi işim (uyku?)yada izlencek daha iyi bişi olmadigindan(ahh ahh playboy tv yokki :P) türkçe konusmalarina uyum saglamaya calisip (nerde lan alt yazilar!!) amann keske uyusaydim dememe neden olan pek öle hosh olmayan bi bölümü izleyip yatamaa doru yollan dim:)

muhteşem bir açıklama
Sosyal ağlarda paylaş

Scullyle adamın aynı anda üstlerini kapatmaları :D
Scully'nin muazzam seksi bakışları.. :D
Mulderın yaran replikleri... :D
Cücenin fazla alınması... :D
Cücenin bacağından yakalandığı zamanki yüzündeki ifade!!!! :D
Scully'nin "güleriz ağlanacak halimize" bakışları... :D

+

Scullyle Mulder'ın "fun house" daki maceraları :D
pazıl dövmeli adamın birden konuşması (emindim) :D
Sapık herifin Mulder'ı göstererek normal insanlarla dolu gelecekten bahsetmesi ve Mulder'ın o sıradaki duruşu... :D

beni kısaca yardı. :D
Sosyal ağlarda paylaş

08.06.2004 - Salı ...: 02x21 :: The Calusari
Mulder ve Scully, küçük bir çocuğun ölümünü araştırmaya
başlarlar. Mulder, çocuğun ölümünün görünmeyen güçlerden
kaynaklandığını düşünmektedir. Çocuğun Romanya’lı olan
büyükannesi, ajanları uzaklaştırmaya çalışır ancak başka
cinayetler gerçekleşir.
Yazan: Sara Charno
Yönetmen: Michael Vejar
kaynak : www.thexfiles-tr.net adamlar kacirmayin bu bolumu basinda rahatsiz edici ve korkunc sahneler var yazmi$ bide bolum cok gergin geciyomu$ surekli...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi şöle bişey var. Cuma günün ki bölümde
Scully ve Mulder o hayalet geminin içinde hızlı bi şekilde yaşlanmışlardı. Suratları falan yamulmuştu. o Bölüm hastanede bitmişti. Diğer bölüm ise normaller. Yani bu kadar kopuk mu bölümler birbirinden :)

South park da kenny ölüo dier bölüm geri gelio falna bu tarz mı ? :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...