Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık EVGA GTX 980 TI CLASSIFIED GAMING ACX 2.0+

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

EVGA GTX 980 TI CLASSIFIED GAMING ACX 2.0+ sıfır kutusunda satılık. Backplate felan var tabii.
Amerika'dan alınma. EVGA sitesi üzerinden kayıt yaptırıp, garanti sürecini başlatabilirsiniz. Jelatinli, sıfır, açılmamış, koklanmamış vs.

Fiyat: 2000 TL

Pazarlık payı maalesef yok. Gayet uyguna verdiğimi düşünüyorum.
Daha önce benden çok ürün alan oldu burada biliyorsunuz, eminim kefil olacaklardır hem fiyata hem de benimle olan alış-verişlerine ;)
1070, 1080 argümanları ile gelmeyin isterim. Zira karşılaştırma yapmıyorum zaten ;)
Siz koymadan ben koyayım :
http://www.amazon.com/EVGA-CLASSIFIED-Installed-Backplate-06G-P4-4998-KR/dp/B010GK3YYC?ie=UTF8&psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00

Sosyal ağlarda paylaş

ViForVictory said:

Sosyal hayattaki yetersizlerin dışa vurumu işte.

Güldürdün. Gözlüklerini takıp yazdığımı tekrardan düzgün okumanı tavsiye ederim. Malum sanırsam gözlerinde sorun var. Çok güzel fiyata satmış bunu ısrarla belirttim. Bu balta değildir. İnsanları ezmeye çalışarak veya laf sokmaya çalışarak hayatta bir yere geleceğini sanıyorsan öncelikle VForVendatta çakması güzel rüyandan bence bir an önce uyanmalısın. Kaç senedir şu forumdayım kimseye bu denli takılmazdım harbiden işinin pirisin.
Sosyal ağlarda paylaş

ViForVictory said:

VFor filmi en sevmediğim filmlerdendir, nickimin de alakası yok. Kaldı ki ben genel olarak konuşmuştum ama üstüne alındığına göre demek ki var bir yaran.

Yetersiz tekil bir kelimedir. Yetersizler çoğul bir kelimedir. Türkçeyi de ben mi öğreteyim ? Benim seninle alıp veremediğim şu ana kadar yoktu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...