Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nedir Bu Yirmi Yaş Dişi Dalgası

fedaykin

Öne çıkan mesajlar

Olay yaparım tabe, sapasağlam dişi paramparça edilerek ağzından sökülüp alınanan sen değilsin, hıh... Bu güne kadar hiç dayak yemedim ama sağolsun sağlam bir yumruk yiyip dişi sökülenler ne hissediyormuş tohtor bey bana öğretti :) Bari güzel bir bayan doktor olsaydı :-P

Şaka bir yana benimde o dişin çekilmesi aklıma yatmasa değil tongaya düşürmek alnıma silah dayasalar beni o koltuğa oturtamazlardı. Diğer dişi çektirmek istemezsemde gerekirse dikişleri kendim alırım ama yine de gitmem. Ancak gerekli olduğunun ne yazık ki farkındayım ve gidip çektireceğiz.

Ha bu söylenme huysuzlanma hakkımı elimden alır mı, tabii ki almaz, çok pis söylenirim. Ancak annem ayvalıktan iyiisin diye aradığında neden olmayayım ki de derim. Tabi bunda panikleyip buraya gelip keyfimi kaçırma ihtimalinin gözümün önüne geliyor olmasının da etkisi yok değil :D Hehe yaşlılığım süper olacak, tam huysuz ihtiyar olacağım hatta kitap bile yazarım söylenme sanatı diye :D[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Morgana, 22 Temmuz 2004 09:40 tarihinde demiş ki:
Ya çocuk gibisin fedo :) Dişçi iyiylik etmiş sen olay yapıyosun cık cık cık hiç yakıştıramadım yani :) ne diim geçmiş olsun :P

Ne iyiliği be utanmasa çeneyi çıkartıp sorada dişi çıkartcaktı. Böyle hırs böyle azim görülmez yani bir dişçide :)
Geçmiş olsun fedaykin.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Krocan aşırı ince giydirmişsin de bunu benden başka anlayacak çok fazla adam olduğunu sanmıyorum o da daha yeni konuştuğumuzdan :-) Ne bilgi seviyesi yeter bu konuda insaların, ne de bilenlerinde o konu ile bağlantılandırma yetileri :-) Ha anlarlarsa daha kötü, forum patlar :D[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Biraz önce ikinciside çekildi :( O dört parçada çıktı, defalarca röntgen çekildi freze ile oyuldu vs. vs... Kısaca ben bu yirmi yaş dişinin ta...[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nedanko, 21 Temmuz 2004 22:55 tarihinde demiş ki:
Evet, gereksiz bir insan uzvu daha.. Bakalım tanrısızlığın ispatlarını çoğaltacak daha neler çıkacak ?

*!geri çekilir*

neymiş efendim tanrısızlığın ispatı? bu forumda böyle saçmalayıp milletin aklını bulandırmak hoş şeyler herhalde,denemediğimden bilemeyeceğim.Son zamanlar böyle 'isa topumuzu korusun' 'hahamlar kraldır' 'ben ateistim sizden farklıyım dikkatte çekiyorum,kralım yüceyim' türü mesajlar çoğalmaya başladı,biraz daha dikkat edelim mesaj atarken.[signature][hline]tksmtr!
Krynn Online yakında..
geçici unhkar
Sosyal ağlarda paylaş

bence konuyu hiç saptırmayalm ö.mdan yazarım cevabımı.

geçmiş olsun fedaykin. bence direkt uyu bir kaç gün uyanma :-P[signature][hline]Soru: Bir ampulü değiştirmek için kaç tane C++ programcısı gerekir?

Cevap: Hala fonksyonel düşünüyorsun!
Doğru tasarlanmış bir ampul nesnesi, değiştirme metodunu genel ampul nesnesinden miras alır!
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de bir adet çıkıyor arkadan, yara olmuş yuvarlak. Ancak yer yok orada. Uhuh galiba dişçi amcayı ziyaret edecez yakında :(.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 23 Ağustos 2004 19:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hehe in flames we trust oldu artık :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
ya benim anlamadığım
20 yaş dişi
birdefa yüzyıllardır olan evrimde
vücutta gereksiz işe yaramayan bişey pek kalmadı
bu yüzden kendi kendine zarar veren birşey mantıklı değil
yani evrim teorilerine göre kendine zarar veren bir canlıdaki o zararlı şey evrim esnasında hızlıca yokolur

birde insanın en önemli yerlerinden birinden yani ağzından bahsediyoruz
yani insan daha evrimleşmemişken dişlerinde bir sorun olmasa yemek yiyemeseler dişciye gidemiyorlar malum:) soyu tükenirdi

Demekki bu dişler
sonradan gelmemiş
hep vardı
hatalıda değil
çekmek saçma
belkide ağrı yapıcak en başta
fakat sonra düzelicek

yani zararlı bişi olsa evrim esnasında yokolurdu
çekilmesi saçma bence..
yani evrim esnasında seyrelmemiş diye çat diye oturuyor oraya sağlam şekilde
orada olmasının bir sebebi vardır kesinlikle

yani erkeklerin hala süt kanallarının olmasının bile bir sebebi var sebebi ise hormonlarla oynarsanız hala çalışıyor durumda olmaları
yani süt kıtlığı başlasa erkekler kurtarabilicek dünyayı:D

peki 20 yaş dişi bukadar çekilmesi gereken birşey mi
seyrelmiş birşey değil
tamamen yerine oturuyor
evrimde hiç etkilenmemiş gayet sağlam
sadece bir süre ağrı yapıyor

yani garip[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Karakedi bi ara demişki: sagda solda gateler acılıyor, içinden lol diyerek insanlar çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...