Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Firefox kullananlar, Sorununuz oldu mu hiç?

Alo-matik

Öne çıkan mesajlar

hayvan gibi şikayetim var, öyle böyle değil

customization ın bokunu çıkarmak adına mozilla dedik ama bırak customization ı kısayol ayarları bile yok.çok yetersiz ayarları.

gördüğüm tek işime yarayan faydası paticik i hızlı açması. tabbed browsing falan yalan koymuşlar koymasına da kısayolları ve ayarları istediğin gibi yapamadıktan sonra pek bi faydası olmuyor.

skin olayı kolay ama düzgün skinler deviant da var, onları kurması da dertli.

yaz yaz bitmez vazgeçtim.bence firefox u balon gibi şişirmişler.cesedi bile IE den iyidir ama ben firefox öncesi IE kullanmıodum ki, bu bahane diil yani.[signature][hline]FF
Sosyal ağlarda paylaş

ya benimde bir sorunum var artık ieden daral geldi göçmelerden bilgime giren haddi hesabı olmayan nesnelerden(hönk) firefoxu bugun indirdim gayet hoşuma gitti ama biraz yavaş gibi mesela resim olan sitelerde resimler geç açılıyo fln filan bunun updatei varmı? güncelledimde bişi bulamadı bu sorun herkezdemi var yoksa sadece bendemi?[signature][hline]In Flames We Trust
a member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

Firefox kullanıyorum çok mutluyum . Firefox öneriyorum herkese lazım . Anne , baba , çocuklar kısacası aile için ideal bir program .

..::Firefox::..
İnternet denince akla ilk gelen sörf makinesi (<--- bu neyse artık :-P)[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
--------------------------------------------------------------
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|
| CARPE DİEM|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Blind, 31 Ocak 2005 07:13 tarihinde demiş ki:
ya benimde bir sorunum var artık ieden daral geldi göçmelerden bilgime giren haddi hesabı olmayan nesnelerden(hönk) firefoxu bugun indirdim gayet hoşuma gitti ama biraz yavaş gibi mesela resim olan sitelerde resimler geç açılıyo fln filan bunun updatei varmı? güncelledimde bişi bulamadı bu sorun herkezdemi var yoksa sadece bendemi?
[signature][hline]In Flames We Trust
a member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

Firefox `u ilk kullandigim zamanlarda bile, html parse hizi IE den bir hayli daha hizliydi.. Gun gectikce de hizlandi.

Firefox`a nasil "yavas" diyebiliyorsunuz, hala anlayamiyorum.[signature][hline]If you want to travel around the world and be invited to speak at a lot
of different places, just write a Unix operating system.
-- Linus Torvalds

Yeniden : http://www.ethernass.com ( .org, .net )
Sosyal ağlarda paylaş

@KillJoy: Firefox'un "FlashGot" isimli eklentisini kurarak, indirmek istedigin dosyayi download manager'ine cok rahat bir sekilde yonlendirebilirsin, 15 adet download manager destegi var (getright, flashget vs. dahil)[signature][hline]Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world carrying their own light to brighten both day and night.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...