Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Orphaned Land Konseri

Majestyofmisery

Öne çıkan mesajlar

Norra el Norra'da sahneye cikip oynicam ben euhe[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

Yok dil tabi =)[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

konsere disardan gelcek deneyimsiz arkadaslar warsa şimdiden soyliyim izmir metalcisinin su ana kadar konser kapisinda 2 saatten aşşaa beklediği gorulmemiştir. bu yuzden mecut konser yerinin yakınında ben cemaat alarak sc oynanmasini planliyorum. katılmak isteyen warsa bi şekil buluşuruz :D[signature][hline]A METAL HEART IS HARD TO TEAR APART
Sosyal ağlarda paylaş

Gittim valla güzeldi baya. Oryantal şov diye bekledik, dans etmeyi bilmeyen ama takımları da çok sağlam bir hatun çıkardılar :) Komedi ama arkada distortion falan var dansöz el kol sallıyor :P Kobi elinde su şişesini kaldırıp "şerefe" dedi bol bol (içindeki su mu değil mi bilmiyorum orasını). Yossi her zaman ki sempatik tavırlarını korudu. Arada perküsyon solo vardı dinlemeye değerdi. Playlisti tam olarak hatırlayamıyorum ama aklımda kalanlar:
mabool, of temptation, norra el norra, find yourself discover god, like fire to water, ocean land, ornaments of gold, neverending way, beloveds cry, estarabim ve daha aklıma gelmeyen bir kaç şarkı daha.
Girişte "güvenlik açısından montlar vestiyere" geyiği oldu. Para kırmanın başka bir yolu olsa gerek. Bira 4 ytl idi konser birasına göre ortalamanın üstündeydi. Konser sonunda grubun seyirciyle buluşması da fena değildi hani. Aklıma gelenler şimdilik bu kadar.
Edit: Ön grup Lil fena değildi. Çok süper değil ama kötü de değil. Ortalama diyelim. Yine de dinlemeye değerdi.
[signature][hline]Kanatlarım olsaydı bağışlayıcı olur muydum ?
Boynuzlarım olsaydı gülüşümü gizleyen alevler olur muydu ?

[Bu mesaj Selocan tarafından 30 Ocak 2005 00:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

en öndeydim bütün konser boyunca... tüm grupla birer birer öpüştük koklaştık.. kaynaştık. aramıza aldık.. hatta rehin aldık basçiyla lead gitaristi. :)

bu arada mikhael in boynundaki eşarp bende arkadaşlar. Konserin sonlarına doğru boynundan çektim aldim :)[signature][hline]Aklımı kaybettim hükümsüzdür.
DeviantArt Gallery
Hür ve özgür şarap ve lezzet portalı

[Bu mesaj Estel_Anorien tarafından 30 Ocak 2005 01:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Harika bi konserdi kendimden geçtim
olm ESTEL ben senin arkandaydım da çaktırmadım :)
neyse dansöz irençti sinirimi bozdu çok alakasız bi tipti, onun dışında herşey mükememldi süperdi harikaydı!! ORPHANED LAND FOREVER![signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 30 Ocak 2005 01:41 tarihinde demiş ki:bu arada mikhael in boynundaki eşarp bende arkadaşlar. Konserin sonlarına doğru boynundan çektim aldim :)

ne iş opeth konseriyle karıştırdın galiba,yada dark tranquillity,kobi farhi dir vokalist abimizin adı.silme yahudidir hepsi,allahaşkına yossi,kobi,avi,uri,matti gibi müslüman&hristiyan ismi olur mu hiç,hey dön de aynaya bak.

süper eğlence olan bi konserdi ama,en son orphaned konserinden beri bu kadar eğlenmemiştim,hatta rtn den daha çok eğlendim bunda.
bide kolum alçıda olmasaydı sahneye atlayıp dansöze para yapıştırcaktım,yakındım zaten,sahnenin dibinde sol yan kısımdaydım,bütün şarkılara,ibranice olanlara bile,haatta al diar al mukaddisa ya bile eşlik ettim kıçımı yırtarak,bi ara a "message from god's heeeaaanndd" diye böğürdüm,kobi de gördü öpücük yolladı bana,mutlu oldum.sondada hepsiyle sarıldık öpüştük yaladık,dişi arkadaşlar eden'ı ayakta yemeye çalıştı bide.

son olarak;
"when sea waves crush they hit me hard
but i do not feel them
and then reality is no more real to me
i ask myself, should i end it now
and join her at last ?
i miss the cold embrace of lust
there's nothing left, just a dust"
diyorum...

[Bu mesaj othinn tarafından 30 Ocak 2005 12:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

vokali karıştırdım haklsısın :)

ama boynundaki atki bende şu an :)) pek şirin. resmini koyarim isterseniz :)

dansöz dibimdeydi para takacaktim uzandim ama hatun yaklaşmadi :P Mortis sen niye belli etmedin la kendini? Çekerdik seni de öne.[signature][hline]Aklımı kaybettim hükümsüzdür.
DeviantArt Gallery
Hür ve özgür şarap ve lezzet portalı
Sosyal ağlarda paylaş

Müthiş bi konserdi baya eglendik =) Borbagla biz arkalara dogruyduk tam arkamızda kamera vardı adamlar ellerinizi kaldırmayın dediler bi sure dayandık ama sonlara doru kamera fln kalmadı costuk. Metal esliginde dansoz de bi hos oluyomus yalnız =P

Esterabim orphaned land cover'ı mı diyelim muthis performansları mı diyelim o da superdi tabii =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

------------ORPHANED LAND İZMİR KONSERİ--------------

eet arkadaşlar beklenen konseri geldi çattı bitti. şimdi konser hakkında biraz bilgi werelim.

konser oncesi saat 14 te ugrak kafede yapilacak olan imza gunu , grubun izmire gec gelmesi nedeniyle iptal oldu. ( ISTANBUL TAYFASI NİYE BIRAKMADINIZ ADAMLARI LEEEYYNN :D ) biz saat 14 te ordan cikip konser mekanın civarlarina aktık.
30 ocak saat 17.00 olarak belirlenen konser saatinde kalabalık dungeon onunu doldurmustu ( bir onceki sayfaya bakarsanız konser oncesi en assa 2 saat beklicemiz konusundaki post umu gorebilirsiniz :D). ama nedense her zamanki gibi 2 saat 45 dakikalik bir gecikmeyle konser kapisini actilar. kapi onunde yigilan grup bu 3 saate yakın sure icerisinde neredeyse akraba oldu. geyikler havalarda uçuştu. yuh çekmeler , alkış protestoları :D , akla gelmicek espriler ....
neyse iceri daldik. girisin karsisinda ,sahneye gore sag arkada yerimizi aldık. on grup olarak LİL cikti. zaten çok gec basladigimiz konsere , sound check yapamadıkları gerekcesiyle ( cok haklılar ) kısa kestiler. iyi de caldilar.
courtyard her konsere 10 sarki hazırlayıp hep 3-5 sarkidan sonra assagiya indirildigi gerekcesiyle konsere cikmayacagini acikladi. sonradan bizimde bastirmamizla 1 gitarist eksikle ( kendisi konser yerinden olaya kızıp gitmiş) konsere ciktilar.3 tane bomba sarkidan sonra yerlerini ORPHANED LAND e biraktilar .
gecenin kusursuz derecede mükemmel tek yanı orphaned land di. harika çaldılar. bağırmaktan ses mes kalmadı. ziplamaktan ayaklarım koptu ( bi de 3 saat kapıda bekleyince). hala agrıyorlar off. beloved cry , norra el norra gibi sarkilarda biraktilar mikrofonu zaten bize biz soyledik. super oldu. unutulmaz 2 saat sonunda estarabim le konseri bitirdik.
konser sonunda mabool cd mi imzalattım butun gruba . siradan fotograf cektirdik. cok sıcak kanlı insanlar . gercekten cok guler yuzluler. dehset geyik dondu anlatamam :D
BUYUKSUN ORPHANED LAND[signature][hline]A METAL HEART IS HARD TO TEAR APART
Sosyal ağlarda paylaş

istanbul konserindeydim..tek kelimeyle MÜKEMMELDİ..gelmeyenler başlarını duvarlara vursunlar iyice,
çok güzel yer soteledik 3 basamak yukarıdan tek kusuru paso bira dağıtan garsonların geçmesi ve biraz yanımızda çöken tavandı..birde şu palto olayı tabi

kobi insan değil bence,robot o!!! evet evet robottu o, o ne brutal vokaldir ses değiştirme bilmemnesidir kardeşim..hepsi çok sempatikti çok güzel çaldılar,ara sıra gelen bayan vokal de çok iyiydi..estarabimi mükemmel çalıp söylediler..grup hakkında herşey mükemmeldi!!
konserden sonra bekledik biraz clubberlar geldi cıstak cıstak dans ettiler discoya döndü ortalık ama buna değdi doğrusu..elemanlarla teker teker foto çektirdik..ikinci gitaristi de sokakta yakaladık adam korktu ilk önce noluyor diye :) ama hepsi çok sıcak kanlıydı mükemmel insanlar gerçekten helal olsun diyorum..[signature][hline]Oooh Majesty
Your kingdom is lost
And ruins remind of your time
Run, run, run
Behind
Run, run
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReBeL, 31 Ocak 2005 15:07 tarihinde demiş ki:
konser oncesi saat 14 te ugrak kafede yapilacak olan imza gunu , grubun izmire gec gelmesi nedeniyle iptal oldu. ( ISTANBUL TAYFASI NİYE BIRAKMADINIZ ADAMLARI LEEEYYNN :D )
valla adamlar gitmemiz lazım dedi ama dinlemedim ben, öpüştük koklaştık,just a photo diye kandırdık adamları :D imzayı çok isteyen konser sonrası bekler biraz hem öyle imzadan fazlasını da alıyorsunuz daha ne ooh :)[signature][hline]Oooh Majesty
Your kingdom is lost
And ruins remind of your time
Run, run, run
Behind
Run, run
Sosyal ağlarda paylaş

Pati LAN partiden sonra ilaç gibi geldi valla
LİLi ben pek sevmedim, gerçi vokal gayat güzeldi ama grubun kalanını pek sevmedim. gayet cın cın cın çalıyorlar bir olayları yok. a bi de basçıları bardı ki hayallerimi süsledi trasnparan bodysi ve gitar askısıyla:D
Orpaned Landi geçiyorum zaten herkes biliyor. gerçi konum gereği erken gitmek gerkti keşke gitmeseydik..(saendulun mesaja bakınız)
üstüme bira dökülmesi ve yağmur altında 2 saat beklemek de gülün dikeniydi(ateşle yatmaktayım şu an neyse:D)
yalnız şarkıların hepsini sololarına kadar ezberlediğimi farkettim çok güldüm. hatta Ornaments of Gold u ezbere söyledim kendime şaştım(brutaller dahil)(saendulun bakışları görmeliydiniz) hani adamlara tapsam, başka birşey dinlemesem anlayacam da...
bi de tavan nerede çöktü ya kaçırdım ben:([signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
A fall into the ditch makes you wiser.
beleş D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın. tık, indir
Member of AAL'05

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...