Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSL çilesi

Predator

Öne çıkan mesajlar

Ne zaman bitçek bu çile yaw ? Zırt pırt santralde sorun çıkıyo hat kesiliyo , telefonlar kesiliyo. Ondan sonra bilgisayara net geliyor ama telefon açılmıyo. Offf acele ettik gül gibi kabloyu bıraktık :([signature][hline]Drowning Pool - Tear Away
I don't care about anyone else but me
I don't care about anyone
I don't care about anyone or anything but me
Goddamn I love me
Sosyal ağlarda paylaş

ben de kabloyum, marmara denizindeki fiber hat koptuktan sonra 2 gun icinde eski haline dondu benim baglantim.

ayrietten hic kesilme, kopma, problem derdim yok.
gul gibi yasiyorum.[signature][hline]taze bitti.

[Bu mesaj thanatos tarafından 31 Ocak 2005 13:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kablo olmadğı için elimdeki tek olanak olan adsl e gectim

eski halimden daha iyiyim ama adsl baglandıktan sonra sinir hastası bir adam oldum

gün aşırı adam gelior hattıma bakmaya, cuma akşamı 8 tane arıza kaydı bıraktım

bakalım nereye kadar[signature][hline]Emaleth, 12 Ocak 2005 18:11 tarihinde demiş ki:
where is hareket, there is bereket paticiklerim.

Cthulhu_, 05 Aralık 2004 20:57 tarihinde demiş ki:
12 yaşımdan beri sertleşmeye başladım hala da sertleşiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

yok ertesi gün aradılar

bu kadar arıza kaydı bırakmanıza gerek yok vs. die

sövdüm bir sürü ben de
pazartesi saat 10 da adam geldi
baktı baktı
hattınızda sorun yok
modemde sorun yok
bilgisayarınızda sorun yok
ben merkeze gidip oradan bakıcam dedi

o zaman benim baglantım neden 1den sonra bir daha gelmemek üzere göcüo???[signature][hline]Emaleth, 12 Ocak 2005 18:11 tarihinde demiş ki:
where is hareket, there is bereket paticiklerim.

Cthulhu_, 05 Aralık 2004 20:57 tarihinde demiş ki:
12 yaşımdan beri sertleşmeye başladım hala da sertleşiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hiç sormayın bu sorunların temelinde adsl ile ilgilenen turk telekom calısanlarının adsl-pc konusunda pek bilgi sahibi olmamaları... Tek bildikleri modeminizin yeşil ışığı yanıyor mu??? sorusunu sormak :D Bir şey bilmedikleri için sorumsuz oluyorlar arıza durumlarında vs.[signature][hline]Sinclair Silvian (-R-) Dark Venue
Dünya Kötülerin Dünyası...
Sosyal ağlarda paylaş

vasortflam doğru söylemişsin adamların tek bildiği şey o yeşil ışık yanıyomu ? lol ya

bende bağlarken yapamadım aradım yardımcı olcaklar diye. adam geveledi lafı şeye getircek " biz arkadaşları gönderelim bağlasınlar bi güzelde geçirsinler 30 kağıdı". bende iyi günler dedim kapattım kendim bağladımda. şimdi santralde sorun var arızaya kalıyo sürekli bişeler ypaıyo adamlar.

işin garibi net geliyo , telefonda sinyal yok yaff[signature][hline]Drowning Pool - Tear Away
I don't care about anyone
I don't care about anyone or anything but me
Goddamn I love me
Sosyal ağlarda paylaş

Evet galiba bu hat gitme olayı ilçeden ilçeye, ADSL kullanıcılarının yogunluguna ve santraldaki teknik duruma baglı olarak değişiyor. Benim modemim de Pikatel USB dial-up gibi baglan demem gerekiyor aynı sorunu ben de bir kaç kez yaşadım... Kahrolsun telekom :P:P:P[signature][hline]Sinclair Silvian (-R-) Dark Venue
Dünya Kötülerin Dünyası...
Sosyal ağlarda paylaş

ilginç ya.. 1 - 2 aydır kullanıyorum hiç bağlantım kopmadı, arada sırada yawaşlamalar oldu ama uzun vadeli değildi.. yurt dışı çıkışları göçertti olayı o ayrı mesele tabi ama benim tek isteğim 32kb download etme olanağım varken 25-26 ile etmemek istiyorum[signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
We are our Past failing to come back
All of us visionaires..
..with a rope around our neck...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...