Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi kadavra fotoğrafı

felixxx

Öne çıkan mesajlar

Elimde 1972'den kalma siyah-beyaz bir fotoğraf var. Scanledim, eskimelerini hasarlarını düzelttim ama fotoğrafı yayınlasam mı yayınlamasam mı önce bi jüriden geçmesi gerektiğini düşündüm,
Fotoğrafta babamların Tıp fakültesinde okurken bir kadavra üzerinde çalışmaları gözüküyor. Görenin içi kalkabilir-bulanabilir, ama görmeye değer birşey bence, adamın kas grupları filan gözüyo.
Bu fotoğrafı albüm paticik'e göndersemmi?Göndermesemmi? Saygılarımla,[signature][hline]Hold me my sweet,Hold me love,Hold me god...
Sosyal ağlarda paylaş

en doğrusunu söylemiş arkadaşlar. sen onu bi koy, olmazsa ben silerim sıkma canını.[signature][hline]freeedom, 15 Ocak 2005 19:35 tarihinde demiş ki:
beyler kotulemeyin nargileyi sutlu nargilede var peki o damı zararlı o nası zara veriyo acaba sutle su farklı maddeler o zmn o alveollere ne yapıo bunacaıklık getirin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
felixxx, 29 Ocak 2005 15:49 tarihinde demiş ki:
Yorumlarınızı bekliyorum
neyi yorumlayacaz?
adamların yüzleri gözükmüyor...eğer bir ders se gayet normal genç doktorlar öğrenmeli...ama sadistlik olsun diye kesmişlerse adamı onu bilemem...
öte yandan pek de görsel sanat olabileceğini düşünmüyorum..[signature][hline]:rock:Calling our to the gathered masses;
their answers so silent:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

açıkçası anatomi çalışması hede hödö için pek uygun bi fotooraf diil. o gibi çalismalar icin direk kadavra kesiminde bulunmak daa iyi.[signature][hline]freeedom, 15 Ocak 2005 19:35 tarihinde demiş ki:
beyler kotulemeyin nargileyi sutlu nargilede var peki o damı zararlı o nası zara veriyo acaba sutle su farklı maddeler o zmn o alveollere ne yapıo bunacaıklık getirin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...