Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahce-C.Rize

-Nae

Öne çıkan mesajlar

2. oglden sora çok iyi ataklar yaptı fenerbahçe
forvetinde anelka gibi bi oynucuya ihtiyaç omladığnı bikere daha kanıtladı fark olabilirdi..
genel olarak rize korkak oynadı zaten fenerin buyuk avantajı bu anadolu takımlarını kadrosundaki isimlerle stadın atmosferiyle sahaya çıkar çıkmaz psikolojik olarak bi yenilgiye uğratıyo zaten 1-0 önce başlıo diyebiliriz fener kadıkoydeki her maça

rize genelde vurgitsin oynadı düzgün pas yapamadılar belki biraz daha kontrollü ve iyi paslar okntra atak yapsalardı penaltıdan önce gol bile bulabilirlerdi ikinci yarıda fenerın defansının nekadar kötü hatalar yaptığını gördük rizeli oyuncular çok fırsat değerlendiremedı ama başka oyuncular onları değerlendiridi defansta rizeli oyuncuların ayağına sayısız top verdıler..

rıdvan maçın adamı servet dedi bence maçına damı auralioydu
biara hızı hırsı kadar teknik de bi oyuncu olduğunu attığı şık çalım ve ara paslarıyla gösterdi mücadeleyi hçi bırakmadı

femner bu savunmayla btün derbileri kaybeder gibime gelio..[signature][hline]sheref, 20 Ocak 2005 02:34 tarihinde demiş ki:
seviştik sonra konuyu kapatıp arkadaşlığa devam ettik tabi eskisi gibi olmadı illaki...
Sosyal ağlarda paylaş

Obscura
2. oglden sora çok iyi ataklar yaptı fenerbahçe
forvetinde anelka gibi bi oynucuya ihtiyaç omladığnı bikere daha kanıtladı fark olabilirdi..
genel olarak rize korkak oynadı zaten fenerin buyuk avantajı bu anadolu takımlarını kadrosundaki isimlerle stadın atmosferiyle sahaya çıkar çıkmaz psikolojik olarak bi yenilgiye uğratıyo zaten 1-0 önce başlıo diyebiliriz fener kadıkoydeki her maça

rize genelde vurgitsin oynadı düzgün pas yapamadılar belki biraz daha kontrollü ve iyi paslar okntra atak yapsalardı penaltıdan önce gol bile bulabilirlerdi ikinci yarıda fenerın defansının nekadar kötü hatalar yaptığını gördük rizeli oyuncular çok fırsat değerlendiremedı ama başka oyuncular onları değerlendiridi defansta rizeli oyuncuların ayağına sayısız top verdıler..

rıdvan maçın adamı servet dedi bence maçına damı auralioydu
biara hızı hırsı kadar teknik de bi oyuncu olduğunu attığı şık çalım ve ara paslarıyla gösterdi mücadeleyi hçi bırakmadı

femner bu savunmayla btün derbileri kaybeder gibime gelio..

Fenerbahçe'nin anelka ya ihtiyacı yok diyosun ama bence var çünkü o kadar çok gol pozisyonunun sadece 2 sini gole çevirebilen bi forvetin defansı çok sağlam olmalı ki maçları kolaylıkla kazanabilsin ama Fener in defansı da bazen büyük hatalar yapıo.Yani sonuç olarak Fener in Anelka ya ihtiyacı var çünkü bu adam gol yollarında çok etkili.Kısacası ben bir FENERBAHÇELİ olarak takıma yarar sağlıcak golcü bi futbolcunun gelmesini isterim...[signature][hline]James HETFIELD...
Sosyal ağlarda paylaş

Anelkaya ihtiyaç var bitiriciliği süper bi adam..itiraz istemez..

Maçtaydım bu kadar gol kaçırdığımızı görmedim öldüm öldüm dirildim bu kadar gol kaçmaz sahiden.Artık fenerbahçe oynarken izlemesi zevk veren bir takım haline geldi.Gol yollarında biraz sorun var anelka geldi oda düzelir.[signature][hline]Republic of Fenerbahçe / Genç FB
Sosyal ağlarda paylaş

Mandooo
Üye - ?

31 Ocak 2005 15:44
--------------------------------------------------------------------------------
valla aygır gibi adam...omuz omuzada rakip tanımaz diyorum..
--------------------------------------------------------------------------------
_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.

Hehehehehe dooru valla ...:):):):):) :D:D[signature][hline]James HETFIELD...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...