Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

duman konseri!!

SeNseii

Öne çıkan mesajlar

daha yeni geldik bizim arkadaşlarla konserden!!herkes bi koltuukta yatıyo..yok böle konser.!!!böle izlihm görmedik yaw...manyak bi konser oldu..gideniniz varmı yaw!![signature][hline]Ben Atatürkçüyüm.Ben cumhuriyetçiyim.Ben anti-emperyalistim.Ben bağımsız Türkiye'den yanayım...
Sosyal ağlarda paylaş

Çok kalabalıktı...Ama içeri girerken fazla sıra beklemedik , sıra olayı güzel olmuş aslında ; bekletme yok...

Konser sırasında bikaç zibidi pogo yapmaya çalıştı , nasibimizi aldıktan sonra(tek ayağın burkulması , eşofmanın yırtılması) durdurmayı başarabildik kendilerini...

Klasik olarak Köprüaltı'yla bitirdiler ama yine klasik olarak "bir daha !" tezahüratlarından sonra tekrar klasik olarak Haberin Yok Ölüyorum'u çaldılar...Konserin sürpriziyse yeni albümlerinden bir şarkı çalmaları oldu...Şahsen şarkıyı sevmedim :)

Ayrıca Alen'in fırlattığı bagedi kapan ve burnunun dibinde olmamıza rağmen bize vermeyen güvenlik görevlisini teessüf ediyoruz...

Utku Yıldırım , Paticik Haber / IST[signature][hline]Close your eyes and imagine to be without
What we take for granted every time we open our eyes...

Grieux
Sosyal ağlarda paylaş

en öndeydik biz yaa..ortam dehşetti..salağın biri birayı açop milletn üstüne büyük bir zevk çığlığıyla boşaltınca ağzna zıçtık...bizde nasipimizi aldık tabe....ama yolladık i.neyi arkaya..yoksa baya güsel oldu..klasik duman konseri yaneeee....abi bi ara türbanlıları gördüm yaa..10-15 kişi..ne alaka çözemedim....koptuk yaa...bi ara başlarını açıp sallarlar die düşündük aaamaa...olamdı..[signature][hline]Ben Atatürkçüyüm.Ben cumhuriyetçiyim.Ben anti-emperyalistim.Ben bağımsız Türkiye'den yanayım...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bi daha gitmeyi düşünmüyorum uzun süre Duman konserlerine...Çünkü hep aynı şeyler tekrarlanıp duruyo , sıkıldım artık :) Yeni albüm çıksın da şarkılara göre... (:[signature][hline]Close your eyes and imagine to be without
What we take for granted every time we open our eyes...

Grieux

[Bu mesaj HymnOfChuck tarafından 29 Ocak 2005 21:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet katılıyorum..biz hangi parçayla açılıp,hangisiyle bitseciğini bayağa öğrendik duman konserleri..abi aynı maynı iyi müzik yapıyolar....değer yane[signature][hline]Ben Atatürkçüyüm.Ben cumhuriyetçiyim.Ben anti-emperyalistim.Ben bağımsız Türkiye'den yanayım...
Sosyal ağlarda paylaş

sizin adınıza sevindim ama duman konserleri beni pek sarmıyor nedeni vokal olabilir...
bilmiyorum ben gittim ve o kadar eğlenceli geçmemişti...
böle insanlar kopuyo mu cidden...
[signature][hline]:rock:Calling our to the gathered masses;
their answers so silent:rock:

[Bu mesaj phere tarafından 29 Ocak 2005 22:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
phere, 29 Ocak 2005 22:44 tarihinde demiş ki:
sizin adınıza sevindim ama duman konserleri beni pek sarmıyor nedeni vokal olabilir...
bilmiyorum ben gittim ve o kadar eğlenceli geçmemişti...
böle insanlar kopuyo mu cidden...
böle insanlar derken türban gençliğini mi kastettin..eğer öleyse.............yorum yok abi..görmen ve dumurdan yerlere serimen gerek..[signature][hline]Ben Atatürkçüyüm.Ben cumhuriyetçiyim.Ben anti-emperyalistim.Ben bağımsız Türkiye'den yanayım...
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de istiklal de, kadikoy de gormuyor musun uz ki siz marjinal turbanlilari ? Zincir falan takıyorlar boyle, cizgili corap - cizgili turban uyumu ise tartisilmaz.. Radiohead in satanist klip diye gosterildigi guzel yurdumda alterno turbanlilar geziyor, headbang, pogo yapıyorlar, ilginç tabi..[signature][hline]It's better to burn out than to fade away..
Sosyal ağlarda paylaş

Manyaktı duman konseri. Mükemmel bir perfonmans, özellikle Alen Kopardı=) Tek üzüldüğüm nokta: Alenden baget kapamadım:-P

Ama ulaşım berbattı. Parkorman gibi bi yer istanbulun taaa öbür ucu yani hiç otobüs yok birşey yok, yani varda yok 20dk bir otobus geliyor 3000 kişiyi nasıl alsın bu otobüs.

Dediğiim gibi Konser süper yol rezalet ama eğlendik[signature][hline]Deniz, Yıldızlar, Yakamoz ve bir kupa nescafe...
Sosyal ağlarda paylaş

Peki Taksim, bakırköy veya diğer yerler için?

Yani Biz önce mecidiyeköy e geldik, ordan metroyla 4.levent oradan yürüyerek veya otobüsle( biz yuruduk) park orman..

Asıl benim demek istediğim 2000-3000 kişiye en azından ücretli iett servisleri falan olmalı. İşkence çektik başka birşey deil[signature][hline]Deniz, Yıldızlar, Yakamoz ve bir kupa nescafe...
Sosyal ağlarda paylaş

Konser manyaktı;yanımızdaki kızlar kendinden geçmiş rolu yapmıyordu zannımca :)
Şaka maka çok kız vardı abi...Her zaman en çok kız Duman konserine gelir ve öyle de oldu :)
Tabi kız arkadaşım kıskanmadı diil hani...
Ama Duman manyaktı...[signature][hline]PhalanX, 20 Ocak 2005 23:37 tarihinde demiş ki:
Kral belli 2. kim 2.?

Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
I FUCK ALL AREA MASTERS
YOU ARE SON OF A BITHC
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...