Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hackerlık!!??!?!?

babayigit

Öne çıkan mesajlar

Beyler bakın ben bu hckerlıkla gercektencok yakından ilgileniyorum.Birsürü dökümanlr okudum birsürü programlar buldum ugrastım ama olmuyor olmuyor olmuyor..
Eger aranızda bu işle ugrasan biri varsa bana yardımcı olabilirmi?Yani nerden baslamalıyım?Ne yapmalıyım?
...Lütfen biri yardımcı olsun...(Bakın LÜTFEN diyorum :D)
Sosyal ağlarda paylaş

baba hek pilis :-P

Cehennem.com artık bir Hacking sitesi değil.
Güvenlik olayına döndüler sanırım açılan davadan vs. dolayı.

Cigicigi.org'ta kapandı.

Başkada adam akıllı site yok.

Google.com dışında :D[signature][hline]Korax, 27 Ağustos 2004 15:58 tarihinde Brook'a demiş ki:
Dünya ahiret bacım olsun..
Ayda görürsem affetmem.

[spo1=Paticik Halay ekibi]
_o_ _o_ _o_ _o_
..|.....|.....|.....|
./ ./ .../ .../
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Benim düsündügüm şöyle birşey mesela bazı insanların bilgisayarlarına girmek bazı şifreleri kırabilmek mesela siteleri hackleyebilmek mesela bi kere bana olmustu adamın biri bnm bilgisayara girmişti resmen bnm bilgisayarı herif kontrol ediyodu CD-Romu acıp kapıyodu painti acıp bana yazı yazıyodu bnde öle seylerle ilgileniyourum.
Sosyal ağlarda paylaş

bunu yapacak adamın kafasının basması lazım herşeyden önce. gidip bir sistemi nasıl güvenli kılacağını öğren ki bir sistemde nerde nasıl açık bulunabileceğini öğrenesin. höyt deyince olsun istiyorsunuz herşey.

hey allahım sen bizi lamerlerden koru!!!

lamer de senin gibilere deniyor. nerden türediniz siz anlamadımki!![signature][hline]ICQ#85889898
If you need a host, contact me.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Korax, 10 Ekim 2004 20:44 tarihinde demiş ki:
baba hek pilis :-P

Cehennem.com artık bir Hacking sitesi değil.
Güvenlik olayına döndüler sanırım açılan davadan vs. dolayı.

Cigicigi.org'ta kapandı.

Başkada adam akıllı site yok.

Google.com dışında :D

ahanda bi zaman hackerlığa merak saldığım da en sevdiğim site noldu ne davası bi annatırmısın ? :OO[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Nascantes morimur,finisque ab orgine

İnşallah bende yardım severlerin melek kanatlarından alıcam inşallah inşallah inşallah...:-)
Sosyal ağlarda paylaş

işde o dediğin programa trojan kullananada cracker denir . Hacker insanların bilgisayarına girip cd-rom unu açıp kapatmakdan çok daha üst düzey işler yapar . Yeni şeyler keşfeder yeni bir programlama dili yazar işletim sistemi yazar , sürekli araştırır bilgi toplar falan ... Password kıran banka bilgisayarlarına girenlere cracker denir . Trojanla milletin bilgisayara girmekde aslında crackerlık sayılır ama biz bu tip kişilere kısaca lamer deriz . Uo ya yeni başlamışlara lamer diil newbie denir . Haftaya LiGhTfOrCE amcanız size subseven öğreticek şimdilik hoşçakalın esenkalın ....[signature][hline]You hate me to say that i did not obey!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LiGhTfOrCE, 10 Ekim 2004 22:22 tarihinde demiş ki:
işde o dediğin programa trojan kullananada cracker denir . Hacker insanların bilgisayarına girip cd-rom unu açıp kapatmakdan çok daha üst düzey işler yapar . Yeni şeyler keşfeder yeni bir programlama dili yazar işletim sistemi yazar , sürekli araştırır bilgi toplar falan ... Password kıran banka bilgisayarlarına girenlere cracker denir . Trojanla milletin bilgisayara girmekde aslında crackerlık sayılır ama biz bu tip kişilere kısaca lamer deriz . Uo ya yeni başlamışlara lamer diil newbie denir . Haftaya LiGhTfOrCE amcanız size subseven öğreticek şimdilik hoşçakalın esenkalın ....

bu durumda beyaz şapkalı diye tabir edilen bilgisayar korsanları en iyiler, siyah şapkalı olarak tabir edilenler ise lamer oluyor değil mi?!

birde siz kimsiniz ben o kısmı merak ettim?

biraz al birini vur ötekine durumu olmuş. şu soruyu soran arkadaş lightforce a doğru atlasında yormasın beni :P[signature][hline]ICQ#85889898
Sosyal ağlarda paylaş

said:
babayigit, 10 Ekim 2004 22:30 tarihinde demiş ki:
Ya alla alla anlatamadım mesele CD ROM acıp kapamada degil ben zaten herseyin sak die olmasını istedigim falanda yok ben ugrasıp calısıp ögrenmek istiyorum ve kaynak arıyorum siz lamer diyosunuz alla alla sizden yardım isteyende kabahat...

ya bu işi öğrenirken kim kimden yardım almışki sen alasın. benim tanıdığım bu işi yapan hiç kimse giripte forumlara ya nasıl olunuyor bu meretten diye sormadı. evet haklısın kabahat sende sormamalıydın. ingilizcen yoksa tr kaynaklarla hiç birşey yapamazsın.

en güzel tr kaynak olympos.org tur bu konuda .

burda yazanlar sana birşeyler ifade etmiyorsa çok çok uzun bir yol var önünde. gidipte başka forumda yazma rezil olma bari ...[signature][hline]ICQ#85889898
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...