Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çeksene Elini Remix

Chiptech

Öne çıkan mesajlar

bu elinde bulunan varmı cok acil lazım da. Topic var dedi Penthesilea ama bulamadım ne yazıkki. hani sözleri
ceksene elini cek cek cek s... git. olan. rock tarzı olan yani.[signature][hline]20dk içinde çiptek' e entry girerseniz bir entry de çipten bedava!!!
P.S: adam gibi entry girmeyen bonzi olsun.
Seni unutmicaz Windshade...
"Ölüm dediğin budur perde arkasından haber,
hiç güzel olmasa ölürmüydü peygamber..."

a member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

pin up die arat ama ordaki link yalan oldu punkerland o şarkıyı kaldırdı listeden aratırsan sağdan soldan programlardan falan belki çıkar ama okadar kasmanın gereği de yoq pek başarılı bişi deil[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm senin için bayağı bi araştırdım ama bulamadım. paticik aramadan bi sonuç ıkıyo oaradan çıkan siteden ve google dan yaptığım aramalarda bayağı bir sonuç çıktı (mesela basçısı bizim okuldanmış :P) ama mp3'ü indiricek yer bulamadım. bence sende google'dan biraz didikle..[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
pin up ii iş çıkarmışlar bence. solistleri antalyalı. arada bir çıkıyolar barlarda ist. ben izleyemeidm ama izleyenler ii dediler. onların yalancısıyım :P[signature][hline]Türkiye' nin En Genç Şebnem Ferah Fan Sitesi

www.SebnemFerah.biz

Herşey Şebo İçin.....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...