Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mekanik Twisting Nether HFC Başlığı

micha

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

ToT zamanından bu yana aktif olan guildimize HFC Myhtic kapasitesinde gearı olan arkadaşlar arıyoruz. 715 ve üzeri ilevel'a sahip arkadaşlar başvurabilirler. ( valor up dahil değil)

16 kişiden oluşan stabil bir kadromuz var. Son 3 senedir bu kadronun 12 kişisi beraber oynadı.

Geçmişten edindiğimiz tecrübelerden bu yana content sonu aktif olabildik. Son 2 ay içerisinde valor nerf gelmeden kadroyu bu seviyede gear'a ve progress'e ulaştırabildik.

İhtiyaç durumu tablomuza ;

http://www.wowprogress.com/guild/eu/twisting-nether/Mekanik

Ulaşabilirsiniz.

Haftanın 3 günü ve 4 saat katılım beklentimiz var. ( Myhtic Run)

Bunun dışında Legion için alımlarımız devam ediyor. Her class'dan alımlar açık. Detaylı bilgi için;

eniac#2344
Sosyal ağlarda paylaş

yok hacım sana sıkmıyorum sprayde kalma, ama enyakla raide girersen kafana sıkacaksın nasıl olsa o yüzden çok farketmez :)

mekanik heroic archimonde kesebildi mi? Ya eniac imza hareketi ile raidden birini çıkartıp yerine girip ss aldı mı peki ?

Ha yok enyak ile kesmeyi başardılarsa tek tek tebrik ederim kalan arkadaşları
Sosyal ağlarda paylaş

yok guldum yazdigina guzeldi bayagi :D kendim icin de gecerli. su oyunu oynadigim zamanlar millete inspect atip 'vay anasini' diyecegim gun gelecek deseler gulerdim. yapacak bi' sey yok, ucundan tuttuk adsjlkdjas.

kafaya sikma konusunda yeterince tecrubem var bizim raid'den. dun aglayacaktim sinirden DJLAKSDLKJASJLKDAS. antrenmanliyim kim olursa olsun. hata basina 5k kuralini getirdim 2 boss'ta 4 hata, 50% fire ile 10k topladik. kafam rahat artik. barbut atariz o parayla.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Yaz sezonu yaklaşırken populasyonun azaldığı şu günlerde, content bitirme ve farm hedefi arzusu içerisinde olan guildimiza Main tank arayışımız var. Class Paladin harici her class olabilir.
Mythic deneyimi olması veya Mythic kapasitesinde bir takım arkadaşımız olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...