Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Lan Party: İstanbul. 28 Ocak - 29 Ocak 2005.

karpuz

Öne çıkan mesajlar

Şimdi kameraları hazırlamaya gidiyorum. dün gece uyumadım. Saat 15te finalim var. bu gece uyku yok. Yarın bütün gün kurs var(sabah 10 akşam 19). Gözlerim kapanıyor gibi. zira önceki gece de uyuyamamıştım. Cumartesi akşam da bir yere davetliyim yine uyku yok. Pazar yine tüm gün kurs var. Pazartesi sabahın 10unda final var.

Artık bünyeyi çökertemezsem(ki acayip grip oldum iyileşemiyorum) bir daha çökmem. Askerliği de komando olarak yaparım.

Akşam görüşmek üzere. Benim için gereken, şarjlı pili olanlar, eller cebe, getirin. Makine çok pil yiyor. Gerçi fiş bulursak yine hallolur, fişe takar çekeriz resimleri. Eyvallah.

18-ler oyunlarda headshot falan koyup aghaghihihahihihohohoh efekti verirlerse, bu uykusuzlukla dalabilirim, uyarmadı demeyin. Hemen ortaya bir sandviç atıp dikkatimi dağıtın olay çıkmasın :)[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 28 Ocak 2005 03:02 tarihinde demiş ki:
valla.. canim çekmedi değil.. ama yarın baya yoğun bi programım var.. + c.tesi 18.00 orphaned land konseri var :)

Hmm sabah cuma sabah final akşam-gece lan parti, cumartesi akşamı orphaned land konseri yapıcak insanlar var.

Veya benim gibi iki gündür 5 saat uykuyu bi araya getiremeyip gece gündüz model boyayıp bu akşam lan parti+cumartesi sabahı+öğlen turnuva sonrada akşamı orphaned land konserinden cıkanları toparlıycak insanlarda var.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 28 Ocak 2005 11:52 tarihinde demiş ki:
Sticker'ları ben getircem. Üstüne kendimiz yazarız işte. Aslında şimdi kesin gelen herkesin ismini yazabilirim de uzun iş. Gerek yok. Orda yaparız.

ha ben almiyim o zaman abi. Orada kapida yazariz beraber gelenlere.[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
freddy12, 01 Temmuz 2003 00:00 tarihinde demiş ki:
yaw bana secound of age var dedıler oside emımız olamdına serveıs lerınge gesteır odlunu
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada, tekrar tesekkur etmek istiyorum.

Ilk olarak, kendi halimde Dela ve Xaer sattigi icin Dormda yalniz yemek yerken (ki o sayede yapacak seyler dusundum, satmasalar bu lan party olmazdi ehe) aklima gelen lan party fikri icin kendime =) ;

Daha teori asamasindayken gelismesinde buyuk yardimlari olan ve gecen haftaya kadar her turlu isimizi halleden, kafeyle konusan ve liste cikaran Volfied'e;

Oyunlar konusunda ugrasan ve yine triple ilgilenen Arcane'e;

Trip'in satmasi sonucu ileri bir tarihe alinma hatta iptal olma durumuna gelen lan party nin kolundan tutup Adeks i ayarlayan ve partiyi tekrardan yoktan var eden Karpuz'a;

Son olarak da her turlu stiki isimizi yapan, bizi kirmayip 2 basligi da bi yukari bi asagi yapan BonePART ve ricami kirmayip tepeye linkimizi koyan Wastiee veya Karakedi'ye (kim yapti belirsiz hehe);

tesekkur ederim =)[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
yaw bana secound of age var dedıler oside emımız olamdına serveıs lerınge gesteır odlunu
Sosyal ağlarda paylaş

programda emeği geçen tüm yapım ekibine , tokat merkez'deki halama , trt muhabirlerine buradan teşekkür ediyoruz
bir programımızın daha sonuna gelirken , esenlikler diliyorzu fhdgmlö[signature][hline]valandil ownz j0o!
when broken , is easily fixed.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nedanko, 28 Ocak 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
said:
Abus, 28 Ocak 2005 11:59 tarihinde demiş ki:
içimden 2 ses çok menyek bir gece olacak diyor

içimden 3 ses bir şizofrenle karşılaşacağımı söylüyor..

şizofren ne alaka?[signature][hline]Love is Divine
Sosyal ağlarda paylaş

said:
khala, 27 Ocak 2005 21:14 tarihinde demiş ki:
said:
-Wissy, 27 Ocak 2005 19:22 tarihinde demiş ki:
3 v 3 Age of Kings : The Conquerors oynayacak adam araniyor. 2 v 2 de olabilir...

adammısın sinan ?

Sizinle oynayacaksak 2 v 6 da olur. :)[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Abus, 28 Ocak 2005 13:02 tarihinde demiş ki:
şizofren ne alaka?

yaf esprinin içine ettin :)
tabii ki kişilik bölünmesi yaşayan demem lazımdı, şizofrenler çift kişilik yaşamaz felan diceksin galiba, ama herkesin bildiği manada soledim o yüzden.

Ha yukardaki sebep değilsede sittir et.. Boş bulundum konuştum işte..[signature][hline]AAL'05
Troil, 26 Ocak 2005 01:37 tarihinde demiş ki:
10k postlu madalyalıya veriyorum !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 28 Ocak 2005 11:42 tarihinde demiş ki:
Son Liste budur. Unutmayın, yoklama alacağım.

_Tora_
Abus
Aktiftablet
Alexi_Septimus
Ardeth
Aron-Caldwell
axedice
Bathory
berqe
billy_boy
Birinci_Ben
Blackdagger
Borbag
caponcu
Chimera
Chiptech
ChoTaa
-coLdwind-
Crescent
Cuce
Demon_of_Hell
Deli_Haci
Disappear
Dregoth
Duke_Guybrush
Dynamick
Eeht
Eupides
Head
Gladmir
Ishinotsuyoihito
Jaan
karpuz
LordSidious
MacbetH
Magic
Mantar136
Marvelle
Mathias
maxigenous
mexinth
-Mix-
-MrBomb-
nameless13
nedanko
Nebuch
othinn
Penthesilea
Radical_Ed
Rewendor
Saendul
Selamon
SFX
Sly-One
SoulCube
Spidee
StRencher
tAKA
THARKAS
Theodorus
Truwan
uet
UnderpantS
-Wissy
Xaer_Aloneheart
Xaress
Xanthe
Veritas
voic3
zaidral

beni eklememisiniz kendim ekledim adesk teyim suan gidecek yerim yok ucaktan ıcdım geldım yakın biri varsa gelsin goruselim ufff uykusuzum aksama kesin sizacam...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nedanko, 28 Ocak 2005 13:31 tarihinde demiş ki:
said:
Abus, 28 Ocak 2005 13:02 tarihinde demiş ki:
şizofren ne alaka?

yaf esprinin içine ettin :)
tabii ki kişilik bölünmesi yaşayan demem lazımdı, şizofrenler çift kişilik yaşamaz felan diceksin galiba, ama herkesin bildiği manada soledim o yüzden.

Ha yukardaki sebep değilsede sittir et.. Boş bulundum konuştum işte..

bu konuyu akşam yüzyüze tartışalım :D[signature][hline]Love is Divine
Sosyal ağlarda paylaş

Yogurtcuya gelsin bence[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
Sosyal ağlarda paylaş

ah ulan be keşke bende gelebilsem :(:(:(:(:(:([signature][hline]Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...