Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Lan Party: İstanbul. 28 Ocak - 29 Ocak 2005.

karpuz

Öne çıkan mesajlar

Tharkas iki dakika da aklimi aldı..
Cok istiyordum gelmeyi ama yas ortalaması bizim gibi dinazorlara gore dusuk kalır diye gelmicektim :)

Neyse benim gibi tipler vardır heralde gelenlerden (25+)

[Bu mesaj Gladmir tarafından 27 Ocak 2005 21:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silthanas, 27 Ocak 2005 21:43 tarihinde demiş ki:
gelmiyorum, iyi eglenceler dileriz..
[hline]külliyen yalan

Ha oke geliyomuş o zaman..[signature][hline]AAL'05
Troil, 26 Ocak 2005 01:37 tarihinde demiş ki:
10k postlu madalyalıya veriyorum !

[Bu mesaj nedanko tarafından 27 Ocak 2005 21:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Ardeth Cuce ve Borbag da kadıkoyde olucaz lan party oncesinde baska arkadaslarla bulusmada ama yuksek ihtimalle son anda gelicegimiz icin kafeye sonda kalanlarla bulusuruz belki vapurda =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

Bu adeks'te jedi academy varmı? varsa Nebuch ve benden çok çekeceğiniz var çünkü :)
Onun dışında; vapurla kadıköyden geçecek arkadaşlar, şöyle birşey yapalım: saat kaça binerseniz binin mutlaka vapurun iç alt arka kısmına oturun ki rastlama şansımız artsın. Bir de böyle "mır mır mır PATİCİK mır mır mır" şeklinde paticiği gür bir şekilde vurgulayın ki daha iyi bulalım birbirimizi :)[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

Ben Penthesilea. Chiptech'in accountu h4XX0Rladim nihaha.

Gelecegini bildirmemi soyledi, ozel mesaj attim karpuza da, Chiptech de geliyo.[signature][hline]chiptech.
Seni unutmicaz Windshade...
"Ölüm dediğin budur perde arkasından haber,
hiç güzel olmasa ölürmüydü peygamber..."

Erchamion, 21 Ocak 2005 22:32 tarihinde demiş ki:
Yaşamadığın bir şey yaşadığından daha önemli olabilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Alexilerle geliom iste. Xaer ve Coldwind de oyle. Baska kimler var bilmiom[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

****ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÖNEMLİ!!!!!!!****
Adeks'le aramızda ufak bir anlaşmazlık çıktığından dolayı Lan Party olayı iptal edilmedi ama şöyle bir durum söz konusu: (ehehe yüreğiniz ağzınıza geldi de mi? :))
Adamlar diyor ki "Ben cuma akşamı devamlı müşterimi kapı dışı edemem" diyor. Baya bir konuşmadan sonra şöyle bir çözüm ürettik.
Saat 19.00'dan sonra boşalan her bilgisayar, bizim Lan Party'miz için kapatılacak. Gelen yeni müşterilere, "İnternet Kafe'nin dolu olduğu" söylenecek. Ama şöyle bir durum var. 19.00'dan 20.00'ye kadar 60 bilgisayar boşalmayabilir. Bazı insanlar 20.30'a kadar beklemek durumunda kalabilir. Bunu göz önünde bulundurun lütfen.
00.00'da ise kafede bizim dışımızda insan kalmayacak gibi görünüyor. Tam konuşulmadı ama ben öyle anladım. Adam dedi ki 21.00'de herkes oturmuş olur. Başta iptal oldu falan dediler, ordan bu duruma çevirdim, "Böyle organizasyon mu olur!" falan demeyin. Bu saatten sonra başka bir kafe ayarlayacak durumda değiliz o yüzden uzlaşma durumuna gittik.
Geç kalırsanız sorun değil ama yine herkes 12 ytl ödeyecek. Çok normal bir fiyat. Fakat hepinizden çok çok çok çok rica ediyorum. Eğer beklemeniz gerekirse, kavga çıkarmayın, saçma sapan "Ben de onla aynı fiyatı veriyorum o neden oturdu da ben bekliyorum?!" diye yaygara koparmayın, uslu uslu diğer bekleyenlerle sohbet edin. Şu duruma çok zor getirdim gerçekten. Gece gece atladım arabaya, Adeks'e gittim adamla masaya oturup konuştum yani. O yüzden tekrardan rica ediyorum lütfen bu durumu sakin karşılayın ve olay çıkarmayın.
Ben bu organizasyonu bu hale getirmek için çok uğraştım, saygı gösterin. Lütfen.[signature][hline]"Mph Rmph !!"
Lamerlere Cevap Yok!
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam abi oyle bi durum olursa ben beklerim yani, ne olacak ki 12 saat degil 11,30 saat oynayayim.
Geyik yapilir zaten ilk 1-1.5 saat.

Karpuz bu arada -18 i sormuslardi, sorun yok di mi onda[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

bu demektir ki erken gelmek lazım...
12 milyon kesin mi?
pati dışına direk getirmeyin diyelim? kız olursa bilemem tabii:D
[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
A fall into the ditch makes you wiser.
beleş D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın. tık, indir
Member of AAL'05

[Bu mesaj Borbag tarafından 27 Ocak 2005 23:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Forgotten, 27 Ocak 2005 23:06 tarihinde demiş ki:
lem şu öss dersane ot mok olmasa ben de gelirdim derya off offf harbi taş gibi olcak bu olay keşke gelebilsem..

bi dakka lan kız mı gelio

taş maş?[signature][hline]valandil ownz j0o!
when broken , is easily fixed.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...