Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[CS:S] Hata !

Sphere

Öne çıkan mesajlar

Ben counter stike souceyi kurdum .Kurulum da hiç ingilizce veya türkçe bir yer yoktu yazılar ??????(soru işareti)şeklindeydi bazılarıda IIIIIIII şeklindeydi.Kurulumda hata vermedı.Oyuna çift tıkladım d3d9.dll hatası verdı.Dll yi indirdim sonra DDRAW.dll hatası verdı.Onuda indirdim.Sonra kernel32.dll hatası verdı onu ındırdım ama system32 nın ıcıne atamadım.LUTFEN YARDIM EDIN HATA VERIP DURUYOR
BİLGİSAYARIM XP.
BUnu oynamak için extra birşey lazımmı.[signature][hline]Gordon Freeman
Sosyal ağlarda paylaş

sorun ne bilgisayarında ne de sende(aslında sende olabilir) çok emin olmamakla birikte git başka cd'ciden düzgün bir cs:s almanı oneririm..ya da git aldıgın yere gotur sole derdim bu de olmazsa tuketici hakları diye birşey war geri al paranı.![signature][hline]www.RankHosting.net
bilgi için msn: [email protected]
--- --- --- --- --- ---
Saygılarımla
KJ. & e-ekrem
Sosyal ağlarda paylaş

Korsan hiçbir üründe tüketici hakları bulunmaz. Sphere oyunun orijinal mi korsan mı bilmiyorum ama hata verdiğine göre büyük ihtimal korsan, orijinal oyun edinmeni öneririm (Esen Elektronik getirdi HL2'yi 59YTL'ye).

Bu arada yazdığın ilk 2 .dll, directx ile ilgili; kernel32.dll ise Windows'un en önemli parçalarından.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 29 Ocak 2005 13:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...