Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telefondan msn açma ile ilgili bir sorun

Mephinx

Öne çıkan mesajlar

Msn den taşınabilir aygıt ayarlarımı duzenleye gırıp oradan turkcell'ın destekledıgı bır sayfadan bu şeye uye oldum.Ama agile diye bir program olması gerekiyomuş.Onun için uye olmamla kaldı sadece.Ancak dun uye oldum telefonu ve bılgısayarı kapattıktan sonra.Gece onlıne olan arkadaslarım benım msn ın acık oldugunu soyledıler sabah bılgısayarı acınca.

Ardından telefona actım ve yaklasık 20-30 tane mesaj geldı.Yanı hem telefon hemde bılgısayar kapalıyken msn onlıne gozukuyodu.Şimdi oncelıkle bu nasıl olur ıkıncısı ben mesaj gondermedıgım ıcın bır ucretlendırmesı var mıdır?

tel k700i bu arada symbian yok.
[signature][hline]Trust the dreams, for in them is hidden the gate to eternity.

[Bu mesaj Mephinx tarafından 26 Ocak 2005 09:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benım anlamadım agıle programını telefona yuklemedım.Sadece kendıme msn den bır account actım.Sonra telefon ve bılgısayar kapalıyken benım msn ın acık oldugunu farkettım.Eger boyle bır servıs varsa cok ıyı.Yanı 7/24 msn acık oluyor.[signature][hline]Trust the dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu soylediklerin farkli seyler..
+Tasinabilir aygit olarak tanimladiginda sanirim turkcell'e mesaj karsiliginda belli bir ucret oduyorsun.(Yani bu yontemde sana mesaj atanlarin mesajlari sana sms olarak gonderiliyor turkcell tarafindan)
+Agile turu symbian bir programla msn yi kullanmak istersen de sadece kullandigin kilobyte basina yalnizca gprs ucreti oduyorsun.(Bu yontemde ise bilgisayarindaki gibi programi kullanarak anlik mesaj alip gonderiyorsun.)[signature][hline]ARAMA YAPALIM, YAPMAYANLARI UYARALIM!

[Bu mesaj UnKnownTR tarafından 26 Ocak 2005 11:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

telefonda gprs ı hıc acmadım.

unknowntr ilk soyledıgın sey geldı benım başıma.Benım anlamadıgım sey ben mesaj gondermedıkce ucret alınmayacagı oyle yazıyordu.Onu gectım pekı benım msn nasıl onlıne olarak gozukuyor onu cozemedım.[signature][hline]Trust the dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bişi sorcam , peki bizim kullanabileceğimiz agile gibi bir progrma varmı ? telefon ericsson t630 ?[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cermy, 28 Ocak 2005 15:12 tarihinde demiş ki:
K700 için java olarak msn ve icq programları var.
arada turkcell kullanıyosan yine telefonun gprs ayarlarını almalısın
programın adını sölersen netten bulmayı çok isterim :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...