Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BEN GELDİM TaNRiCa_HeRa

TaNRiCa_HeRa

Öne çıkan mesajlar

Arkadasım senle aynı clandayız ve ben clanda yasadıgım sorunlarımı clan içinde hallediyorum..senin buraya ne yapmak istediğini bilmeden clan mevzularımızı tasıman yanlıs..Senin de neler yaptıgını ben de bılıyorum diyorum ya birine suc atacakken önce bi kendine bakacaksın eger bu clan içi mevzuyu uzatırsan bir toplantı yapmamız gerekicek..Unutma asisstan ve member clanda eşittir ( bu bizim clan için has olabilir )
Sosyal ağlarda paylaş

Ben clana girerken ölene kadar bu clandayım dedim.
Dervish founder a ölünce cıktım clandan :P
(Yanlıs anlama olmasın arkadasın bahsettigi sazan ben degilim
Sadece bu espiri aklıma geldi yapayım dedim :) )[signature][hline]Necromance LvL 45 Mage DieZ 1/2
aKuMa_Xen LvL 46 Roque DieZ 1/2
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

ya anlasanıza beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
arkadaşım benim yalvarma olayım yok bu birrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ikincisi adam bize sataştı diyorum kimse adını ağzına lamazken kendi burada lidere taş attı ben sadece cevap yazdım bizi ilgilendirmez diyene cevap arkadaşım ozaman neden yazıyorsun cristal sen attın taşı adoniste lvlin 60 üzeriydi ve ilk 60 olanlardandın şimdi soruyorum clanın kaçıncıydı sen listede kaçıncıydın ve son sorum hayatında adoniste kaçkere savaştın
Sosyal ağlarda paylaş

PFFFFFFFFFFF

Böyle uzar gider bu olay...

Çişim Geldi, sidik yarıştırsam mı acaba??[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 4x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

Clanımın kacıncı sırada oldugunu gormek icin Ss e bakman yeterli. Ben bıraktıgımda orclarda benden yuksek np si olan turk yoktu (8900 np) humanlarda varmıydı bilmiyorum.
ahan ss[signature][hline]Necromance LvL 45 Mage DieZ 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TaNRiCa_HeRa, 28 Ocak 2005 19:39 tarihinde demiş ki:
ya anlasanıza beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
arkadaşım benim yalvarma olayım yok bu birrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ikincisi adam bize sataştı diyorum kimse adını ağzına lamazken kendi burada lidere taş attı ben sadece cevap yazdım bizi ilgilendirmez diyene cevap arkadaşım ozaman neden yazıyorsun cristal sen attın taşı adoniste lvlin 60 üzeriydi ve ilk 60 olanlardandın şimdi soruyorum clanın kaçıncıydı sen listede kaçıncıydın ve son sorum hayatında adoniste kaçkere savaştın

I LOVE Fearth mydı neydı bora clan

ıyıde bu clan cok zaman 1 ıncı dı zaten kı clanın masterı server 1 ıncısıydı kı Akuma yanı crystal'ın clandan cıkıs sebebı oda lvl 61 den sonra oldu mal clan sahıbı wohen kafayı takmıstı 70 olmaya yardım etmıyordu kımseye master qestını yapmak ıcınde prıeste tek 1 ıtem lazımdı ona da yanasmıyordu herıf buda kızdı cıktı bunda aman efendım sen cıkar gırerdın clanlara dagıtırdın demekle alakası ne

artı o battal dedıgın lavuk hıc 60 olmadı son zamanlarında ıtem sattı sadece bı ara banlandı sanırım her neyse

ben de nıckı yazım KİRAL 61 rogue
Sosyal ağlarda paylaş

cevaplar Hasanmezarcıya Lam olm ATATÜRK gibi yüce birini ağzına alırken bile iki kere düşün ve yazarken büyük harfle başla ve konuyu buraya katma çişi gelenede söyleyim altını bağla molfix öneririm sana cirstal olayınada bırak kendini kendisi savunsun kilal vardı oralarda bir clan kurmuştu türkler toplansın diye ve klana para lazım diye herkes ikinci bir char açtı ve herkes kendi klanını kapattı daha ikinci satte ise cristal yüzünden kendi hatırlar party lideri idi bir anlaşmazlık yüzünden clan dağıldı battala gelince doğrudur item sattı sebebini hep yazdı oynayan ben değilim biri yerime kasıyor diye banlanmasının sebebi baby mail yüzünden oldu çalıntı malı battala verince oda banlandı otto 4 gold barla geziyordu ve sürekli cz de insan avlıyordu wohen olayı ise doğru adam 70 olmaya taktı ama ondan çok önce cristal atıldı işini yapmadığından dolayı Kiral sana gelince iyi birisi idin neden şimdi böyle davranıyorsun anlamıyorum senin yardımların unutulmaz herzaman için seni hep anarız ve eksikliğini ararız
Sosyal ağlarda paylaş

Hasan Mezarcı'nın ne diiceni bilmiyorum ama ben sana şöyle söyliim.

O kadar sana, BİZİ İLGİLENDİRMİYOR dedim, anlamadın. Kendimi boş yere yormuşum.

Çiş konusuna gelince...

ÜZERİNE İŞEYİP ZİYAN ETMEK İSTEMEM

ya illa kötü kötü konuşturcaksınız di mi???[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

said:
TaNRiCa_HeRa, 28 Ocak 2005 20:05 tarihinde demiş ki:
şahitler Lord_Q, Killall, Floyd, Ottoban, Battal

Lord_q = Benim kardesim Poison a charı yeni actıgında git lvl kas ne bu eziklik diyen adam :) Daha sonra poison 61 master ken LvL 40 larda gezen kisi
Killall = o kim lam
Floyd = o kim too
Battal = tanımıyorum[signature][hline]Necromance LvL 45 Mage DieZ 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

ben o guılde hıc gırmedım de bırde hangı guıldı ısmını yazarsan duydum duymadım derım

ordakı kufurlerı de bılemem halı ıle gırmedıgım ıcın

ama dıycem tek ve bıldıgım sey Akuma ıle uo dan berı bırlıkteyız 3 unucu oyunumuzdur bu bırımız bı oyuna baslasak grup olarak baslıyoruz ha bazıları gırer gırmez o ayrı saglam dır yamugu yoktur kımseye

hatda clanda para lazım olsa hemen ben verım der ( ozellıkle bana :P ) yalaka mod on Ş:))
Sosyal ağlarda paylaş

Sen cosmicmouse un kurdugu clandan bahsediyorsun heralde.
Clanın dagılmasının benimle ne ilgisi var ? ve benim cosmicmouse la hic bir sorunum yok hala da gorusuyoruz.
Server daki lag duzelir duzelmez diez de oyuna baslıyorlar sanal la birlikte bizim clana giricekler.[signature][hline]Necromance LvL 45 Mage DieZ 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TaNRiCa_HeRa, 28 Ocak 2005 20:16 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar her neyse geçmişte olanlar orda kalsın kapatalım herneyse problemi olan arenada kapışır artık :)

LAN DELİ MİSİN NESİN SEN YA? İLLA KAPIŞIACAKSAN GEL MSN DEN KAPIŞALIM. CEVİZ KADAR BEYNİNLE MİLLETE SATAŞMA
[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...