Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

left me bleeding.

Head

Öne çıkan mesajlar

yok abi zaten akıcagı icin kan olması onemli degil. saka dukkanlarında satılıyor olmadı boya var nebliyim yani. konu ve mesaj olarak guzel de anlatım bakımından bikac eksik noktası var gibi geldi bana. eger cope atmadıysan (ehue) kamera acısını mekanı ekipmanı cartı curtu daha iyi kullanarak cekebilirsen sufer olur cunku boyle birsey insanın hergun kafasına dank etmiyor. degerlendirmek lazım.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

kapının açık olması iyi düşünülmüş ama güçsüz kalmış
(renk olarak)

bir de elvyn in dediği gibi mesaj ile biraz kopuk.

gore ya da cinsellik içeren çalışmalar çok daha kolay prim yapıyor. Keza ben "kolaycı" buluyorum.[signature][hline]Berk, 17 Ocak 2005 01:54 tarihinde demiş ki:
mimarlık2.sınıf adam tasarımdan ne anla diyorum sadece...

haklıdır anlamam.

http://golge-i-khan.deviantart.com/gallery/
Sosyal ağlarda paylaş

bu resme gore deniyorsa , eh diyebilirim sadece.
yorumlarınız için teşekkür ederim.

resim çekerken yapay şeyleri kullanmak alışkanlığım değildir.
Ve ayrıca Gore veya Cinsellik prim yapmıyor , sadece klişe değiller ; bu yüzden tercih ediliyorlar.

herkesin cesareti yoktur yani belli öğeleri kullanmaya.[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
i want a boy with çemçük smile and pişmaniye hair.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 19 Ocak 2005 21:29 tarihinde demiş ki:
herkesin cesareti yoktur yani belli öğeleri kullanmaya.

bu cümle bana okul için yaptıkları ödevlerinde cinsel organ ve condom kullanınca çok etkileyeci olduklarını sanan insanları hatırlattı.

çalışman için söylemek istediğim tek şey komposizyon üzerinde daha çok durman gerektiğidir. Kağıt bir yüzey yerine daha mekanik bir yüzey tercih etmen daha iyi olabilirdi. belkide organik-mekanik teması üzerine daha çok gidebilirdin.[signature][hline]mesela beş
Sosyal ağlarda paylaş

organik , mekanik.

evet mükemmel bir fikir.
en kısa zamanda yapacağım bunu , güzel bir fikir geldi aklıma.
yorumlar için teşekkürler.[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
Sosyal ağlarda paylaş

bozmak gibi olmasin ama aksine gore & sexuality dünyada "en" klişe konular arasinda yer alanlardan..en basiti google a girip en cok hit alan keywordlere bakman kafi :)

resim bence fena degil, malzeme güzel malzeme, keske daha kontrollü bi konu da cekseymissin..

yani duvarlarin rengi kapinin tipi selpak pecete basbaya ev bu yani, hatta kullanici odasi..bi anda kanli canli beyin cikio, oda sanki aksam yemegine alinmis, kullanici mutfakta gezinirken dikkatini cekmis, akla sarki sözü ile cagrisim yapilmis "bi sn sunu cekim getirim hemen" denmis gibi geliyor bana?

daha kontrollu bi cekim ile eslestirme yaplsaymis cok cok daha vurucu olabilirmis bence..

eline saglik devam derim =)[signature][hline]http://fuysal.com

*curiosity res-kills*
...mono
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hilikus, 19 Ocak 2005 23:26 tarihinde demiş ki:
bozmak gibi olmasin ama aksine gore & sexuality dünyada "en" klişe konular arasinda yer alanlardan..en basiti google a girip en cok hit alan keywordlere bakman kafi :)

resim bence fena degil, malzeme güzel malzeme, keske daha kontrollü bi konu da cekseymissin..

yani duvarlarin rengi kapinin tipi selpak pecete basbaya ev bu yani, hatta kullanici odasi..bi anda kanli canli beyin cikio, oda sanki aksam yemegine alinmis, kullanici mutfakta gezinirken dikkatini cekmis, akla sarki sözü ile cagrisim yapilmis "bi sn sunu cekim getirim hemen" denmis gibi geliyor bana?

daha kontrollu bi cekim ile eslestirme yaplsaymis cok cok daha vurucu olabilirmis bence..

eline saglik devam derim =)

aslen asıl proje bu değil , başka bir yerde yayımlandı asıl proje.
bu benim , hah dur şunu da çekeyim diye yaptığım focus çalışmam.

bu yüzden öyle gelmiş olabilir , aslında setting bembeyaz karton üstü.[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...