Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnsanlık Ayıbı!!!

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar gecen gun arkadaslarla ayıptır söylemesı toplandık bira ıcıyoruz parkta admaın tekı geldı köpeğe bir tekme attı tabı bızımkılerde zum cok severler hayvanları polis fln aradılar polis geldi allahtan da polis de efendı bı ınsan cıktı da aldı adamı karakola nasıl oldu bende annamadım ama adamı o gece orda yatırmıslar nasıl davranabılınır bi hayvana lütfen koruyalım..[signature][hline]DJ Tiesto

[Bu mesaj Fransua tarafından 19 Ocak 2005 13:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende vururum kediye köpeğe ama sevgimden vururum tamamen. gel lan buraya kerata der patlatırım suratına tokatı.
ama bu gerçekten ayıp üzücü bi olay. pet bölümüne açmayalım bence bu konuları bundan sonra. benim görüşüm.[signature][hline]Yeni şubemizin hangi ilde açılmasını istersiniz?
Antalya olucak. thx.
http://www.tusdata.com sağ tarafta anket.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
geçen günde televizyonda böyle bir olay oldu :(
izlerken ağlıyasım geldi zor tuttum..
olay şöyleydi:
amerika'lı birkaç genç bisiklet ile kedinin üstünden geçtiler, kediye tekme attılar vs. bunları canlı olarak çekmiş kameralar. tutuklanıp cezalarını görmüşler. kediyi görseniz kormuş kaçmış ellerinden, fakat eli sakatlanmış yazık :([signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 134)
Sosyal ağlarda paylaş

benim arkadasim var okulda hoca buna bagirinca babasini cagiriyor. assagiyada bi kedi gelio paso yedirioz onu ogle tenefusu adinida davut koduk. buna tekme atio falan paso. herkes bagirio filan buna. cok gormemis tipler var ya .[signature][hline]Don`t mess with the best
Until you past the test
When you past the test
Then come and wrest with the best
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vaniLLe, 19 Ocak 2005 16:58 tarihinde demiş ki:
uf hadi ya :( benimde köpegim öldügü zaman, taksiyle onu hastaneye götürmeye calistigimiz zaman(daha ölmeden önce) adam ''at cöpe gitsin'' demisti... insan bile denemez bunlara..

aslında beni bu etkiledi de demin yanlış yere quote yaptım o ossy osbourne gibi bi yığın zibidiyi müzik bölümünde ilah yapıyolar hiç yazmıyom artık oraya müzik kelimesinin anlamını bilmeyen adam çılgınlık falan yapıyo çılgınlıkmış nparsın zaman böyle[signature][hline]Vaziyet Kötü Kolla Götü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...