Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3d grafik sorunu

Mordre

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar soldatın programını açtığımda error initalizing 3d hardware diye bi zımbırtı çıkıo neyse ok diip geçiorum sonra dio your graphic card doesnt support direct x diio direct x in en son sürümü yüklü bu arada ne yapabilirim biraz yardım edin be yahu adam akıllı oynayayım su oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

bak bende de veriyordu o hatayi. bende voodoo 3 war. bu kartin 3d destegi 640 x 480 ve 16 bit. oncelikle desktopuna sag tiklayip ozellikler diyorsun cozunurlugu 640x480 yapip yanindaki sekmeyi 16 bit e getirip apply diyorsun. sonra soldata daliyorsun.

her seferinde 640x480 den 800x600 e gecmek bayiyorsa: soldat exe ye sag tiklayip ozellikler oradan da 640x480 calistir secenegini isaretliyorsun windows senin icin her seferinde oyun icin cozunurlugu degistiriyor. oyunu kapatinca eski haline getiriyor.

bunlarda sorununu cozmezse setup soldat war oyun klasorunun icin. bayaa bi ayar mevcut onları kurcala.[signature][hline]A METAL HEART IS HARD TO TEAR APART
Sosyal ağlarda paylaş

aynı olay ayar sayfasında ekran kartının desteklemediği bi ayarı açtıysanda oluyor.mesela şu an laptopla oynuyorum, paylaşımlı ekran kartı var.ayarlarda yanlışlıkla anti-alising'i seçmişim, kapatana kadar açılmadı oyun...[signature][hline]BabacumMostors, 20 Ocak 2005 tarihli radyo yayınında şöyle demiş:
Valla benim torunlarım bayramda benden harçlık istese çok kızarım, efsanevi bi şekilde kızarım o derece yani

Sosyal ağlarda paylaş

said:
thanatos, 28 Ocak 2005 17:17 tarihinde demiş ki:
en az directx 8.1 ve onu destekleyen bir ekran kartin olmali oynamak icin.

said:
taze bitti.

konu ile alakasız ama thanatos
imzan ve mesajın birbirini çok güzel tamamlıyor :)[signature][hline]Firearrow the Assassin
When you see me.
Prepare yourself to die.
If you don't prepare yourself to die.
I can do it for you
;)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...