Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EQ2'de en iyi para kazanma yolu?

noil

Öne çıkan mesajlar

evet sanırım ticari bir soru sormuş arkadaş
yani oyun içinde belki istemediğimiz ya da kullanacağımızdan daha fazlası olabilir de bu parayı gerçek paraya dönüştürmek düşünülüyosa bunun bir sınırı yok tabi

level olarak cevap vermek daha mantıklı sanırım
level 50de bir oyuncu saatte 50 gold civarı yapabilir diye tahmin ediyorum, level 50 lere sormak lazım

daha alt seviyelerde ise mesela level 30 artisan olan bir alchemist ya da jeweler ya da armorer yine satış durumuna göre saatte (üretim ve satış dahil toplam 1 saat) yine 3-5 gold kazanabilir

tek bir recipe ile üretim yapıp dakkada 20 gold kazanma işini saymazsak (bu bir bugdı düzeltmişler) eq diğer oyunlara göre nispeten zor kazanılan bir oyun benim gördüğüm kadarıyla[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

tek bir itemin 5 golda satıldığını söylüyorlardı, yani o lootların düştüğü yer neresidir bilmiyorum ya da düşme frekansı nedir bilmiyorum ama dedikleri doğruysa bu kadar para kazanabilmen de doğrudur[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...