Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 Kasim secim anketi

di

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

Biraz gec oldu + daha once benzer konular acildi lakin geneli tahmin ustuneydi ya da saglam troll donuyodu. Haliyle ciddi bir tane acip Paticik ahalisinden ne cikiyo gorelim istedim.

Mevcut sistemde kimin neye oy verdigi gorulemediginden ve bunun icin bir log'lama bulunmadigindan tamamen anonim kaliyosuz diye belirteyim. En paranoyak olan bile gonul rahatligiyla secim yapabilirsiniz.

Laf olsun diye ankete katilip alakasiz mesajlarla baltalayacak arkadaslardan hic katilmamalarini rica ediyorum zira sakasi falan kalmadi pek isin.

PS : Anket editlemek iskence, haliyle daha oy kullanma sureci bitmeden ekledigim "vereceksiniz" kismini yok sayabilirsiniz.

edit : Ekim -> Kasim. Kafa gitmis.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ben "Muhafazakar Yükseliş Partisi"nden haberim yoktu ama burada gorunce dayanamayip ona oy verdim.

5% oy oranim var simdi. az daha kasarsak eger baraji gecip pati'de temsil hakki kazanabiliriz.

haydi muhafazakarlar

Baraji gecemeyen oylari AKP'ye sayicaz. Haliyle MYP = AKP su durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

5 olmuslar. Troll degillerse ciddilerse bi gelseler de anlatsalar aslinda surda takilan ve neler olup bittigini idrak edebilen insanlar olarak neden AKP'ye oy vermisler.

Akli basinda sayilabilecek birinin gerekcesi nedir cok merak ediyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...