Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu sekilde olsa?

mrproblem

Öne çıkan mesajlar

yani altına alt klasorler acılabilse keske demek istiyorum pazar alanında.ama malesef olmuyor oradayken yeni konu dedim geldi tum konularn icine actı biraz konu kirliligi oldu bu ozur dilerm tum user lardan[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

bunun gibimi mesela ben bişey satıcam
satıcagım mal surda tıklayınca acılcak almak isteyen bakıcak
örn:
[spo1=Satılır]satılır:
+8 totemic bow
+1 pauldron .....[/spo][signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
BenCss ateş ederek yaptığım amblem
Sosyal ağlarda paylaş

bunun gibi alt kısma malınızın ozelliklerni gosteren bi resm de koyablirsiniz de demek istediim pazar dosyası altında server alt dosyaları olsun o alt dosyalar altında da kisilerin sattıgı malzemelerle ilgili konu dosyaları olsun.o malzemelerle ilgili konushmalarda o konu dosyaları icinde gecsin.su an oldugu gibi burdaki karmasa icinde kimse birseyler satmak istemz zaten.kim benim malzemem icin ne demis sonra acaba bizm serverdamıydı gibisinden ugrasıcak da yazıyı bulacak da olme eseim olme[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

Sosyal ağlarda paylaş

güzel fikir tuttum[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Name :kIzIn1i
Nation:MagiCian
Race :EL Morad
Job :gLacier
LvL :5x
Manner:389
cLan :Knights
Server :ARES
ßir cümle ile ßen: Affetme özeLLigimi kayßettim!..
Sosyal ağlarda paylaş

hatta boyle sticky topic denen bir sey war bu forum programında kullanılabiliyorsa cok iyi olur.Ko nun ana forum sayfasında olan bazı linkler war mesela onları buraya koyacak sekilde birseyler de yapılabilir.mesela server durumları ile ilgili bir link koydum boyle yardımcı linklerin konulabileecgi we ust tarafta durcak bir klasor ya da sticky topic dediim sey yapılsa hc fena olmaz[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

Sosyal ağlarda paylaş

Bence imzaya karakter özelliklerini yazmaktansa sattığınız eşyaları yazın, hem daha kullanışlı hemde daha etkili olur.[signature][hline]Karakter adı: Enchantress
Özellik: Mage/Fire-Glacier
Irk: El Morad
Sunucu: Xigenon1
Seviye: 34
Clan: Agema

[Bu mesaj daedric tarafından 28 Ocak 2005 14:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

her konuya yazısında sattıgın malzemelerin ozellklerini gostermek cok mantıksız ayrıca boyle bir bolum acılmısh zaten.bir de her foruma girdiimde farklı mazlemeler satıyor olabilirim.o imza ile her acısımda satıldı mı yeni malzemeler mi ekledimsatısa diye imza ile ugrashmaktansa pazar forumlarını acaba bir teklif warmı diye takip etmek daha mantıklı geliyor bana[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoulCube, 28 Ocak 2005 14:05 tarihinde demiş ki:
bunun gibimi mesela ben bişey satıcam
satıcagım mal surda tıklayınca acılcak almak isteyen bakıcak
örn:
[spo1=Satılır]satılır:
+8 totemic bow
+1 pauldron .....[/spo]

+8 totemic bow, hayali bile güzel. :-p
Sosyal ağlarda paylaş

efsanevi birsey totemic bow.hala inanmaz hatta cogu insan totemic bow olduuna :) ben print screenleyemedm bi human ın elinde wardı bu kadar cabuk beni nasıl oldurdun die sormushtum abbys te pazar acıp oraya koymushtu 999999999 die fiyat koyup.o zaman inandıydım ben de su an ap si flam kac tam hatırlamıom ama size bi totemic bow canlandırması cize r gonderirim klikler klikler bakarsınız[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...