Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

turkiye knightonline sitesi

mrproblem

Öne çıkan mesajlar

ehe kendisi site kurmus :P reklam yapıyor iste kolay gelsin ne diyim umarım o da böyle tutar ;)[signature][hline]Knight Online Server: İxgenon 1/2
PRaXToR lvl :5X
Orc Paper Mage Manner Point: 604

ßir Cümle İle ßen »»»Ölümü ßeklerken ßoş Vakitlerimi Değerlendiriyorum!
Sosyal ağlarda paylaş

Yorumun iyisi kötüsü olmaz o yüzden kızmayacaksın,
Öncelikle girişim güzel,ama sadece forum olması kötü,
paticigin oyun lar icin yaptıgı tarzda bilgi veren birsey yapmalıydın ko Turkiye sitesi demek icin.
Site cok yavas(teknik olarak bilgisizim,kullanıcı gözüyle yavas,paticikte basıyorum acılıyor örnek olarak)

Bunları bilinclimi yaptın bilmiyorum ama cok komik olmus,komedi icin yaptım dersen de ben ciddiye almam o zaman.

-Savaşçılar
Yakın Dövüş Kıtası
-Okçular
Hırsız Taifesi
-Priest
Saglikci
-Alis Veris
Silah vb gibi seyler icin
-insan klanlari
insanlar için
-Karus Klanlari
Karuslarin klanlari icin
Dedigim gibi yorumum bu sadece.Yorumunu sormadık falan dersen ki,deme bence:)

[Bu mesaj Buzk tarafından 28 Ocak 2005 13:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya siteyi ben yapmadım.Arkaaslar soyle bir durum vardı.ben normalde ko nun forum sayfasına surekli giriyorum.orada boyle bir site acıldıını gordum arkadasa yardım edeym dedm.arkaas dediime bakma sadece forumda gordum.oradaki site knightonline ın forum sitesinin aynısıdır.biraz degisiklikler yapılacak uzernde.farkındaysanız daha userları cok az kayıtlı olarak gozukmekte yani diyeegim odur ki bu yeni bir olusum oraya onerilerinizi yazabilrsiniz.Buna yardım etmemin bir nedeni de bircok arkadas war oyunda ingilizce bilmeyen ve boyle bir forum sitesinin olmasını istiyorlar.ayrıca site sadece ko uzerine kurulu diger oyunlarla ilgilenmiyor.Bunun dısında asıl ko resmi sitesinden de oyun hakkında bir cok ceviri yapıp bilgilendirme amacıyla koyacagım oraya.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...